Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Droższy kontakt z BOK w prepaidach Orange

Droższy kontakt z BOK w prepaidach Orange

WitekT 19 Czerwca 2010 11:01

0 0
Od 19. lipca Orange w ofertach prepaid podnesie ceny połączeń z numerami biura obsługi klienta.

Od tego dnia połączenie z biurem obsługi klienta *100 będzie kosztowało 1,50 zł (0,50 zł więcej), z numerem *400 (ProPozycja) będzie kosztowało 1,50 zł (wzrost o 1 zł), a z automatycznym biurem obsługi *500 - 0,50 zł (poprzednio darmowe).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 265
  • 0

    258. ~  2010-06-23 11:20:11  host: chaos.tpnet.pl

    Że *100*# jest wygodniejsze, to oczywiście żartowałeś?

  • 0

    259. ~czytacz  2010-06-23 12:20:22  host: gaja.tpnet.pl

    @258. Wygoda użytkowania takiego menu jest w dużym stopni zależna od tego jak duży masz wyświetlacz w telefonie. Akurat nie jestem pewny jak działa *100*#, ale Play24 menu w telefonie z 3,5" calowym wyświetlaczem jest bardzo wygodne (widać całość). Za to na drugim telefonie z 1,8" tekst mi się przewija i korzystanie z tego menu staje się bardziej kłopotliwe.

  • 0

    260. ~x  2010-06-23 17:33:56  host: user-109-243-205-146.play-internet.pl

    256 - Dokładnie o tym pisałem, że W3 gdy miało stawki ponad 2,50 zł z telefonów stacjonarnych gdy się rozwijało nie miało żadnej konkurencji. PLAY dziś ma konkurencje w postaci Orangutana Minusa i cholEry, a stawki ma niższe od tych, które kiedyś miały rozwijające się sieci W3 i to przez długie lata sieci W3 miały wysokie stawki. Nie ma powodu, żeby PLAY nie miał przez tak długie lata trochę wyższej stawki tak jak kiedyś miały sieci z W3 i nie mnie tu nie obchodzi ile kosztowały urządzenia ludzi ze sztuczną inteligencją czepiających się błędów gdy pisałem w pośpiechu bo koszty urządzeń jestem pewien, że każda sieć z W3 wrzuciła sobie w koszty i odliczyła od podatku i dlatego ten argument, że kiedyś elektroniczne urządzenia były droższe w ogóle jest chybiony, były droższe ale odliczone od podatku i w związku z tym tańsze jeśli nie darmowe po tym odliczeniu w skomplikowanym mechaniźmie odliczeń i rozliczeń z Urzędami Skarbowymi. Tacy ludzie ze sztuczną inteligencją nie rozumieją takiej rzeczywistości tylko się czepiają bzdur typu błędy gdy nie rozumieją funkcjonowania rynku i gdy są za wysokimi stawkami W3 jakie obowiązywały przez lata i nawet jeszcze obecnie obowiązują.

  • 0

    261. ~megakebab  2010-06-23 19:49:18  host: dtn97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i dobrze, że podniosą ceny- może łatwiej będzie się do nich dodzwonić fanom oranżady. BOK Ery liderem w profesjonalnej obsłudze klienta, na drugim miejscu Plus, Orange i Play.

  • 0

    262. ~gun  2010-06-25 15:13:19  host: 212.160.172.70

    x - ciekawe kiedy uciekniesz z P4 i wrócisz do wcześniejszego opa z W3

  • 0

    263. ~znawca  2010-06-25 15:24:52  host: chaos.tpnet.pl

    @262. Jak już ktoś posmakował "wolności" jaką jest używanie Play Fresh (lub mBank Mobile oraz GaduAir, ostatecznie w Rodzinie) to już nie pozwoli sobie narzucić kajdan przez W3. Chyba, że ci ostatni zmienią diametralnie swoją politykę w kwestii doładowań pre-paidów.

  • 0

    264. ~Poll  2010-06-25 17:27:56  host: 195.245.213.9

    @262 Widzisz gun, do dobrego człowiek szybko sie przyzwyczaja i ciężko będzie kogokolwiek z Playa wyciągnąć. Chyba, że sam Play zrezygnuje i zaprzestanie dusić W3.

  • 0

    265. ~x  2010-06-26 03:18:05  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    262 - Nie planuje uciekać z PLAY. PLAY jest dla mnie najlepszą siecią bo daje najwięcej minut w abonamencie ze wszystkich sieci W3, bo jest realne 29 groszy za minutę do wszystkich sieci, bo jest stan darmowy i można dzwonić do PLAY do woli za darmo, a minuty z abonamentu przeznaczyć na rozmowy do każdej sieci z W3 bez względu na to kto ze znajomych przejdzie do jakiej sieci, to już mnie nie interesuje tak jak kiedyś gdy byłem w W3 gdy do sieci było taniej, poza sieć drożej, teraz wszędzie jest po wykorzystaniu minut 29 groszy, a na stacjonarne z pakietu 100 minut 5 groszy za minutę, jak braknie minut to zasilenie PLAY FRESH i parę pakietów 100 minut i można dzwonić do woli na stacjonarne. PLAY jest o tyle dobrą siecią, że rachunki są najmniejsze jakie mogą być gdy się dzwoni na losowo wybrane numery, a nie na numery, które jak w W3 można zmienić raz na miesiąc i to jeszcze za opłatą to bez sensu. Nie chce być w sieci gdzie będę mógł rozmawiać tylko z paroma numerami najwyżej, a do wszystkich innych mieć drożej, mnie interesuje sieć w której do wszystkich sieci W3 mam 29 groszy po wykorzystaniu minut z abonamentu, gdzie mam pakiet za 5 groszy na stacjonarne minuta, gdzie jest stan darmowy czyli bez potrzeby wybierania numerów do całej sieci można dzwonić za darmo i taką siecią jest PLAY. Nie mam zamiaru wracać do drożyzny w W3 i braku fajnych ofert. Co mi może zaoferować W3 - drogie minuty ?, mniej minut w abonamencie niż daje PLAY ? brak pakietu za 5 groszy minuta na stacjonarne ? parę wybranych numerów z którymi najczęściej będę rozmawiał i limit minut 1000-2000, a potem płać człowieku normalną stawkę ? Nie, dzięki za takie warunki, nie wracam do W3, zostaje w PLAY i mam nadzieje, że ludzie też odejdą z W3 do PLAY, do sieci, która daje dużo lepsze warunki niż W3, która każe dużo płacić, a w zamian za to daje warunki takie, że szkoda nawet o nich wspominać.

  • 0

    266. ~x  2010-06-26 03:24:49  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    Żeby w ogóle mówić o powrocie do którejś sieci W3 to ta sieć musiałaby przebić ofertę PLAY-a ale nie na 3 miesiące, nie na 6 miesięcy, nie na 12 miesięcy i potem zabrać pakiet - w to nie wchodzę. Musiałyby to być warunki na stałe jak w PLAY czyli przez całą umowę i po jej skończeniu czyli po czasie na jaki została zawarta, nie interesuje mnie sieć która mi da ochłap na jakąś liczbę miesięcy, a później zabierze, żebym płacił wyższe rachunki bo promocyjne minuty się skończą - nie wchodzę w coś takiego. Musiałoby być więcej minut w abonamencie niż daje PLAY, taka sieć musiałaby dać stan darmowy w sieci ale nie,że 5 numerów wybranych czy 10 tylko do całej sieci dzwonienie całkiem za darmo za opłatą w niższych taryfach, w wyższych za darmo. Obowiązkowo sieć z W3 musiałaby dorzucić pakiet tanich minut na numery stacjonarne 5 groszy za minutę. Jak sieci W3 zrobią takie warunki to może zainteresuje się ofertami tych sieci, jeśli W3 dalej będzie robić taki kicz jak robi i tylko łapać abonentów na mało korzystne warunki to w ogóle nie będę się interesował ofertami W3.

  • 0

    267. ~x  2010-06-26 03:34:31  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    Telefonu używam do dzwonienia, nie do szpanowania, a najlepsze warunki daje PLAY. Po co mam odchodzić z PLAY skoro żadna sieć nie da mi lepszych warunków ? W ogóle ta wypowiedź o odejściu z PLAY jest dziwna bo skoro sieć daje najlepsze warunki to nie rozumiem po co z niej odchodzić ? Po to,żeby się bawić w łamigłówki z W3, że aktywowanie pakietu a wyklucza aktywowanie pakietu b, jeśli chcesz aktywować pakiet c nie możesz mieć aktywnych pakietów a i b - to jest W3 i łamigłówki W3 musisz wybrać coś za coś, a w PLAY nie musisz wybierać bo możesz korzystać z wszystkiego i żadne usługi nie wykluczają się wzajemnie jak w W3. PLAY jest dobrą siecią i oby jak najwięcej ludzi się w PLAY aktywowało bo żadna sieć z W3 nie da lepszych warunków niż dziś daje PLAY. Z PLAY-a nie odejdę do póki będzie dobrze czyli do póki będzie 29 gr do wszystkich sieci, najwięcej minut w abonamencie niż w kazdej sieci z W3, do póki będzie stan darmowy i pakiet 5 groszy za minutę na stacjonarne numery, do póki ważność konta w PLAY FRESH (jako dodatkowego numeru z uwagi na to, że w abonamencie można aktywować chyba tylko jeden pakiet 100 minut za 5 zł, a we Fresh-u tyle ile się chce ale nie więcej niż 3 za jednym razem) będzie wynosiła rok. I tak długo jak długo W3 nie zmieni swojej polityki cenowej nie tak jak dotychczas na łapanie klienwót głupich tylko klientów wymagających, którzy będą dzwonić z telefonu, a nie tylko nim szpanować i sms-ować to tak długo nie będę się interesował ofertami W3 bo zwyczajnie szkoda na to czasu. W3 może być pewna, że jeśli jakaś oferta wyda mi się szczególnie atrakcyjna to pierwsze co zrobię będę szukał haczyków tej oferty - W3 samo jest sobie winne bo przez lata łapania klientów na haczyki wykształciło we mnie zboczenie które polega właśnie na szukaniu haczyków w ofertach, które wydają się korzystne tak bardzo,że od razu chce się podpisać umowę to od razu zaczynam szukać haczyków, niestety je znajduje i okazuje się,że oferty wcale nie są tak fajne jak je

  • 0

    268. ~x  2010-06-26 03:35:06  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    W3 reklamuje.

  • 0

    269. ~x  2010-06-26 03:49:01  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    Tak więc bardzo możliwe, że PLAY z czasem będzie czwartym równorzędnym graczem jak dziś W3 i zacznie się jeszcze bardziej liczyć na rynku. Prawda jest taka, że sieci W3 niczym się od siebie nie różnią - każda sieć z W3 ma dokładnie taką samą politykę - poza sieć drożej, do sieci taniej po to, żeby ludzie, którzy są w sieci przekonywali innych swoich znajomych, żeby też byli w tej sieci bo dzięki temu mają tańsze rozmowy, to taki łańcuszek, że klient przysyła do salonu W3 kolejnego klienta, no i wszystko jest dobrze do póki ci znajomi nie zechcą przejść do innej sieci, jak przejdą to dla tych którzy ich naganiali sieci zaczyna sie problem, że mają droższe połączenia poza sieć i już ze swojej sieci W3 nie dzwonią bo drożej i tu jest bezesns ofert sieci z W3, że opłaca się być w W3 tylko wtedy kiedy dzwoni się dużo do sieci, ale jak już przyjdzie dzwonić na numery różnych sieci, a nie tylko swojej sieci W3 to już jest problem bo jest drożej, a jak jest to PLAY, CP to już w ogóle nikt z W3 nie odważy się zadzwonić bo czeka go bankructwo bo W3 nie obniży cen za połączenia do PLAY, CP mimo, że UKE obniżyło stawki MTR. Więc po co komu telefon w którejkolwiek z sieci W3 skoro tak naprawde z telefonu W3 się nie dzwoni tylko co najwyżej sms-uje i dzwoni czasem jak Jaś do Małgosi gdy sobie ktoś aktywuje pakiecik 1000-2000 minut za cenę podobną jak w PLAY mógłby zapłacić za usługę stan darmowy w niższych taryfach czyli usługę gdzie nie ma limitu minut, ale zwolennicy W3 wolą płacić za limit minut i dodatkowo za sprawdzenie ile jeszcze minut zostało do wygadania, w PLAY nie trzeba sprawdzać ile minut zostało do wygadania w stanie darmowym bo nie ma limitu. Zwolennicy W3 piszą,że "ciekawe kiedy uciekniesz z PLAY" - tylko ci zwolennicy nie podają konkretnych argumentów dla których warto odejść z PLAY do W3, ja podaję konkretne argumenty dlaczego ja i inni ludzie wybierają PLAY, piszę dlaczego, a gdybym zapytał zwolenników W3 dlaczego wybraliście taką sieć, a nie inną

