Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DT chce odszkodowania za wolny rozwój PTC

DT chce odszkodowania za wolny rozwój PTC

WitekT 6 Września 2007 11:07

0 0
Deutsche Telekom uważa, że Elektrim Telekomunikacja spowolnił rozwój PTC i żąda od niego odszkodowania - pisze Financial Times.

Według gazety, pozew wpłynął do Elektrimu Telekomunikacji pod koniec sierpnia. DT żąda w nim 3,5 mld euro. ET roszczenie DT uważa za absurdalne.


Źródło tekstu: Financial Times     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~mirekb  2007-09-06 11:10:19  host: adls83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiedzialem ze niemieckie lapy benda chcialy zagarnac i zarobic jak najwiecej na sytuacji w ptc,tankowiec juz zaczyna tonąc

  • 0

    2.  2007-09-06 11:23:46

    Fakt jest taki że kilka lat temu gdy Era była liderem nagle "stanęła w miejscu" może DT uważa że Elektrim był tego powodem ?

  • 0

    3.  2007-09-06 11:31:14

    Hehehe, pomysłowi... znaczy się tak, coś w tym jest. Ale są sami sobie winni. Prawda jest taka, że wojna toczy się o wielkie pieniądze - nikt nie odpuści. Kiedyś było świetnie, teraz ERA ani rewelacji, ani dbania o klienta nie przejawia. Choć taryfa zero jest niezłą opcją :)

  • 0

    4. ~marnet  2007-09-06 11:35:14  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    Postępowanie sądowe będzie kosztować kilka milionów zł, więc sytuacja PTC, dzięki temu pozwowi, będzie jeszcze gorsza :)

  • 0

    5. ~pablo  2007-09-06 11:37:15  host: dlg44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja uwazam ze na kogos wine trzeba zwalic :D.I Mimo wszysko era jest jedna z lepszych sieci.Pozatym kiedy juz wszysko bedzie jasne i zmienia sie w T-Mobail bedzie to najlepsza siec.T-Mobail na swiecie jest uwazana za najlepsza siec,np w USA

  • 0

    6. ~  2007-09-06 11:40:35  host: bqv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...najdrozsza siec... moze niech zalatwia sprawe ze zmiana regulaminu bo to jest smiech na sali!

  • 0

    7.  2007-09-06 11:43:03

    marnet: ale przecież PTC nie poniesie tych kosztów, tylko DT i ET...

  • 0

    8. ~  2007-09-06 11:43:06  host: abqa184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5: W USA najlepszy jest Verison czy jak to sie pisze...

  • 0

    9. ~dupa jaś  2007-09-06 11:46:01  host: p03-07.opera-mini.net

    wcale ze nie bo play jest najlepszy.to mowilem ja jarzabek

  • 0

    10.  2007-09-06 11:48:00

    Witek, wlasnie masz racje, Era na tym nie traci, tylko udzialowcy.. Ale i tak tego nie odczuwamy, no bo jakosc usug na tym nie traci, tylko daje dodatkowa motywacje, aby polepszyc oferte!

  • 0

    11. ~  2007-09-06 12:08:50  host: bqv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku masz moze wiecej informacji o podwyzce neostrady w TPSA? Byl wczoraj o tym news na onecie

  • 0

    12.  2007-09-06 12:17:56

    11: a dokładniej? Nic innego nie opublikowali poza promocją "neostrada tp - mała cena", o której informowaliśmy.

  • 0

    13.  2007-09-06 15:09:18

    a to Tylko France Telecom doi na Orange!... popatrzcie państwo mądralińscy... ;/

  • 0

    14. ~sdxxxx  2007-09-06 18:05:55  host: awy42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekam na rebranding ery...panowie dogadajcie sie i pozwolcie na to...

  • 0

    15. ~z  2007-09-06 21:34:56  host: eeo223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może tak zaskarżyć ptc za to, że jeszcze nie polecieli na Księżyc ;) Istne kuriozum już nie tylko w Polsce. Mam nadzieję, że jednak nie będzie żadnych rewolucji wokół ptc bo mam 2 sim-y w Erze.

  • 0

    16.  2007-09-07 00:53:22

    Era "buja się od urodzin do urodzin" przeplatają to wiosną i trochę piłką nożną. Ale zamiast promocji czas pomyśleć o nowych abonamentach. No a do tego jak można było stracić lidera. Mogli ostro wyrwać kawał rynku telefonii stacjonarnej dodać do tego net przez WiMax, do tego telewizja i inne cuda i można było doganiać TP S.A. Oj faktycznie dali d...

Dodaj swoją opinię