Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT rozpoczyna walkę o PTC

DT rozpoczyna walkę o PTC

WitekT 11 Lutego 2005 11:55

0 0

Deutsche Telekom, który ma 49% udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej, oświadczył w piśmie przesłanym do Elektrimu, że wykonuje opcję kupna poprzez przejęcie wszystkich udziałów PTC, stanowiących własność Elektrimu.

Zarząd Elektrimu podał, że otrzymał pismo T-Mobile Deutschland 9 lutego i w tej chwili je analizuje.
Trybunał Arbitrażowy stwierdził, że zbycie 48% udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o., na rzecz Elektrimu Telekomunikacja, jest bezskuteczne i udziały w PTC, które były jego przedmiotem, pozostawały własnością Elektrimu w każdym właściwym czasie.

W tej chwili 51% udziałów w PTC ma Elektrim Telekomunikacja, zaś jeden udział - Elektrim.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet