Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Droższe iPhone'y 6 i 6 Plus w Play

Droższe iPhone'y 6 i 6 Plus w Play

LuiN 28 Kwietnia 2015 14:37

4 10

Sieć Play zmieniła cennik iPhone'ów ostatniej generacji. Cena iPhone'a 6 z 16 GB pamięci nieco spadła, zdrożał natomiast iPhone 6 Plus i inne warianty iPhone'a 6.



Dla przykładu, w Formułe iPhone Play za 115,98 zł miesięcznie iPhone 6 16 GB kosztuje teraz 1399 zł zamiast 1599 zł, ale już iPhone 6 Plus 16 GB to wydatek 1999 zł zamiast 1699 zł. Jeszcze większe wzrosty cen odnotowały telefony z 64 i 128 GB pamięci.




Zobacz: Rosną ceny w Apple Store

W tej samej taryfie iPhone 6 Plus 128 GB kosztuje już nie 2499 zł, lecz 2999 zł, a jego wariant z 64 GB pamięci 2499 zł zamiast 2099 zł. Sieć Play twierdzi, że do zmian cen została zmuszona. Warto przypomnieć, że po ostatniej konferencji Apple'a polskie ceny iPhone'ów w Apple Store wyraźnie wzrosły.

Zobacz: cennik iPhone'a 6 i 6 Plus w ofertach Play

Źródło tekstu: Play     

w sumie: 19
  • -5

    1. ~qwe  2015-04-28 15:20:58  host: user-31-174-85-234.play-internet.pl

    Oferta DNO wracam do Orange

  • 0

    2. ~ja  2015-04-28 15:25:59  host: user-94-254-208-88.play-internet.pl

    @1 A kto normalny kupuje telefon u operatora?

  • -1

    3. ~brum  2015-04-28 15:26:00  host: 213-238-79-130.adsl.inetia.pl

    wracaj, czekają...

  • -2

    4. ~me  2015-04-28 15:31:29  host: 194.114.62.122

    Co za róźnica. Wierni zapłacą każdą cenę :-)

  • -3

    5. ~Caĺm7  2015-04-28 15:49:04  host: n20-07-06.opera-mini.net

    A w plej - tylko drożej
    ;-)

  • -5

    6.  2015-04-28 17:44:03

    Wszyscy mówią na forum jaki to play tani a np tmobile drogi dziwne że np każdy z nich iphonów jest tańszy w tmobile. Wiem zaraz komentarz zostanie ukryty bo fani play go zminusują.

  • 0

    7. ~  2015-04-28 17:48:48  host: user-94-254-209-74.play-internet.pl

    A te telefony są w ogóle dostępne w salonach?

  • 0

    8.  2015-04-28 17:50:09

    No tak się składa, że oferta Play z iPhonem jest około 1300PLN droższa niż to samo w TMobile ...

  • -1

    9. ~df  2015-04-28 18:07:02  host: 77-253-47-137.adsl.inetia.pl

    Apple płakał (ze śmiechu) jak podnosił........

  • -5

    10.  2015-04-28 18:36:21

    SACZI
    Jak widać playowcy działają dziwię się tylko że masz -2 a nie więcej. Cóż szkoda że na tym forum mało jest osób obiektywnych a w większości są tu fanboye play

  • -1

    11.  2015-04-28 19:08:40

    Akurat ilość - i + mnie kompletnie nie interesuje.
    Sprawdzałem ofertę przeniesienia abonamentu do każdego operatora i przy pewnych założeniach odnośnie taryfy, Play z iPhonem 6 i Xperią Z3 był najdroższy.
    Koszt 2 letnich umów w Play, jak pisałem był średnio 1000-1300 PLN wyższy niż w T-Mobile (jednak tutaj chodzi o ofertę przedłużeniową).
    Dałem sobie spokój z ich ofertą i od lutego nie sprawdzam, bo wygrał Plus, rzekomo jeszcze droższy niż T-Mobile.

  • -5

    12.  2015-04-28 21:23:47

    @SACZI
    Owszem mnie też nie interesują ale jak ma się odpowiednią ilość minusów to ukrywają komentarz a tego nie powinno być. Co do ofert owszem ostatnio Plus też ma bardzo dobrą ofertę

  • -3

    13.  2015-04-28 23:19:37

    Wszystko jasne :) na blogu rzecznik chwali się że obniżyli ceny Samsunga S6, z czegoś muszą budżet załatać :)

  • -6

    14. ~antygrucha  2015-04-29 08:42:26  host: apn-46-77-124-28.dynamic.gprs.plus.pl

    Czyli w plej jak zawsze drogo. Minusujcie fanboje.

  • 2

    15. ~lel  2015-04-29 09:16:21  host: 81.219.84.18

    A nikt nie przeczytał zdania że Apple też podwyższył, stąd zmiany :)

  • 0

    16. ~Diablo  2015-04-29 10:45:33  host: user-94-254-133-176.play-internet.pl

    Jestem w Play i szczerze mówiąc mam to w D....,iPhone nie przypadł mi do gustu.Dziwi mnie to jak ludzie kochają ten bubel bardziej od swojego partnera.Play bronić nie zamierzam bo ostatnio oferty kiepskie i brak aktualizacji,natepny tel kupię w sklepie,a abonament wezme gdzie bądź bo ceny podobne,za przeniesienie nr 0 zł przez pół roku :)

  • 0

    17. ~RoS  2015-04-29 15:47:49  host: 212.160.172.87

    @17 Sie tak nie podniecaj tym Ozł bo jeszcze chwila i nadejdą największe zmiany w MNP. Ktoś coś wie o zmianach w zapisach prawnych MNP? Coś ktoś słyszał o Unijnych projektach by ustabilizować rynek i przygotować go do obniżki cen? ARPu jest jednym z wielu znaków mówiących o obniżaniu kosztów usług. Nie długo miesiące gratis przekształcą się w miesiące gratis* tak z gwiazdką.... to wymuszone przez unie dyrektywy kontrolujące Polski rynek Telekomunikacyjny. Najpierw max 120dni do końca umowy w sieci Matce by móc przenieść nr a teraz kolejny krok by zniechęcić do ucieczki do innego Operatora

  • -1

    18. ~Ralf  2015-04-29 18:35:40  host: 78.133.137.186

    Drony zapłacą każdą cenę więc play całkiem nieźle kombinuje :)

  • 0

    19. ~Caĺm7  2015-04-29 20:08:05  host: abaj206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I tak w Play jest najtaniej spośród W4:-)

Dodaj swoją opinię