Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Droższe połączenia w Lebara Mobile

Droższe połączenia w Lebara Mobile

orson_dzi 20 Listopada 2014 10:45 Aktualizacja: 20 Listopada 2014 17:48

12 5

Drożeją stawki za połączenia w Lebara Mobile. Korzystne stawki wynoszące 0,19 zł są już przeszłością.




Nowe stawki obowiązywać będą od przyszłego tygodnia. W górę poszły stawki za wszystkie rodzaje połączeń, zarówno krajowe jak i roamingowe oraz ceny pakietów internetowych.

Usługi

Obecna cena

Cena od 20.11.2014

Roaming połączenia wykonywane w Europie (strefa EU+ EEA)

0,19 zł 0,97 zł

Roaming połączenia odbierane w Europie (strefa EU+ EEA)

0,19 zł 0,25 zł

Internet w roamingu na terenie Europy (strefa EU+ EEA)

0,19 zł 1,02 zł

Połączenia krajowe w Polsce

0,19 zł 0,29 zł

Transfer Internetowy 1 GB

10 zł 15 zł

Transfer Internetowy 2 GB

15 zł 20 zł

Transfer Internetowy 5 GB

35 zł 40 zł


Aktualizacja:
Nowe stawki będą obowiązywały od przyszłego tygodnia, a nie jak wcześniej informowaliśmy od 20. listopada. Przesunięcie terminu zmian stawek spowodowane jest pojawieniem się "błędu systemowego" - przekazało nam biuro obsługi klienta Lebara Mobile.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: lebara mobile

w sumie: 65
  • 0

    46. ~Ksiezniczka Ranowalona  2014-11-20 21:45:14  host: vc-nat-gp-s-41-13-2-154.umts.vodacom.co.za

    A wiec wszystko jasne... Zegnaj Lebara... Witaj NJU...

  • 1

    47. ~Rafaello  2014-11-20 21:56:44  host: host-89-229-234-219.bielskpodlaski.mm.pl

    Po takich podwyzkach przecież taki operator nie ma szans na rynku.

  • -1

    48. ~wio  2014-11-20 22:51:09  host: n08-09-08.opera-mini.net

    Najwięcej tu lamentuja gimbusy . Jak was nie stać ma minutę rozmowy za 29 gr. to czas wziąć się do roboty i zarobic.

  • 0

    49. ~roman  2014-11-20 23:27:09  host: abfl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po prostu uznali ze nie warto trzymac stawki 19 gr skoro dzisiaj i tak malo kto sie na to łapie (bo oferty dla duzo dzwoniacych sa teraz unlimited) ciekawe ile w tym polityki polkomtela a ile lebary. 29 gr to absolutny standard we wszystkich sieciach, ale podwyższajac cene lebara stracila ostatni atut swojej oferty. natomiast polkomtel może świecić przykładem ile to on ma MVNO (oczywiście przed oczami inwestorów) I tak cieszmy sie ze w ogole mamy jakieś MVNO, gdyż multikorporacje typu oranżada czy t-m w ogóle nie obsługują tego typu firm. playada natomiast niby ma najlepsze mvno ale widoczne są jej wpływy na ceny i virgina i vikingów i izii

  • -1

    52. ~myśli śmiecia  2014-11-21 04:05:46  host: dnh202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najwięcej tu lamentuja gimbusy . Jak was nie stać ma minutę rozmowy za 29 gr. to czas wziąć się do roboty i zarobic.

  • 0

    53. ~Piotr Indor  2014-11-21 06:10:07  host: 78.10.173.158

    po prostu wszystko kosztuje. Jak ma się nr na kartę to zawsze można zmienić operatora. Jest dużo możliwości. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią taryfę.

  • 0

    54. ~Optymista  2014-11-21 07:56:14  host: 46.77.124.168

    Mnie najbardziej żal ceny na internet w roamingu w UE, bo stska 19gr/mb była bezkonkurencyjna i nie musiałem myśleć w Czechach Austrii czy Hiszpanii jakiej karty używać. Lebara była w routerze wifi i już. :)

  • 0

    55. ~pan  2014-11-21 08:47:16  host: google-proxy-66-249-81-213.google.com

    Mam u nich trzy numery. Właśnie je stracili. To skandal. Powinno się tym zająć UKE, nie mogą sobie podnosić cen jak im się podoba.

  • 0

    56.  2014-11-21 08:51:44

    55 - a oni podnoszą ceny? Pewny jesteś?

  • 0

    57. ~Grand  2014-11-21 09:47:04  host: adfd210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za operator co nie ma naliczania sekundowego, do tego teraz podwyżka cen, oni chyba są jeszcze w ubiegłym wielu .Kto normalny ma u nich numer gdzie wszyscy inni mają lepiej i taniej .

  • 0

    58. ~dj  2014-11-21 09:53:30  host: 213.158.217.17.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Najlepszy roaming tylko w t-m w abonamentach firmowych!!!! Nawet no limit i 3GB w UE.

  • 0

    59.  2014-11-21 09:56:52

    57 - kto tu podwyższa ceny?

  • 0

    60.  2014-11-21 10:34:36

    58: tylko że do wyjazdu 4-5 razy w roku nie chcę płacić cały czas. :)

  • 0

    61. ~  2014-11-21 14:05:19  host: 77-253-202-220.static.ip.netia.com.pl

    Widzę, że nie tylko ja zostałem oszukany. Ciekawe co na to urząd ochrony konsulmentów.

  • -2

    62.  2014-11-21 14:45:26

    Dla gimbazy piszacej tu o UOK... Kazdy op moze robic co chce z cenami. Musi tylko poinformowac klientow ktorzy ew moga zmiany nieakceptowac i maja prawo odstapic od umowy. Zeby to ograniczyc wiekszosc rzeczy robi sie jako ograniczone promocje ktore mozna w kazdej chwili odwolac co nie ma wplywu na generalna umowe (chociaz w przypadku Lebary to prepaid wiec zawsze mozna spadac do kogos innego). Z drugiej strony podwyzki sie takze robi w celach marketingowych by... mozna bylo robic nowe, obnizajace cene promocje... Oplate za minute to chyba naprawde tylko osoby dzwoniace 15 minut miesiecznie wybierajc. Przy tej ilosci pakietow i ofert taka powyzka na ceny w PL nic nie znaczy. Co do roamingu to chyba tylko idiota myslal ze tak niskie ceny beda na zawsze...

  • 0

    63.  2014-11-22 10:43:07

    62 - o zmianie cennika miesiąc wcześniej musza poinformować... Na piśmie tych, którzy mają umowy pisemne, przez prasę itp. prepaidowców...
    Pytanie zasadnicze - czy to jest zmiana cennika? Nie wydaje mi się ;-)

  • 0

    64. ~zaq  2014-11-23 11:56:10  host: ip-37-209-150-193.free.aero2.net.pl

    I jak stawka nadal jest promocyjna 0,19gr/MB internet w UE? Sprawdzał ktoś?

  • 0

    65. ~  2014-11-24 09:03:22  host: host-176-221-121-154.dynamic.mm.pl

    No to R.I.P. kolejna pralnio brudnych pieniędzy...

  • 0

    66. ~P  2014-11-25 15:38:06  host: poczta.bimsplus.com.pl

    I jak, obowiązuje promocja 19gr ponad ten cennik czy nie?

  • 0

    67. ~mar1312  2014-12-05 21:45:44  host: pdbn-5d825737.pool.mediaWays.net

    Dziadowstwo!!!! Jak ten Plus z ktorego ta Lebara sie wywodzi!!! Zadnego esemesa o zmianach cen!

Dodaj swoją opinię