Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT chętny na GTS Central Europe

DT chętny na GTS Central Europe

WitekT 18 Kwietnia 2007 09:01

0 0
Czeskie media informują, że Deutsche Telekom jest zainteresowany kupnem GTS Central Europe. Partnerem niemieckiego telekomu w ewentualnej transakcji byłaby czeska grupa finansowa Penta.

GTS Central Europe, który jest właścicielem m.in. GTS Energis, został wystawiony na sprzedaż za ponad pół miliarda euro. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Deutsche Telekom jest wymieniany także jako jeden z chętnych na zakup udziałów firmy Olimpia, która posiada 18% udziałów Telecom Italia. Na udziały w spółce chęć ma także France Telecom. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~poznaniak  2007-04-18 12:06:13  host: 213-238-98-72.adsl.inetia.pl

    Czyli GTS powinien być wirtualnym na erze, a nie na plusie :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet