Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DSL na Wyspach od Vodafone

DSL na Wyspach od Vodafone

WitekT 11 Września 2006 14:47

0 0
Brytyjski Vodafone będzie świadczył usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii DSL. To wszystko dzięki umowie na bitstream access z British Telecom.

Vodafone planuje zaoferować nową usługę do końca tego roku, jako wstęp do przeistoczenia się w pełni konwergentnego operatora. Tym bardziej, że konkurencja świadczy już na Wyspach takie usługi dzięki spółkom zależnym – Orange przez Wanadoo, a O2 przez Be.


Źródło tekstu: Vodafone, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-09-11 17:53:53

    A kiedy nasz narodowy France Telecom udostępni konkurenji bitstream access?? Pani Aniu- niech Pani pogoni tę Tepsę!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet