Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drugi pakiet taniej w Orange na kartę

Drugi pakiet taniej w Orange na kartę

LuiN 3 Września 2014 11:06

10 2

Od 1. września sieć Orange zachęca klientów usług na kartę do zakupu kolejnego pakietu usług w obniżonej cenie.



Promocja Drugi pakiet taniej dostępna jest dla użytkowników ofert: Orange Smart na kartę, Orange One, Orange POP, Orange Yes oraz dla abonentów ofert Zetafon i Multifon w wyżej wymienionych taryfach.




Po zakupie jednego z pakietów objętych promocją klient otrzymuje SMS-em propozycję zakupu kolejnego pakietu w obniżonej cenie z informacją jak taki pakiet aktywować.

Pakiety objęte promocją (ceny regularne) to:
  • 600 minut do Orange za 9 zł na 25 dni, w taryfie Orange Smart na kartę,
  • 900 SMS-ów do Orange za 9 zł na 25 dni, w taryfie Orange Smart na kartę,
  • 1000 minut w Orange za 10 zł na 14 dni, w taryfach Orange One i Orange POP,
  • 600 SMS-ów w Orange za 6 zł na 30 dni, w taryfach Orange One, Orange POP,
  • Rozmowy bez limitu w sieci za 9 zł na 31 dni, w taryfie Orange Yes,
  • SMS-y bez limitu w sieci za 6 zł na 31 dni w taryfie Orange Yes.

Cena pakietu wybranego jako drugi:
  • Pakiet internetowy 1 GB za 6 zł ważny przez 30dni w taryfach Orange ONE, Orange POP i Orange Yes,
  • SMS-y bez limitu do wszystkich w cenie 5 zł na 31 dni w taryfie Orange Yes,
  • 600 minut do Orange za 4,5 zł na 25 dni w taryfie Orange Smart na kartę,
  • 900 SMS-ów do Orange za 4,5 zł na 25 dni w taryfie Orange Smart na kartę,
  • 1000 minut w Orange za 5 zł na 14 dni w taryfach Orange One i Orange POP,
  • 600 SMS-ów w Orange za 3zł na 30 dni w taryfach Orange One i Orange POP,
  • Rozmowy bez limitu w sieci za 4,5 zł na 31 dni w taryfie Orange Yes,

Promocja obowiązuje do 30. września.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 40
  • -1

    21. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-09-04 12:14:39  host: n13-05-05.opera-mini.net

    wlo. Jak Ci niepotrzebne zabawy, to WSN jest też Ci zbędny, a normalny starter - pewniejszy. Chyba, że koniecznie chcesz, to nie zabraniam :-D

  • -2

    22.  2014-09-04 12:17:11

    Nie no - tak tylko pytam - skoro można fajny numer wybrać?

  • -2

    23. ~Calm 7  2014-09-04 16:22:02  host: n13-05-05.opera-mini.net

    Może i można, ale ja na takowy nie liczę. * PS. Co do promocji, to mój Orange się wygłupił. 1. Czas promocji - ledwo miesiąc. 2. Wyłączenie FREE i GO 3. Brak pakietów neta. 4. Szkoda czasu i energii na takie NIEPRZYDATNE promocje.

  • -2

    24.  2014-09-04 17:20:42

    ~Calm 7 - ad. 18 - byłem w punkcie tepsy (przy okazji zmiany planu na stacjonarnym ;-)) i zapytałem o ten starter free. Starter za 20 zł: 20 zł na koncie i 1 GB ważne miesiąc. Pytanie - czy jeśli aktywuję...START na 8002 (tak mi pani podała), to te zasoby na starterze też do roku zostaną przedłużone, tak jak konto na wychodzące (tego pani już nie wiedziała)?

  • -3

    25. ~Calm 7  2014-09-04 17:45:35  host: n13-05-05.opera-mini.net

    wlo. Masz zrobić tak: wysłać tego sms-a, a następnego dnia doładować za np. 5zł konto. Wtedy będzie okej.

  • 0

    26. ~Arius Nowak  2014-09-04 17:54:52  host: n16-08-02.opera-mini.net

    Słuchaj Calm, mein Freund, moja znajoma ma taki problem z Orange One.
    Doladujac dostaje jakieś premie ale nie może tego wykorzystać.
    Ma już 75 PLN a schodzi tylko z głównego, gdy to się kończy promocji nie zabiera.
    Co to może być?

  • -2

    27. ~Calm 7  2014-09-04 17:55:50  host: n13-05-05.opera-mini.net

    Ad.25. Tzn. może będzie okej, bo to pakiet nadany przez Orange na start karty sim, więc może nie łączyć się z tym z doładowań. Ale 1GB w sam raz na testy Ci wystarczy, na 30 dni.

  • -2

    28. ~Calm 7  2014-09-04 18:02:41  host: n13-05-05.opera-mini.net

    26). Doktorze, odpiszę Ci na priv, bo tu mnie zlinczują, ha ha * PS. Zapewne znajoma dostaje środki na konto promocyjne - które schodzi tylko i wyłącznie dzwoniąc /smsując na numery Orange, lub ma wykupione pakiety minut, a wtedy z tego konta kasy nie ubywa.

  • -2

    29.  2014-09-04 19:29:46

    25 - no dobrze, już dobrze... Jutro kupię starter...

  • 0

    30. ~Specjalista od Mechanicznej Wre  2014-09-04 20:35:55  host: user-94-254-193-242.play-internet.pl

    Ale fajna promocja

  • 0

    31. ~  2014-09-04 20:53:16  host: public-gprs514616.centertel.pl

    25 nie trzeba doładowywać od ostatniej zmiany regulaminu gb przedłużają sie tak samo jak konto główne no i skasują 3zł

  • -2

    32. ~Calm 7  2014-09-04 21:15:39  host: n13-05-05.opera-mini.net

    31). Nic się nie stanie jak doładuje za taką kwotę, a dwa, to ciekawe co Plus pokaże 8 września - NOWA oferta ! Wlo, może poczekać?! Hahaha

  • -2

    33. ~Calm 7  2014-09-04 21:53:01  host: n13-05-05.opera-mini.net

    32 - co tak minusujecie? Boicie się nowej oferty Plusa? Przecież Plus nikogo nie zmusza do odejścia z plejozy :-p

  • -2

    34.  2014-09-05 08:25:30

    ~Calm 7 - na co czekać? Numer w Orange tak czy siak jest i potrzebny. Zdaje się, ze poprzedni zapomniałem przedłużyć roczną ważność - na esemesa przypominającego (o ile przysyłają) może nie zwróciłem uwagi, albo wyjęta z telefonu karta była...Nie wiem co Plus może zaoferować... W sumie całkiem niedawno taryfy nowe wprowadzili. Poczekamy, zobaczymy ;-)

  • -2

    35. ~Calm 7  2014-09-05 13:53:31  host: n13-05-05.opera-mini.net

    wlo. Jak nr ma być dla oranżerii, to nie ma co czekać, tylko brać sim z Orange Free. Chyba już kupiłeś? :-)

  • -2

    36.  2014-09-05 16:44:50

    ~Calm 7 - kupiłem ;-) Nawet fajny numer udało mi się wybrać ;-) PIN jest na samym spodzie numerów karty - na sim? Nad - pewnie opisem usługi - OFREE?

  • -2

    37. ~Calm 7  2014-09-05 17:06:18  host: n13-05-05.opera-mini.net

    36). PIN jest obok PUK-a :-)

  • 0

    38.  2014-09-05 18:44:35

    37 - no nie jest właśnie ;-)

  • 0

    39.  2014-09-05 18:47:14

    Jest numer telefonu (po jednej stronie - po tej gdzie są styki chipa) i numer puk - po drugiej. Jedyne co zauważyłem to pod 15-cyfrowym numerem karty jest 4-cyfrowy "numer" - PIN zapewne - i jeszcze niżej - OFREE - to na karcie microSIM wszystko.

  • 0

    40. ~Daniel 19  2014-09-06 20:38:36  host: host-31-6-180-254.dynamic.mm.pl

    mam pytanie bo przyszedł do mnie sms ze moge wziąć pakiet 1000 min za 5 zł na 14 dni tylko ze usunołem tego smsa i nie wiem na jaki numer napisac i o jakiej tresci . moja siec orang pop

Dodaj swoją opinię