Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeje Orange Freedom

Drożeje Orange Freedom

sirmark 30 Września 2008 21:46

0 0

Od 1. października wchodzi do oferty nowy cennik usług oferty przewodowego Internetu na łączach TP - Orange Freedom. Niestety usługi drożeją.

Drożeją wszystkie opcje o prędkości 256 kbps (o 5 zł), 1 Mbps (o 5zł, a 10 zł przy umowie na 3 lata) i 2 Mbps (o 10 zł) w oraz opcja 512 kbps w umowie na 3 lata (o 4 zł).

Wariant usługi Umowa na 12 mies. Umowa na 24 mies. Umowa na 36 mies.
Orange Freedom 256 kb/s 39 zł 34 zł 29 zł
Orange Freedom 512 kb/s 49 zł 44 zł 39 zł
Orange Freedom 1 Mb/s 64 zł 54 zł 49 zł
Orange Freedom 2 Mb/s 94 zł 84 zł 74 zł
Orange Freedom 6 Mb/s 129 zł 119 zł 109 zł

Zestaw instalacyjny z modemem ZTE ZXDSL 852 oferowany jest w cenie promocyjnej 1zł brutto. Opłata aktywacyjna w kwocie 19 zł brutto doliczana jest do pierwszej faktury.




W przypadku posiadania abonamentu(-ów) na usługi głosowe Orange, który będzie na tym samym koncie co oferta Orange Freedom, przydzielany jest dodatkowy comiesięczny pakiet kwotowy dla całego konta. W przypadku Orange Freedom 1 Mb/s jest to 20 zł, a w wariantach 2 Mb/s i 6 Mb/s pakiet wynosi 30 zł.

Środki z bonusu kwotowego wykorzystywane są po środkach z abonamentu telefonicznego, nie ulegają kapitałowi złotówek i są do wykorzystania na połączenia głosowe (50 gr/min), wideorozmowy (50 gr/min), SMS-y (20 gr) i MMS-y (40 gr) wewnątrz sieci Orange, oraz na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych (50 gr/min).

W promocji klient ma także możliwość zakupu laptopa wraz z modemem:
- zestawu składający się z: karty Novatel Wireless Merlin XU870 wraz z komputerem przenośnym Maxdata ECO 4510 IW w promocyjnej cenie 3000 zł połączonej z zakupem w cenie niepromocyjnej modemu ZTE ZXDSL 852 w cenie 59 zł albo
- komputera przenośnego Belinea (w kolorze białym bądź czarnym) z wbudowaną kartą modemową z możliwością transmisji danych do 7,2 Mb/s w promocyjnej cenie 3600 zł połączonej z zakupem w cenie niepromocyjnej modemu ZTE ZXDSL 852 w cenie 59 zł albo
- komputera przenośnego Dell Inspirion 1525 z wbudowaną kartą modemową z możliwością transmisji danych do 7,2 Mb/s w promocyjnej cenie 2399 zł połączonej z zakupem w cenie niepromocyjnej modemu ZTE ZXDSL 852 w cenie 59 zł
- komputera przenośnego Dell XPS 1330 z wbudowaną kartą modemową z możliwością transmisji danych do 7,2 Mb/s w promocyjnej cenie 3399 zł połączonej z zakupem w cenie niepromocyjnej modemu w cenie 59 zł.
Szczegółowa specyfikacja laptopów regulaminie.

