Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DSL 15 Mb/s w TP

DSL 15 Mb/s w TP

WitekT 13 Marca 2006 15:03

0 0

Klienci biznesowi korzystający z usług Telekomunikacji Polskiej mogą już zamawiać nowe opcje szerokopasmowego dostępu do Internetu: DSL 15000 oraz DSL 8000.

Łącznie TP ma w ofercie 7 opcji usługi dostęp do Internetu DSL tp, w prędkości od 256 kb/s do 15360 kb/s.




Miesięczny abonament za opcję DSL 15000 wynosi 499 zł netto (608,78 zł z VAT). Za DSL 8000 Klienci zapłacą miesięcznie 399 zł netto (486,78 zł z VAT). By obniżyć koszty nawet do 25%, można skorzystać z trwającej do końca 2006 roku promocji DSL tp plus 24. Podpisując umowę na 24 miesiące za opcję DSL 15000 Klient zapłaci 399 zł netto (486,78 zł z VAT), a za DSL 8000 299 zł netto (364,78 zł z VAT). Promocja dotyczy również pozostałych opcji dostępu do Internetu DSL tp.

W 2005 roku liczba użytkowników tego rodzaju dostępu do Internetu wzrosła aż o 55%. W grudniu z dostępu do internetu DSL tp korzystało 57 tys. klientów.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2006-03-13 15:43:26  host: ablw41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie tędy droga. Niech telefranca obniży ceny na niższe transfery. Ja za prędkość 256 płacę 72 zeta plus 50zeta za abonamenet telefoniczny.Razem 122złote. Przecież to chore jest. Na szczęscie 5 maja kończy mi się cyrograf. I do tego jest już konkurencja, mam alternatywę. Likwiduje w tepsie wszelkie usługi. Za 113 zeta będę miał w UPC telefon i internet 1 Mb, a z taką prędkością można już coś normalnie ściągać. PRECZ z telefrancą.

  • 0

    2. ~xxx  2006-03-13 16:52:20  host: efe251.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to masz fajnie mając taką alternatywę o której ja mogę sobie pomarzyć. Jadę na neo jak zresztą widać bo muszę. "Nie chcem ale muszem" jak już kiedyś trafnie zauważył pewien elektryk.

  • 0

    3. ~te  2006-03-13 20:08:29  host: abtz136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To w jakiej odległości od centrali czy szafy dostępowej będzie to bezbłędnie działąć ?
    200 m po kablu o,5 ?

  • 0

    4.  2006-03-13 23:18:01

    Ja już z TP zrezygnowałem mam neta z GSM, a konkretnie z SIMDATA, bez abonamentu i żadnych umów, płacę tylko za ściągnięte i wysłane dane, do przeglądania stron to wystarcza i w dodatu ma się całkowicie mobilny internet

  • 0

    5. ~iot  2006-03-13 23:38:17  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    Jak wejdzie operator P4 z UMTS-em, a przede wszystkim inni operatorzy poprawią zasięg EDGE i UMTS, wtedy tpsa będzie "łagodzić" oferty . I wtedy bedzie milej i lepiej obsługiwany abonent.

  • 0

    6.  2006-03-14 01:39:59

    dokładnie. A swoją drogą nie wiem na co i po co komu tak wielkie prędkośći. A tak w ogóle, ktoś wie jaki jest UPLINK przy tych prędkościach?

  • 0

    7. ~jarek  2006-03-14 07:08:40  host: brama1.lezajsk.info

    z tego co pamietam przy 15 mb/s wysyl 100kB/s a przy 8mb/s 64kB/s ale moge sie mylic

    dario po co komu? dzielisz takie lacze na 10 osob kazdy placi 60 zł na miecha i necik w polsce jak marzenie, i to najlepiej miec w sieci osoby ktore tylko www gg i poczta :)

  • 0

    8.  2006-03-14 13:20:30

    no fakt, zgadza się. Łącze na podziałke jak marzenie ;) ... Tylko jeśli UPLINK jest taki jaki mówisz to ja bym powiedział że to TRAGEDIA, zwłaszcza przy LAN-ie.

  • 0

    9. ~jarek  2006-03-14 14:20:17  host: brama1.lezajsk.info

    oj tragedia tragedia no ale jesli w sieci ma sie osoby ktore tylko www gg i poczta to 90% lacza twoje :)

  • 0

    10. ~xbem  2006-03-14 18:13:02  host: nat-bem.aster.pl

    jarek download podajesz w megabitach a upload w kilobajtach. przed chwilą patrzyłem i wychodzi następująco: 15360/800kbit 8192/640kbit 4096/512 kbit ciekawe ile kosztuje zwiększenie uplink'a bo w cenniku jest tylko do wersji 1000kbit i kosztuje 49netto

  • 0

    11. ~jarek  2006-03-14 21:02:39  host: brama1.lezajsk.info

    xbem wiem ze tak podalem bo tak bylo mi wygodniej :) i latwiejsze liczby zeby nikt nie musial przeliczyc :)

  • 0

    12.  2006-03-15 12:54:24

    sluchajac radyja netowego zuzywam na niego miesiacznie okolo 10GB !!!

    a nie jest to najwyszy bitrate, czasem tylko odpalam moje ulobione PULS RADIO, ktore potrzebuje az 25 Kb/s ;(

  • 0

    13. ~godik  2006-03-26 16:31:26  host: user-194-106-215-73.promax.media.pl

    Ponoc w DSL 15000 jest zablokowane dzialanie programow P2P nie wiem jak jest z DSL 8000.Czy ktos wie czy tez blokuja?

Dodaj swoją opinię