  • 0

    270. ~x  2010-06-26 03:51:44  host: user-109-243-222-97.play-internet.pl

    to czy zwolennicy W3 potrafilibyście na to pytanie odpowiedzieć ? Przypuszczam, że w dużej części nie potrafilibyście na to pytanie odpowiedzieć albo odpowiedzielibyście, że wybraliście sieć w której jesteście bo tak wybrali inni wasi znajomi to wy też i to jest odpowiedź ludzi, którzy w ogóle nie myślą i robią to co inni dlatego, że tak robią inni czyli wybieranie na zasadzie bezmyślności - robić to co inni. Czyli wychodzi na to, że klienci W3 są klientami niemyślącymi, a klienci PLAY są klientami, którzy myślą i którzy z konkretnych powodów, które potrafią wymienić wybrali PLAY, a nie na zasadzie,że jak ludzie tam idą to ja też tam idę.

  • 0

    271. ~  2010-06-28 03:35:33  host: 212.160.172.70

    USSD dla prepaidów w Orange - *100*# - i masz menu *500 wyświetlone na teelfonie.

  • 0

    272. ~Test  2010-06-29 13:53:23  host: 194.181.110.154

    Dlaczego zatem udaje się zadzwonić pod numer *500 z konta na którym mam 0 zł ?

  • 0

    273. ~  2010-06-29 15:31:09  host: egm236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ponieważ zmiana będzie wprowadzona od 19 LIPCA. Posiadam nr w sieci Orange oraz Play. Orange jest mi tylko po to, by znajomi, którzy jeszcze nie wiedzą o nowym nr mogli się dodzwonić. Przechodzę na Play i z większością bliskich mi osób będę rozmawiała za darmo. To jest dla mojej kieszeni bardziej korzystne. Chociaż podobne warunki oferuje 36,6 jednak zbyt mało ludzi posiada nr w tej sieci. Play jak na razie górą.

  • 0

    274. ~x  2010-06-30 00:58:24  host: user-109-243-195-46.play-internet.pl

    273 - To przenieś numer z Orangutana do PLAY i nie będziesz musiał powiadamiać o swoim nowym numerze znajomych bo będą dzwonili na ten sam, który masz tylko,że on będzie w PLAY.

  • 0

    275. ~  2010-07-04 13:25:51  host: v02-16.opera-mini.net

    @273: Hehe, a Play to dużo posiada?

  • 0

    276. ~  2010-07-04 13:27:53  host: v02-16.opera-mini.net

    W ogóle to w newsie o zaostrzeniu polityki moderacji było napisane, że posty nie na temat będa kasowane. Czemu więc tutaj trzymacie marketingowy bełkot niejakich Polla i x-a? Tam nie ma chyba ani słowa na temat "droższy kontakt z BOK w prepaidach Orange"!

  • 0

    277. ~PollGoll  2010-07-05 14:40:56  host: 195.245.213.9