Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Droższy Internet Domowy LTE w T-Mobile

Droższy Internet Domowy LTE w T-Mobile

orson_dzi 3 Stycznia 2018 14:58

9 22

t mobile internet domowy

Od 3 stycznia T-Mobile podnosi Ceny Internetu Domowego LTE i skraca czas okresu próbnego.

W ramach wprowadzonej we wrześniu 2017 roku oferty Internetu Domowego LTE, klienci T-Mobile mogli korzystać z Internetu do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie lub do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie. Są to ceny ostateczne zawierające wliczoną ratę za router.




Od 3 stycznia cena abonamentu wraz z ratą, w obu przypadkach, wzrasta o 4 zł miesięcznie. Dla opcji do 20 Mb/s jest to więc 49 zł, a w opcji do 60 Mb/s 59 zł. Jak wynika z regulaminu oferty, wzrost ceny dotyczy samego abonamentu, kwota rat pozostała bez zmian.

Kolejną zmianą jest skrócenie okresu próbnego. Do tej pory można było testować Internet Domowy LTE T-Mobile przez okres 30 dni. Został on skrócony do 14 dni.

Zobacz: Nowy regulamin oferty Internetu Domowego LTE w T-Mobile

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | internet domowy | lte

w sumie: 104
  • 0

    85. ~Jaaa  2018-01-04 08:18:59  host: bny139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam od niecałego miesiąca internet z t-mobile 60mbps i szczerze jestem bardzo zadowolony śc iągnałem do tej pory około 140GB danych i nic nie zwolniło. Super. Polecam.

  • 0

    86.  2018-01-04 08:50:15

    toms (66) - no oczywiście! Regularnie, kiedy przychodzi czas na przedłużenie umowy (a dodam, ze nie robię tego z końcem poprzedniej, bo czasem warunki są na tyle dobre, że utrzymuję umowę na czas nieoznaczony przez jakiś czas) biorę pod uwagę zmianę operatora. Jednak jak wiesz, różnice rzędu kilku złotych nie mają dla mnie większego znaczenia, szczególnie, że zwykle nie są korzysniejsze. Pozbycie się adresu poczty też nie jest jakimś problemem. Rzeczywiście jak dostałem esemesy o wycofaniu usługi, wkurzyłem się... Ale np. wczoraj założyłem nowy alias na jendym z kont pocztowych, który zastąpi plusnetowy. Plusowi do zielonej faktury jednak podam adres w domenie orange.pl - dla jaj chociażby ;-)
    Jak dzisiaj gdzieś napisałem, z mojej obecnej taryfy jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza w kontekście regularnego pogarszania odert i wzrostu cen (ciekawe z jakiego powodu?). Jest chroniona umową, do końca trwania umowy o świadczenie usług, więc te międzynarodowe, których tak bardzo wszystkim zaczęło brakować - ja mam w ilości kilkukrotnie przewyższającej moje potrzeby. Reszty też mam dość - jednak to nielimitowane wszystko jest ;-) Narzekanie narzekaniem, a rzeczywistość rzeczywistością... Orange swego czasu mocno z ceną zeszło w ofertach - na początku 2016 r. oferowali mi bezlimit za 12,99 zł netto (komórki/stacjonarne, wiadomości SMS/MMS i 4 GB na transmisję), ale wtedy nie opłacało mi się zrywać umowy z Plusem (kilka numerów jednak mam). Pół roku później już oferta była taka jaka mam w Plusie ;-)

  • -2

    87. ~sueshack  2018-01-04 09:34:50  host: 80.245.23.162

    Pierdu piredu, nadal jest to bardzo dobra oferta - jakby taka nie była, to by sobie nie pozwolili na podwyżki. U mnie w domu (centrum dużego miasta) LTE z T-Mobile działa lepiej niż teoretycznie 60Mb/s z kablówki.

  • 0

    88. ~  2018-01-04 09:48:07  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    Nie ma to jak DILTE w RBM. 10 zł miesięcznie i OK.

  • 0

    89. ~Mario  2018-01-04 12:35:30  host: 188.146.165.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    U mnie przy dobrych wiatrach internet śmiga, czyli rano do wieczora jest prawie maks. Wieczorami prędkość waha się 20-35mb a w Święta prędkość spadała momentami do 10mb.
    Test zrobiony przed momentem: http://tlp.is/fxz

  • 0

    90. ~Y  2018-01-04 14:33:12  host: 212-7-222-117.lukman.pl

    A oferty bez modemu nadal brak...

  • 0

    91.  2018-01-04 16:32:58

    To naturalne, że podwyższaja ceny. Ta oferta kosiła konkurencję jak chciała i nadal po podwyżce jest dobra.

  • 0

    92.  2018-01-04 16:40:29

    Szkoda tłumaczyć-jak cukier w sklepie zdrożeje choć wczoraj był tańszy to pewnie też szaty by darli.

