Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Druga reklama Heyah z Kotem Ryśkiem

Druga reklama Heyah z Kotem Ryśkiem

WitekT 1 Września 2009 08:40

0 0
Heyah wyprodukowała nową reklamę z Kotem Ryśkiem - nie jest to jednak druga lekcja nauki angielskiego.

Pierwszą reklamę z Kotem Ryśkiem prezentowaliśmy w tej wiadomości.





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 66
  • 0

    47.  2009-09-01 16:39:58

    "Prześwietlmy jeszcze taryfę nowa heyah. 29 groszy nie do wszystkich sieci...". Nie wiem po co wydawać pieniądze na nową reklamę jak nie ma żadnych zmian w ofercie.

  • 0

    48. ~T~ Mobile  2009-09-01 18:46:11  host: proxy2a.interkam.pl

    @46 były już bodajże reklamy heyah ze 2gr/100 kB, tyle że były one chyba wtedy, kiedy była taryfa 44gr/min do wszystkich w polsce (oprócz Play 79gr/min)i do wszystkich w Unii Europejskiej (i chyba jeszcze kilku innych).

  • 0

    49. ~Max  2009-09-01 19:50:38  host: relay.onlinemartin.org

    Bardzo fajna reklama, znowu im wyszla. Co do reklamy porownawczej Play to faktycznie juz nie wiedza czego sie chwytac to walkuja caly czas to samo a swojej oferty nie zmieniaja. Zreszta wg mnie oferta Heyah jest duza konkurencja dla Fresha. Darmowe smsy po sieci jak i net i miedzynarodowki to to czego Play nie ma.

  • 0

    50. ~T~ Mobile  2009-09-01 21:02:45  host: proxy2a.interkam.pl

    Ivka a pakiety mBank Mobile ? ;> Play Online ? mBank Mobile ma 100 MB za 5 zł, a play online ma NAPRAWDE DUŻE bonusy do doładowań. Porównanie mBank Mobile 100 MB 5 zł Heyah 100 MB 20.48 zł. Zresztą już za pewno niedługo doczekamy się wojny cenowej jeśli chodzi o internet w sektorze prepaid, kiedy zostaną wprowadzone nowe pakiety internetowe w Play frѐsh.

  • 0

    51. ~  2009-09-01 21:33:10  host: c189-28.icpnet.pl

    1GB danych = 210PLN w Heyah. Tanio jak cholera!W PF o 1/3 drożej, ale chociaż mają Play Online. MTRy spady, a do Play drożej. Nie obniżyli ceny. I żadnych haczyków tylko same niedomówienia. A po co mi smsy w sieci Heyah za darmo jak w PF są też za free. W Heyah znam tylko 1 osobę.

  • 0

    52. ~  2009-09-01 21:34:48  host: c189-28.icpnet.pl

    "Drogo do Play, bo ... na reklamy z kotem musimy zarobić"

  • 0

    53.  2009-09-01 23:55:32

    Do 36.... Żebyś się nie zdziwił. Ja na mojej liście kontaktów, nie mam ani jednego numeru Play. Ale... w rzeczywistości na rachunku szczegółowym... widzę co innego. Na 112 kontaktów ... 23 są z Play. Ale numery Orange, Plusa i Ery. Tendencja jest ROSNĄCA.... Hmmm.... Zastanawiające.

  • 0

    54. ~nck  2009-09-02 00:19:55  host: ehz5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    49. ~Max - no pewnie że we freszu tego nie ma bo jest lepiej gdyż darmowe smsy są do wszystkich sieci. Poza tym wystarczy doładować za 5zł i już ma się ważność połączeń wychodzących rok czasu. Niech się inne sieci wstydzą.

  • 0

    55.  2009-09-02 17:39:30

    Czego mają się wstydzić? Ok, darmowe smsy do wszystkich to ogromna zaleta Playa, ale jeśli chodzi o reklamy to raczej oni powinni się wstydzić, prześwietlanie? Co to ma być?

  • 0

    56. ~T~ Mobile  2009-09-02 18:32:52  host: 131.v51.interkam.pl

    Ale jeździcie po Heyah. Teraz prześwietlmy pakiety internetowe w abo, Play Online zarówno prepaid jak i abo.

  • 0

    57.  2009-09-02 20:23:27

    Darmowe smsy w Play to tylko promocja. Na dodatek dostaje się określoną ilość (korzystanie z tej promocji grozi zablokowaniem konta ;) ) i na kilka dni. W Heyah darmowe smsy są nawet przy zerowym stanie konta. Heyah bez kruczków to chyba jedyna reklama, w której zawarta jest cała oferta- bez kruczków. I to odpowiedź na bezhaczykowy Play Fresh, który ma same haczyki. Brawo Heyah.

  • 0

    58. ~T~ Mobile  2009-09-02 22:06:37  host: 131.v51.interkam.pl

    pablo_79 jakie to są w Play Fresh haczyki? Po za tym to chyba oczywiste, że jak ktoś w krótkiej chwili wysyła bardzo dużo smsów, system może uznać to za spam.

  • 0

    59. ~  2009-09-03 08:25:52  host: dgm239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hihi :) kotek jak zawsze super :)

  • 0

    60. ~T~ Mobile  2009-09-03 15:53:36  host: proxy2a.interkam.pl

    Play Fresh z "kruczkiem" będzie pewnie będzie już niedługo, chociaż za bardzo niewiadomo (chodzi o pakiety działające tylko po Play'u.

  • 0

    61. ~  2009-09-04 09:54:19  host: dgu169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hłe hłe hłe :P brzmi jak gra na harmonijce w wykonaniu mojego faceta - też czasami mam ochotę zrobić mu tak jak ten kot ;)

  • 0

    62. ~T~ Mobile  2009-09-04 19:21:07  host: 92-55-195-22.net.pbthawe.eu

    @61 czyżby reklama?

  • 0

    63.  2009-09-06 09:56:35

    @58: Niestety, ale haczyki pojawiły się też w umowach przez co klienci płacą teraz wysokie kary. A wracając do reklamy, to przedstawia ona ofertę dokładnie tak, jak ona wygląda i uwidaczniając jej najważniejsze aspekty.

  • 0

    64. ~wally  2009-09-10 14:34:41  host: pocztaos.pgi.gov.pl