Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DSL najpopularniejszy

DSL najpopularniejszy

WitekT 21 Października 2005 11:09

0 0

bb lista mWedług danych opublikowanych przez OECD liczba abonentów łączy szerokopasmowych wzrosła w pierwszym półroczu 2005 roku o 18 mln (z 119 mln do 137 mln).

Największą liczbę łączy internetowych przypadających na jednego mieszkańca posiadają następujące państwa: Korea Południowa, Finlandia, Holandia, Islandia, Dania oraz Szwajcaria. Polska w tym rankingu zajęła dopiero 25 pozycję. Wyprzedziły ją m.in. Węgry, Portugalia i Hiszpania.
Według raportu, najpopularniejszą technologią podłączenia do sieci jest DSL (61,2%), następną pozycję zajmuje połączenie modemowe (32%). Inne metody wykorzystuje zaledwie 6,8% internautów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2005-10-21 21:42:37

    ...a polska z limitami obciachami i pierdolami za astronomiczne ceny znajduje sie na bambusem po lewej to ta dziura na mapie....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-117-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.