Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Druga dusza Samsunga

Druga dusza Samsunga

LuiN 4 Marca 2008 21:32

0 0

samsung sgh g400 soul Samsung SGH-G400 Soul to drugi po modelu SGH-U900 Soul przedstawiciel nowej, ekscytującej linii produktów koreańskiego producenta. Linia Soul skupia się na połączeniu piękna z najnowszymi technologiami.

Tym razem mamy do czynienia z telefonem z klapką. Telefon posiada ekran o przekątnej 2,22 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), wyświetlający 262 tys. kolorów. Urządzenie łączy się ze światem z prędkością do 7,2 Mb/s dzięki modułowi HSDPA, który uzupełniają Bluetooth 2.0 i USB 2.0. W telefonie o wymiarach 102,8 x 51,5 x 15,2 mm zmieszczono jeszcze odtwarzacz muzyczny, radio i czytnik kart MicroSDHC.

Na zewnątrz telefon posiada drugi ekran, o dokładnie tych samych parametrach i wielkości co ekran wewnętrzny, a dodatkowo w całości dotykowy. Za jego pomocą możliwe jest kontrolowanie telefonu bez jego otwierania. Sprawę ułatwia nowe, intuicyjne menu pozwalające na zmianę układu elementów pulpitu w zależności od potrzeb oraz system Vibration feedback, pozwalający poczuć przyciski wyświetlane na ekranie.




Duży, zewnętrzny ekran jest idealnym kompanem aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5Mpix z autofokusem. Aparat fotograficzny zaopatrzono w funkcję automatycznej detekcji twarzy, stabilizację obrazu i algorytmy zapisu obrazu WDR (ang. Wide Dynamic Range), pozwalające na uzyskanie większej dynamiki zdjęć.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: phonemag, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2008-03-04 21:42:09

    hm... czy ja wiem, czy on jest taki piękny? ja bym raczej powiedzał, że jest elegancki, nic wiecej... od strony technicznej ok

  • 0

    2. ~jojo  2008-03-04 22:07:33  host: eez242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety Samsung upodabnia się coraz bardziej do LG/Nokii/Motoroli - niestety! Nie jest piękny, ani nawet ładny. Jeżeli chodzi o parametry to całkiem, całkiem. :-/

  • 0

    3. ~zibi  2008-03-04 22:44:10  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Projekt na oko wydaje się poprawny, funkcje bardzo zachęcające. I wcale mi nie będzie przeszkadzać jeśli Samsungowi udało si połączyć najlepsze cechy podobnych konstrukcji Motoroli, SE czy Nokii. Chętnie go przetestuję.

  • 0

    4. ~fenixks  2008-03-04 22:47:37  host: proxy.euron.pl

    bez wifi?

  • 0

    5. ~  2008-03-04 23:41:13  host: 80.51.91.252

    średni. mogło być lepiej.

  • 0

    6. ~roni  2008-03-04 23:44:21  host: agg217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sądząc po przycisku po lewej to ten Samsung nie ma czasem Symbiana?

  • 0

    7. ~  2008-03-05 07:31:14  host: gnr162.internetdsl.tpnet.pl

    6: raczej nie niektóre Samsungi mają taki przycisk do przełączania się pomiędzy niektórymi funkcjami, taka "pseudo wielozadaniowość".

  • 0

    8. ~znawca  2008-03-05 10:07:23  host: atropos.tpi.pl

    Bez wifi, bez gps, bez symbiana, to jest komórka czy dusza (czytaj soul)?

  • 0

    9.  2008-03-05 10:27:07

    Klawiatura bardzo podobna do tej z J400

  • 0

    10.  2008-03-05 11:00:07

    Za*****ty telefon !! Fakt ze nie ma WiFi itd ale wielu ludziom to niepotrzebne.

  • 0

    11. ~roni  2008-03-05 19:24:29  host: agz23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to szkoda, że nie ma Symbiana, bo szukam jakiejś normalnie wyglądającej 'klapki' z Symbianem. Te od Nokii (6290 czy N76) jakoś takie mdłe i bezpłciowe, a ta nawet mi się podoba...

Dodaj swoją opinię