Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeje Skype

Drożeje Skype

WitekT 18 Stycznia 2007 13:44

0 0
Rewolucyjne Skype drożeje. Deficytowa firma, kupiona niedawno przez eBay, postanowiła wprowadzić do cennika opłatę za rozpoczęnie połączenia w ramach usługi SkypeOut. Połączenia między użytkownikami Skype dalej będą całkowicie bezpłatne.

Opłata za inicjację połączenia wynosi 17 groszy brutto (0,045 euro) i obowiązuje od 18. stycznia.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39. ~rollo  2007-01-18 19:32:39  host: apn-99-87.gprspla.plusgsm.pl

    nie no lipa !! - moze rzeczywiscie to wstep do skypea pro ktory napewno bedzie dzialal w Polsce - tylko kiedy !!??

  • 0

    40. ~pavel  2007-01-18 19:51:01  host: 213-238-72-15.adsl.inetia.pl

    zmierzch idei skypa nastąpił

  • 0

    41. ~Marioos  2007-01-18 22:11:50  host: 80.50.232.214

    To dziwne, ze w Austrii i Kanadzie polaczenia Skype na stacjonarne sa darmowe, a w Polsce podnosi sie ceny. Kolejny raz pokazuja polakom, ze sa banda idiotow ktorych mozna doic bez przerwy i jeszcze podziekują.

  • 0

    42. ~  2007-01-18 22:12:29  host: 80.50.232.214

    W Australii.nie Austrii.mialo byc

  • 0

    43. ~  2007-01-19 12:05:53  host: eoq226.internetdsl.tpnet.pl

    Gdyby rozmowy były całkowicie darmowe to spowodowałoby to przeciązenie łącz i pogorszenie jakości na co wszyscy zaczeliby narzekać.Nie rozumiem tych narzekających... nie dosć ze komunikacja m. użytkownikami jest darmowa to i tak szukacie dziury w całym.

  • 0

    44. ~air  2007-01-19 13:06:01  host: m33095e42.tmodns.net

    a niech drozeje. na szczescie jest konkurencja - betamaxy i jajah. wiadomo juz co bylo na wczorajszej konferencji betamaxu?

  • 0

    45. ~Karol  2007-01-19 18:01:38  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    xyz: na komórki do UK polecam www.webcalldirect.com. Minuta ok. 40gr. Korzystam - jakość bardzo dobra.

  • 0

    46. ~xyz  2007-01-19 21:13:07  host: actt215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No muszę sprawdzić dzięki. Tylko jeszcze formy doładowania muszę być proste jak w skype i wtedy będzie ok.

  • 0

    47. ~nemo  2007-01-21 23:35:17  host: emw154.internetdsl.tpnet.pl

    Czy dobrze obliczyłem? I minuta 24gr (17+7) II minuty 31gr (17+14) III minuty 38gr (17+21) Drożej jak w TP?

  • 0

    48. ~Akar Zaephyr  2007-01-22 07:56:45  host: 57.66.197.36

    Takie są prawa rynku - jeśli towar cieszy się popytem to zwiększa się jego cenę przy utrzymaniu dotychczasowej produkcji = większe dochody. Najwyraźniej Skype cieszy się taką popularnością że właściciel technologii może śmiało podnieść ceny bez obawy o utratę klienta.

  • 0

    49. ~Jack  2007-01-22 09:09:32  host: zeus.tvtom.pl

    Ja mam pytanie -czy ten cennik zostal zatwierdzony wczesniej przez UKE??

  • 0

    50.  2007-01-24 12:02:00

    no to ludzie w Uk zaczna kupowac kompy z netem i gadac przez skype zamiast dzwonic na telefony... a jak sie nie podoba to inny komunikator.. i skype zrobi sie na szaro...

  • 0

    51. ~arek  2007-01-24 15:44:50  host: polsl2-65.rybnet.pl

    Od kiedy zdrozał skype mam problemy z zalogowaniem do VoipDiscount... Nieraz trzeba długo czekać.

  • 0

    52. ~xyz  2007-01-25 13:31:28  host: acrg11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ktoś tu pisał, że skype musiał dokładać do rozmów ;) Skype - wyniki za IV kw. 2006 r. Skype w porównaniu rok do roku zwiększył swoje przychody o 164%. Przychody spółki w IV kw. 2006 osiągnęły 66 mln dolarów, w porównaniu do 25 mln dolarów rok wcześniej. Skype na koniec zeszłego roku miało 171 mln zarejestrowanych użytkowników, o 129% więcej niż rok wcześniej (75 mln).

  • 0

    53.  2007-01-25 13:33:46

    xyz: a widzisz różnicę między przychodami a zyskami? :)

  • 0

    54. ~xyz  2007-01-25 14:34:27  host: acuf13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek T: Dzięki za zwrócenie uwagi teraz różnice widzę z reguły trudno przyznać mi się do błędu, czasem bezmyślnie się coś napisze :)

  • 0

    55.  2007-01-25 14:45:21

    xyz: luzik - każdy popełnia błedy. Myli się ten, który myśli inaczej. ;)

  • 0

    56. ~bmk  2007-01-25 17:40:31  host: 3.76.classcom.pl

    nie ma nic za darmo... nakrecili koniunkture na produkt, przyzwyczaili userow i teraz beda zarabiac... w cale sie nie dziwie. Dziwne jest, ze komus bylo taniej przez skypa dzwonic po miescie...

  • 0

    57. ~marek  2007-01-26 14:38:42  host: host-89-229-131-237.chelm.mm.pl