  • 0

    93. ~Qniak  2018-01-04 17:00:04  host: public-gprs377050.centertel.pl

    A w Play dalej żałosne 100GB na mc, orange nie wiele lepiej bo 250GB, przy czym jak ktoś używa internetu nei tylko do fb ( netflix itp) to 500GB/mc dopiero zapewnia komfort

  • 0

    94.  2018-01-04 17:20:31

    93. ~Qniak : żałosne 500GB/mc ? nie wiem jak tobie, ale mnie to nawet na sprawdzanie poczty nie wystarczy... ja muszę mieć co najmniej pierdyliard GB/mc. to mi zapewnia dopiero komfort..

  • -1

    95. ~do Qniak  2018-01-04 17:23:53  host: 188.146.100.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A co ma biedny Play zrobić ? jeśli tyle jest pijawek na DIL-u w RBM na kartę .

  • 0

    96. ~Qniak  2018-01-04 17:46:46  host: public-gprs377050.centertel.pl

    @~Jo i po co ten uszczypliwy sarkazm ? w dobie telewizorów 4k, netflixa, showmaxa, chmur i 500GB to nie za wiele, ale jak Ty nie korzystasz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą. Mam obecnie orange i musze się ograniczać bo inaczej po połowie miesiąca z 250GB zostaje 0.

  • -1

    97.  2018-01-04 17:48:28

    Oferta nadal atrakcyjna. Nie ma konkurencji, ma duży popyt, jest jedyny nołlimit i dobre prędkości. Ja jestem zadowolony i każdy ma jednak ten wybór, czy 4 zl to dużo.

  • 0

    98.  2018-01-04 17:59:27

    96. ~Qniak: ..jaki sarkazm... napisałem tylko że żałosne 500 GB/mc to też trochę mało w dobie telewizorów 4k, netflixa, showmaxa, chmur, komputera, braku innych zajęć, lodówki, pralki, i tostera z LTE, ale jak Ty nie korzystasz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą....

  • 0

    99.  2018-01-04 18:02:46

    96. ~Qniak: Ja to mam taki SmartDom, że nawet Żona tamponów z LTE używa... jak ty tak nie masz to nie znaczy że inni też nie, nie mierz wszystkich swoją miarą...

  • 0

    100. ~  2018-01-05 09:09:44  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    @93 wolę mieć "żałosne" 100GB i płacić 10 zł miesięcznie niż płacić daninę na utrzymanie wszelkiej maści dyrektorów i prezesów. Poza tym 100GB mi wystarcza w zupełności. Zresztą lejek nie zawsze się włącza po wykorzystaniu 100GB a jeśli już się włączy to nie jest tak dotkliwy jak w innych sieciach.

    @95 Play nie jest biedny. Play (a w zasadzie RBM) ma słuszną strategię bo lepiej dać niższe ceny niż coś drożej - wtedy będzie większy popyt na usługi i w rezultacie więcej stałych klientów. Jeśli uważasz że jestem w błędzie to popatrz chociażby na Orange (wcześniej TP) jak daleko zajechało na wysokich cenach usług. Nie muszę przypominać do czego doprowadziły np. limity na Neostradzie lub opłata za utrzymanie łącza a także wysokie opłaty abonamentowe za telefon - to tylko niektóre przykłady.

  • -1

    101. ~Mario  2018-01-05 10:59:54  host: 188.146.106.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @100 tylko że pakiet 100GB w DIL w RBM działa tylko na LTE, a tutaj w Tmobile internet nielimitowany działa zarówno w 3G jak i LTE. Dodatkowo po zakończonej umowie zostaje nam router wart ileś tam set złotych, więc za sam internet płacimy około 25-39zł - a nie około 100zł jak w Orange czy Netii.

  • 0

    102. ~Olo  2018-01-11 16:36:05  host: 188.146.196.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Droższy a jakość coraz gorsza :http://tlp.is/g1m

  • 0

    103.  2018-01-11 21:07:15

    @101
    mma PNK za 45 zł we wszystkich technologiach, 100gb+ potencjalny lejek po 100gb 2Mbps
    speedtest.pl/test/167092946
    Ostatnio wykorzystałem 200gb bez lejka w PLAY (PLAY internet na kartę) użytek domowy, na 1-3 urządzenia.
    dropbox.com/s/6rj2wac5zltatht/Zrzut%20ekranu%20z%202018-01-11%2021-05-08.png

  • 0

    104. ~Padree  2018-01-19 01:00:09  host: 188.146.160.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ten internet to porażka i oszustwo. Dobre parametry ma podczas okresu próbnego, potem wszystko spada. Bywa ze prędkość jest poniżej 1MB. Kluczowym jest zapis w regulaminie ze prędkości są do 20MB i 60MB ale uwaga w przypadku kiedy sieć nie współdzieli zbyt wielu użytkowników. To bardzo istotne bo jeśli jest wielu użytkowników to zapomnijcie o prędkościach reklamowanych. Oczywiście reklamacje nie są uwzględniane bo wszystko jest zgodne z regulaminem. Często bywa tak ze szybciej działa 10MB po kablu od Orange niż zapowiadane 60MB w TMobile bo takich prędkości nie zobaczysz, a już na pewno zapomnij o dobrym działaniu usługi po okresie próbnym. Prawdopodobnie celowo żeby nie zrezygnować.

Dodaj swoją opinię