Zobacz: Regulamin oferty Orange Freedom.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    36. ~  2008-10-01 11:55:19  host: 213.25.189.50

    do biotyt: i tu masz racje-to jest przerażające,ludzie zarabiaja mało firmy takie jak tp.ciągną z nich kase-i zysk dla nich jest ponad wszystko-w kazdej dziedzinie zycia tak jest tych czasach

  • 0

    37. ~taki4  2008-10-01 13:25:20  host: 77-253-115-202.adsl.inetia.pl

    do 20 zapomnialws ze tam relatywniw wartosc pieniadza jest inna przy tamtych zarobkach i nawet to co tam jest 2 razy drozsze niz u nas i tak jest tansze wystarczy sprawdzic ile tam zarabiaja na godzine i do tego porownac stawki

  • 0

    38. ~kwistas  2008-10-01 14:04:51  host: w3cache.wignet.pl

    36. jest jedna zasadnicza sprawa nikt cie nie zmusza to korzystania z usług TP, ktoś był chyba świadomy co kupuje i za ile.

  • 0

    39. ~~~vera  2008-10-01 14:42:44  host: 213.25.189.50

    Wyrażam swoja opinie o tp...nie kożystam z jej usług-obserwuje to co robi,stawki-podejscie do klienta.Tysiące spraw jakie tpsa ma na swoim koncie-denerwuje mnie to-chociazby udostepnia numer klientow-innym firmom w celach marketingowych.Orange czerpie z nich przykład-zresztą pisałam już o tym...

  • 0

    40.  2008-10-01 16:15:04

    #29: Nie jest winien ten, który podaje oszusta do sądu tylko oszust. Myślałem, że to jest w miarę jasne, ale widać się myliłem.

  • 0

    41. ~mundziu  2008-10-01 18:52:39  host: ebb54.internetdsl.tpnet.pl

    a kolega w kochanym Londynie ma 2Mb za 10 funciaków i co wy kurwa na to?

  • 0

    42. ~nick  2008-10-01 22:07:32  host: cbc159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 11. i 13. ~omega - idźcie do telepunktu i wmowcie ciulowi zza biurka ze juz wcześniej chcieliście zamowic ale kazano wam sie wstrzymać do tego dnia i zeby 'tak jak zeście ustalali z tamtym' złożył zamowienie w systemie z wrzesniowa datą. Cheć złowienia klienta (dostania prowizji za to) bedzie silniejsza od przepisów. Sprawdzone osobiscie tyle ze dotyczylo to zerwania umowy z powodu zmiany regulaminu i tydzien pozniej zawarcie nowej (a wg regulaminu trzeba odczekac ilestam misiecy).

  • 0

    43. ~darcio  2008-10-03 05:19:55  host: nat-mi3.aster.pl

    aster w warszawie rządzi ich internet szybki i bezawaryjny i tani

  • 0

    44. ~marcin2you  2008-10-03 11:00:07  host: acus58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ma ktoś z was może Freedoma 256 kb ja wykorzystałem taki kruczek w ich regulaminie, że przy podpisaniu umowy wziełem sobie najniższą opcje na 36M. Jestem ciekaw jak to bedzie chodzic net wykorzystuje glownie do przegladania stron na komp. lub laptopie (router ADSL wifi), sporadycznie ściągam film. W razie gdyby było za wolne mogę zawsze bezpłatnie przejść na wyższą prędkość. A jak by weszło coś lepszego po Wimaxsie to zawsze mogę 29 zł płacić za wolniejszy net bo zawsze moge wrocic do pierwotnej opcji 256 i wziąść sobie szybszy net

  • 0

    45. ~  2008-10-04 13:30:24  host: dly166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no planu niezle tylko duzo zabawy ...

  • 0

    46.  2008-10-05 01:27:30

    mundziu: To zostaw znajomych, rodzinę, całe swoje życie i jedź do Londynu bo masz tam tani net.

  • 0

    47.  2008-10-05 01:45:36

    Z resztą w podobnej kwocie też można mieć net w Polsce, nawet szybszy. Przykładowo kablówki oferują ciekawe pakiety tv+internet. Wtedy wychodzi dość tanio za każdą usługę. Ja osobiście za samą kablówkę płacił bym prawie 60 zł, ale z tv i netem 1Mb/s (w nocy do 4Mb/s) płacę 88 zł z umową na dwa lata. Net więc kosztuje mnie teoretycznie ok. niecałe 30 zł (tv i tak podstawa w domu). Mam możliwość podłączenia do dwóch osiedlowych providerów internetowych, oferują atrakcyjniejsze warunki niż Ty się chwalisz za mniejszą kwotę. Tacy dostawcy są raczej w każdym większym mieście w Polsce. Dziwne więc by nie było takich w Londynie. Napisałeś o tym necie jakby to było coś nie do pomyślenia w Polsce. Pokaż mi ofertę gdzie za 10 funtów miesięcznie w GB w jakimś miasteczku lub na wsi zaoferują dostęp do internet. Może zaoferują, ale z jakimś abonamentem telefonicznym w pakiecie za np. 30 funtów.

  • 0

    48. ~aaa  2008-10-06 09:57:10  host: 89.108.200.1

    a ja mam 6mb za 70zl ;] w dialogu ofc ^^

  • 0

    49. ~loki  2008-10-06 18:51:39  host: 195.94.208.134

    efekt ostatni protestów,jakoś ja się z tego nie cieszę,bo właśnie miałem zamiar kupować net i tak pewnie zdecyduje się na Orange Freedom bo jednak nadal wychodzi najtaniej,ale...

  • 0

    50. ~  2008-10-08 00:07:44  host: adnf33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe zaj...ste :P nie ma to jak podwyzyc ceny kiedy inni obnizaja. Najlepsze jest podwyzka o 10 zl przy umowie na 3 lata napewno wszyscy sie rzuca na ta oferte :P ORANGUTAN - Boze co oni zrobili z ta IDEĄ :(((

  • 0

    51. ~piotrek  2008-10-10 00:09:58  host: public50655.xdsl.centertel.pl

    Całe szczeście że podpisałem umowe 26 września, mam nadzieje ze mi nie podniosa ceny!!!!!!

  • 0

    52. ~Bitt  2008-10-13 19:00:19  host: cpm34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A interesował się ktoś ofertą z laptopami Della?? Nie uktrywam, że i tak miałem kompa kupować...

  • 0

    53.  2008-11-18 13:37:16

    Oferta ofert, ale co powiecie na taką sytuację: zwłaszcza komentujący#43: zgłosiłem się we wrześniu (39tydzień) do punktu TPoręcz po OFDom256kbps/rok gdy był po 34zeta, "kazali" założyć telefon i na nim spoko... telefon zainstalowali drugiego października (40tydzień) i wtedy dali do podpisania umowę o telefon, DOPIERO PO TYM mogłem przystąpić do starań o OFD i już mnie wkręcają w droższą nową ofertę!! Dodatkowo, przez ponad miesiąc oczekiwałem na modem obiecany na dniach i tak jeszcze czekam na kuriera... no po prostu "KliJent naRz pan":( i po co ta moja lojalność? od lat numery w Idea/Orange...

  • 0

    54.  2008-11-18 13:41:51

    PS. współczuję tym biedakom pracującym w salonach, bo odnoszę wrażenie że nic nie mogą oprócz podania umowy do podpisu, a generalnie są rzuceni "rozanielonym" klientom na pożarcie. Ot taka to Centrala...

  • 0

    55.  2008-11-18 13:47:27

    a kumpel namawiał - bierz za 29zeta w kabłówce VECTRA. czyżbym nie miał racji pozostając w ramach naszego operatora? Wkurzający jest brak komunikacji - zalogowany piszę reklamacyję a odpowiedź (w formie elektronicznej tam&z powrotem) "idzie" tygodniami, XXI wiek. I dalej czekam. Alem wciąż cierpliwy;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a


~Nik | 2017-10-20 18:26:01

#4. ~RadekNiestety nie ma jeszcze modemów na USB z LTE przynajmniej Kat.6, aż dziwne. Tak więc do routerów mozna podpiąć modem LTE max. Kat.4

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet