Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Drugi na świecie" Samsung…

"Drugi na świecie" Samsung…

WitekT 28 Kwietnia 2006 12:54

0 0

Pierwszy na świecie to ulubione stwierdzenie Samsunga, które można znaleźć w jego licznych materiałach prasowych. Jest ono jednak czasami nadużywane, tak jak w aktualnym przypadku z dostawą telefonów umożliwiających odbiór cyfrowej telewizji w standardzie DVB-H dla włoskiego Hutchisona, operatora sieci "3".

27. kwietnia Samsung poinformował, że dostarczy pierwszy na świecie telefon DVB-H dla włoskiego Hutchisona, który usługę komórkowej telewizji cyfrowej uruchamia komercyjnie pierwszy na świecie.
Prawda jest jednak inna, co pokazuje nawet sam Hutchison w swoich materiałach prasowych. Pierwszym tego typu telefonem będzie LG U900, który na rynku pojawi się 2 tygodnie przed podobnym modelem Samsunga.

Stwierdzenie pierwszy na świecie jest nośne marketingowo, szczególnie na konkurencyjnym rynku telefonii komórkowej. Szkoda, że czasami jest nadużywane, a wypadku wytknięcia tego faktu zapada cisza i nie można doczekać się komentarza od Samsunga w tej sprawie.

Źródło tekstu: Telecoms Korea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-04-28 14:04:08

    Za takie wprowadzanie opinii publicznej w błąd szajsung powinien ponieść karę...

  • 0

    2. ~xyz  2006-04-29 12:27:02  host: rev-27.malnet.pl

    zapowiada się wojna między LG a Samsungiem? Jak to będzie wyglądało? Przestaną rozmawiać po koreańsku ze sobą? I czy przeniesie się to na Polskę?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-233-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet