Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drugie urodziny Orange

Drugie urodziny Orange

sirmark 19 Września 2007 13:09

0 0

Stabilna pozycja lidera telefonii komórkowej w Polsce, wprowadzenie wielu innowacyjnych, przyjaznych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych - to najważniejsze osiągnięcia Orange w dwa lata po wprowadzeniu marki na rynek - napisała firma w komunikacie.

Jesteśmy dumni z tego, co udało się nam już osiągnąć. Dwa lata marki Orange na polskim rynku to okres dynamicznego rozwoju PTK Centertel, zostaliśmy liderem mobilnej telefonii i Internetu. Firma wprowadziła pionierską filozofię komunikacji z klientem połączoną z nowatorską wizualizacją. W ofercie pojawiły się nowe plany taryfowe i usługi, które zyskały uznanie użytkowników. Kolejne ciekawe propozycje wprowadzimy już w IV kwartale tego roku - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes PTK Centertel.




Debiut pierwszej światowej marki na polskim rynku telefonii mobilnej wiązał się szeregiem nowatorskich rozwiązań dla klientów. Dzięki nim Orange jest obecnie jedną z najbardziej lubianych marek w Polsce, a klienci postrzegają ją, jako dynamiczną, innowacyjną i oferującą zrozumiałe usługi. W efekcie po niecałym roku firma została liderem na polskim rynku. Obecnie Orange ma 13,056 mln użytkowników (koniec czerwca 2007).

W najbliższych latach celem Orange jest utrzymanie pozycji lidera, m.in. dzięki rozwojowi ofert prepaid i postpaid, dalszej ekspansji w sektorze mobilnego Internetu w technologiach HSDPA i HSUPA oraz tworzeniu mobilnego kontentu dla Orange World. Nowe zastosowanie znajdzie także częstotliwość 450 MHz, która dzięki cyfrowej technologii CDMA pozwoli dostarczyć Internet użytkownikom na terenach słabo zurbanizowanych.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 168
  • 0

    149. ~Hukkle  2007-09-25 08:23:14  host: din129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    145 - skoro masz darmowe rozmowy to po co ci darmowe SMS z tą samą osobą? Nie lepiej wykorzystać go do innych osób, głuchoniemych?

  • 0

    150. ~stz  2007-09-25 15:27:52  host: aayx126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja przeczytałem tytuł tego artykułu, to pomyślałem, że na drugie urodziny będą jakieś fajne promocje. Okazuje się, że tu tylko samochwały.

  • 0

    151.  2007-09-25 19:08:27

    @147, ale w Orange jest do Orange i na stacjonarne.

  • 0

    152. ~  2007-09-25 19:59:08  host: schlussda.com

    poprzednia ProPozycja z Orange była w pewnym sensie porażką dla mnie, żadnych zniżek na telefon, ceny telefonów tych trochę lepszych - zaporowe, ale przez 18 miesięcy dostałem dodatkowe 10zł. Za miesiąc zobaczę co za ProPonują znów. Jednak klienci Mixa są pomijani, bo nie widzę sensu płacenia co miesiąc tych 25zł, jak chce np smsy tańsze to muszę jeszcze konto doładować, a ta kwota abonamentowa sobie leży i nie jest na nic wykorzystana. Z mojego punktu widzenia kompletny bezsens. krótko: Orange musi jeszcze dużo pozmieniać dla "biedniejszych" klientów

  • 0

    153. ~dzodzo  2007-09-25 21:34:06  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    ja tak samo myslalem ze cos fajnego bedzie a tu nic co by sie oplacalo albo chociaz przyciagalo uwage slabo jak na 2 urodziny

  • 0

    154. ~LeNDo  2007-09-26 00:10:30  host: xdsl-5399.jgora.dialog.net.pl

    a nowa oferta co za numer? przyklad 70 zl (tak zeby porownac np z PLAY) :) co daje nam 186 minut do wszystkich + wieczory weekendy (60) czyli od 20 do 9 rano + weekend gratis przez 6 miesiecy a to wszystko przy umowie na 12m...dodatkowo doszla usluga zatrzymaj czas gdzie sie placi od za 2 pierwsze minuty a pozniej gratis do 60 i mas sie takich gratisowych minut do orange 1200... jak ktos sie zna albo ma konkretny salon z konkretnymi ludzmi ktorzy potrafia dobrze przedstawic oferte to mysle ze sie wypadnie na tym lepiej niz coniektorym tutaj (pozdro 4 PTC & Polkomtel users :) )

  • 0

    155.  2007-09-26 09:22:14

    @154 LeNDo ale dzieciarnia chce telefon za złotówkę ! Uważam że ta oferta "co za numer" za 25 zł z 66 minutami do wszystkich i darmowymi wieczorami na 24 miesiące jest bardzo dobra ale pewnie nie dla dzieci bo nie ma telefonu za 1 zł ;) Ogólnie wszystko zależy jaki się ma profil dzwonienia.

  • 0

    156. ~oLo81  2007-09-26 18:47:54  host: 212.160.172.70

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 Orange to orange zależy od punktu widzenia,są skrajne wypowiedzi:)Dodam swoją:miałem różnych operatorów(abonament i pre-paid).Jeśli chodzi o jakość obsługi najlepiej "wychodziła" ERA ,ale to było kiedyś,za to ma super zasięg,dużo promocji.Plus ani to dobre ani złe ,dużo mówią a mało informują o tym co muszą lub jest ważne,potem są problemy(umowy itp.)dużo kombinacji żeby było taniej uważnie trzeba czytać każdy regulamin promocji.Orange jest do niczego od innych operatorów pod wieloma względami, najbardziej z zasięgiem i słyszalnością(mało stacji bazowych tam gdzie trzeba ,sieć jest przeciążona),ale dużo osób go ma bo: jesli chodzi o abonament: jak dużo płacisz dużo możesz dostać przy przedłużeniu ,jak mało nic nie dostaniesz albo ochłapy;załatwienie czegoś przez BOK jest koszmarne chyba że dużo płacisz(tzw "kolejkowość" Plus też to stosuje)to jakość się podwyższa;częste awarie systemu automatycznych dyspozycji i bardzo długa autoryzacja,drogo po za sieć i jak do tej pory żadnych zmian...no i ten marketing bezpośredni ludzie bez wiedzy często zgadzają się na przedłużenie boi nie wiedzą że można taniej!!!: jesli chodzi o pre-paid:na minus tak jak w abonamencie stawka po za sieć zbyt wysoka i ten BOK nic nie można załatwić szybko proszę czekać i proszę czekać na autoryzacje czasem nawet 2 dni,dużo osób go ma bo jest tanio w sieci rozmowy z jedną lub kilkoma osobami za "grosze", rozdają za darmo startówki w ten sposób zyskują dużo klientów ale zasięg nadal do niczego czy mieszkasz w dużym czy małym mieście,wsi oczywiście że są miejsca gdzie jest lepiej ,ale to nieliczne.To jest moja opinia na temat Orange i nietylko...mogłbym jeszcze wiele pisać ale po co to co najważniejsze przedstawiłem w razie pytań pisać na forum napewno odpisze.Pozdr oLo81

  • 0

    157.  2007-09-26 23:10:42

    Niedługo Orange wpuści do siebie iTV Mobile oraz Ezo Mobile :P

  • 0

    158. ~  2007-09-27 10:26:12  host: host-87-99-50-135.lanet.net.pl

    do niedzieli promo doladowanie 25pln +50 do orange a na forach cisza:) oczywsicie trzeba wyslac kod na specjalny numer

  • 0

    159. ~  2007-09-27 14:35:22  host: 195.117.208.112

    A jak wygląda oferta bez telefonu w innych sieciach ? Bo w Orange wymiata.

  • 0

    160.  2007-09-28 06:51:51

    159: Ja ostatnio brałem bez telefonu w Plusie. Jest 50% rabatu na abonament.

  • 0

    161. ~kubiakk  2007-09-28 14:38:41  host: cmpc-089-239-064-116.cnet.gawex.pl

    jeszcze trzeba dodac ze mozna dostac 3000 punktow profit do nowej aktywacji,jesli mamy juz konto profit,pozdrawiam!!!

  • 0

    162. ~ziomek13  2007-09-28 16:12:43  host: acmv28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kto z was poza mną odrył ze w orange mozna miec prawo do polączen non stop? wystarczy tylko zaladowac za 25zł raz na pól roku fajna rzecz jak ktos ma kilka starterow orange np Free,OPOP i głowny w Nowym Go

  • 0

    163. ~  2007-09-28 18:40:36  host: ami96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    162 ale odkrywca jestes

  • 0

    164.  2007-09-28 21:38:39

    162 tzn jak ??

  • 0

    165. ~Krzysiek  2007-09-29 09:47:41  host: egh220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja napisze tyle, banda oszustów z Orange!!! Brałem propozycje przez konsultanta u nich i wszystko ładnie, pięknie tańszy telefon lub dobre usługi, słuchawka blut w prezencie i było by pięknie gdyby nie fakt że przysłali mi nie działający telefon, a przy kurierze mama nie chciała otwierać beze mnie. Dzwonie do Orange i mówia mi żeby spokojnie odesłać paczke do nich, wypełnić odstąpienie od umowy a oddadzą pieniądze i bede mógł w salonie przedłużyć umowe. I tu zaczeły się schodki bo po odesłaniu miesiąc(miesiąc od daty przyjecia przez nich przesyłki) zajeło pracownikom Orange anulowanie umowy(po chyba 5 telefonach) a teraz już miesiąc zajmuje Orangutanom zwrot kasy i pewnie drugi też im zajmie. Nikt nie zna terminów jakie tam niby obowiązują każdy mówi co innego. Oczywiście po każdym telefonie do nich mówią że już oni wszystko załatwią i dadzą znać, oczywiście dobre bajki opowiadają bo jeszcze żaden konsultant nie dał znać a sprawa dalej stoi:/ Klient 6 lat w Idea/Orange, 3 umowy i zero szacunku. Przez takie traktowanie stracili już nie jednego klienta, wliczając mnie bo uciekam do Plusa. W Orange wszystko cacy do czasu aż podpiszesz umowe, potem już tylko im płać i nie przeszkadzaj bo jak masz jakieś problemy to o pomoc trzeba się prosić miesiąc...:/ Jak już jesteście skazani na Orange to idzcie lepiej do salonu, nigdy przez telefon. Pozdrawiam!!!!

  • 0

    166. ~  2007-09-29 11:40:53  host: amh110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    165 daltego trzeba ucikeac z tej sieci czym predzej!!!!

  • 0

    167. ~  2007-09-30 13:20:39  host: barman.brzeziny.net

    160 stz: 50% rabatu na abo w plusie to chyba otrzymałeś w ramach przedłużania umowy jako stały klient, a promocja 'co za numer' w orange dotyczy nowych klientów, więc trudno to porównywać...

  • 0

    168. ~wiki  2007-10-03 20:02:51  host: aai34.internetdsl.tpnet.pl

    lubie play

Dodaj swoją opinię