Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Druga edycja promocji z laptopem w Erze

Druga edycja promocji z laptopem w Erze

sirmark 29 Sierpnia 2007 17:14

0 0

Od 1. września Era rozpoczyna drugą edycję promocji blueconnect z notebookiem za 1 zł. Będzie ona dostępna we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W promocji klienci podpisują tylko jedną umowę o świadczenie usług, a w jej ramach otrzymują kompletny zestaw gotowy do pracy: laptop Fujitsu Siemens Computers Amilo Pro V3525 z systemem operacyjnym MS Windows XP Home PL, kartę PCMCIA Huawei E630 przeznaczoną do transmisji danych, kartę SIM z numerem telefonu oraz oprogramowanie blueconnect manager, które pozwala na sprawne połączenie z Internetem. Rozwiązanie to nie wymaga od klientów dodatkowych formalności jak np. podpisywanie odrębnej umowy na kredytowanie notebooka, pozwala natomiast szybko i w łatwy sposób korzystać z mobilnego dostępu do Internetu oraz z nowego komputera.




Abonament miesięczny wynosi 160 zł netto (195,20 zł z VAT). W ofercie blueconnect z notebookiem za 1 zł w ramach jednej zryczałtowanej opłaty niezależnej od ilości przesłanych danych klient będzie mógł korzystać z sieci 3G oraz z technologii HSDPA z prędkością do 7,2 Mbs, a także z 400 punktów HotSpot zlokalizowanych w centrach handlowych i konferencyjnych, restauracjach, lotniskach oraz salonach firmowych sieci Era.

Notebook Fujitsu Siemens Computers Amilo Pro V3525:
Procesor: Intel® Core™ Duo T2350 (1,86 GHz)
Chipset: Intel 945GM
Ekran: TFT 15.4" WXGA (1280 x 800)
Karta graficzna: 128 MB Intel GMA 950
Pamięć operacyjna: 1 GB DDR2 533 MHz RAM
Dysk twardy: 120 GB HDD SATA
Nagrywarka: DVD/+R/+-RW DLL
Karta sieciowa: LAN 10/100/1000 Mbps Marvell 88E8055
WLAN: Intel 3945, 802.11 a/b/g
Modem: 56K V.92 modem MDC1.5
Bluetooth
Porty: 4 x USB2.0, S-Video (TV-out), Modem RJ-11, LAN RJ-45, audio in, audio out
Czytnik kart pamięci: SD/MMC/Memory Stick
Inne: wbudowane głośniki stereo, wbudowany mikrofon
System operacyjny: MS Windows XP Home PL
Oprogramowanie: Nero 6, Adobe Acrobat, Norton Internet Security (3-miesięczna subskrypcja na bazę wirusów)
Waga 2,7 kg
Możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji na notebook na trzeci rok użytkowania (koszt 201 zł netto)

Karta PCMCIA Huawei E630
HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS
Bezprzewodowy dostęp do Internetu, poczty elektronicznej i sieci korporacyjnej
Obsługa wiadomości SMS

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2007-08-29 17:21:36

    Bardzo przyzwoita konstrukcja, nastawiona na oszczedzanie energii (Core Duo, lepszy w tym nawet ciut od Core 2 Duo, grafika bez wlasnej pamieci... ciekawe jedynie, jaka jest implementowana bateria... pewnie norma - 6-cell.) I firma takze dobra. Nic, tylko kupowac ;) (tylko przedtem sprawdzic, czy naprawde sie oplaca ;)

  • 0

    2. ~Templariusz  2007-08-29 17:32:54  host: staticline23090.toya.net.pl

    O boshe... I właśnie opłacalności powinien dotyczyć pierwszy post, a nie zadumań nad konfiguracją...

  • 0

    3.  2007-08-29 17:57:12

    Trochę drożej niż pierwsza edycja, a w zasadzie to tylko troche mocniejszy sprzęt a reszta zasad bez zmian - 2700 (porownując z ceną blueconecta 99) za tego lapka to tak w sam raz zakładając że mamy ukryty system ratalny - szkoda tylko że umowa 3 letnia a nie 24

  • 0

    4.  2007-08-29 18:23:42

    "Abonament miesięczny wynosi 160 zł netto (195,20 zł z VAT). W ofercie blueconnect z notebookiem za 1 zł w ramach jednej zryczałtowanej opłaty niezależnej od ilości przesłanych danych klient będzie mógł korzystać z sieci 3G oraz z technologii HSDPA z prędkością do 7,2 Mbs, a także z 400 punktów HotSpot zlokalizowanych w centrach handlowych i konferencyjnych, restauracjach, lotniskach oraz salonach firmowych sieci Era." Czyli oferta BC bez limitow sciaganych danych? Bo na pierwszy rzut oka tak to wyglada ;) Choc zapewne jest jak zwykle czyli po 5GB "przycinaja" transfer ;)

  • 0

    5. ~Rutek  2007-08-29 18:36:10  host: ays38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4GB limit, lapek w Media kosztuje 2400 zł brutto.................................. Abonamnet za 4 GB w Erze kosztuje 99 zł netto wiec lapek kosztuje 61 zł netto co miesiąc razy 36 m-cy to 2196 zł netto plus VAT = 2679,12 zł. Koszt kredytu 3-letniego to 279,12. Uważam, że nie dużo!!!

  • 0

    6.  2007-08-29 19:37:52

    oferta nie jest zla, lapek jest calkiem niezly, 4GB hmm starczy i tyle, ogolem oferta ciekawa ale chyba wiekszy % nabywcow jej to beda firmy

  • 0

    7. ~berdys  2007-08-29 21:04:04  host: 32.grybow.net.pl

    co oni sie uparli na tego intela ? z Turionem to bym pomyslal ;p

  • 0

    8. ~ed  2007-08-29 22:59:33  host: abtm208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tego lapka ciezko w takiej konfiguracji gdziekolwiek wyrwac za normalna cene ponizej 3000 brutto. szczegolnie z win xp na pokladzie Mysle ze to chwilowa nagonka. Byly juz po 2400 na allegro w tym konfigu :) nie mniej zastanawia mnie fakt dodania karty skoro on ma karte wbudowany modul UMTS/EDGE/GPRS chyba ze dla samego HSDPA z drugiej strony zawsze mozna korzystac jednoczesnie z dwoch kart sim i dwoch sieci.

  • 0

    9.  2007-08-30 12:12:25

    A czy będzie można na tym lapku zainstalować system operacyjny Vista?

  • 0

    10. ~leo  2007-08-30 13:59:50  host: dqi226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie tak bo to nie jest jakis specjalny problem a laptop zly nie jest a do tego jeszcze net bedziesz mial wiec nawet sie oplaca w cos takiego zainwestowac

  • 0

    11. ~  2007-09-07 21:52:18  host: 82.177.125.7

    ale czy bc pojdzie pod vista:D

Dodaj swoją opinię