Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeje "duży" ISDN dla firm w TP

Drożeje "duży" ISDN dla firm w TP

WitekT 9 Października 2006 11:39

0 0

Telekomunikacja Polska podwyższyła o ponad 50% opłaty abonamentowe w usługach Octopus ISDN w dostępie Octopus XL oraz linia cyfrowa ISDN tp w dostępie ISDN tp pro.

Jednocześnie dla dostępu ISDN tp pro została zwiększona dwukrotnie pula bezpłatnych minut na połączenia lokalne, strefowe i międzystrefowe:
profil profit pro 15 z 1500 na 3000 darmowych minut,
profil profit pro 20 z 2000 na 4000 darmowych minut,
profil profit pro 25 z 2500 na 5000 darmowych minut,
profil profit pro 30 z 3000 na 6000 darmowych minut.




Usługa ISDN tp pro to usługa zapewniająca do 100 numerów telefonów, z których można jednocześnie prowadzić do 30 rozmów (ISDN 30B+D).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-10-09 11:45:48

    no to czekamy zaraz bedzie jazda:))

  • 0

    3.  2006-10-09 11:48:35

    a i tak na marginesie nie wiem czy wiecie ze ta podwyzke w duzym stopniu wymusilo uke swiadczenie uslugi ponizej kosztow jest niedozwolone:)))

  • 0

    4. ~blom  2006-10-09 12:10:04  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    kicha! to mam 100 numerow ale z 30 na raz moze "pirniczyc" wiec po co pozostale 70? bo fax i inne trele morele maja miec osobny?? po co ? i taks sie nie dodzwonie jak "pierwsze" 30 zajete...

  • 0

    5. ~adam98  2006-10-09 12:15:00  host: 212.106.17.191

    Tu nie chodzi o swiadczenie uslugi ponizej kosztow, ale o świadczenie usług poniżej cen hurtowych oferowanych innym opom- a to jest zasadnicza różnica ! Świadczenie usług przy wysokich cenach hurtowych i niskich cenach dla własnych klientów było sposobem na niedopuszczenie alternatywnych opów do świadczenia usług isdn. Teraz ta zabawa się skończyła .

  • 0

    6. ~Ja  2006-10-09 12:17:22  host: avz6.internetdsl.tpnet.pl

    Co za różnica dla firmy czy płaci mniej czy więcej - i tak za wszystko zapłaci klient.

  • 0

    7.  2006-10-09 12:19:51

    blom: w czym problem? Dostajesz od tp NUMERACJĘ: 100 numerów publicznych, z czego np. 3 ostatnie są identyczne z numerem wewnętrznym (przykładowo: 876500-876599, numery 500-599 mogą być stosowane jako wewnętrzne w firmie, po dodaniu 876 numer taki staje się numerem zewnętrznym). Przecież 100 pracowników nie będzie dzwonić jednocześnie. A jeśli to firma typu call-center, to są przecież inne rozwiązania, niż 30B+D + 100 numerów (bo po co tym osobom numeracja publiczna?).

  • 0

    8. ~Karol  2006-10-09 12:46:20  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    andrzejTP: błagam Cię chłopie - nie kompromituj się - zrób sobie kolejną kawkę w pracy i "pracuj" lepiej zamiast udzielać się na Telepolis:)

  • 0

    9. ~amu  2006-10-09 12:48:58  host: 150.254.124.246

    AndrzejTP: nie okłamuj tu ludzi - chodzi tepsie tylko o to by urtudnić życie alternatywnym: chcecie mieć ISDN, musicie TP słono płacić za "darmowe" minuty. Jeśli TP płacicie, to po co już wam alternatywni!

  • 0

    10. ~wlo  2006-10-09 12:50:39  host: ata184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na pewno chodzi o to, żeby się pozbyć możliwoe wielu klientów - przecież to tylko obciążenie jest dla firmy ;-)

  • 0

    11. ~J-K  2006-10-09 13:14:24  host: host-1-027.tkk.pl

    No wlasnie sporo klientow sporo problemow a tak prezesi TP wyladuja na kuroniowce i odpoczna troszke sobie ;) bo najwidoczniej za dobrze juz maja na swoich stolkach ...

  • 0

    12. ~valkimer  2006-10-09 13:16:22  host: bns23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bedzie się mozna spodziewać zwiekszonej rezygnacji klientów tp...qrw..co za debil to wymyślił wrrrrrrrr

  • 0

    13. ~dt  2006-10-09 13:40:32  host: wap.plusgsm.pl

    to bedzie okazja do rozwiazania umowy :)

  • 0

    14.  2006-10-09 13:43:48

    i to usankcjonowana prawnie - jak dowalą karę to wtdy ich do sądu i naglośnic - nawet pan niedorzecznik Kalinowki nic nie zdziala:))

  • 0

    15.  2006-10-09 13:52:57

    ten zabieg został wymyslony po to, żeby klient nie korzystał juz z operatora wirtualnego. Ma tyle minut za darmo, więc nie opłaca się mu brac już dodatkowo wirtualnego, bo ma dużo darmowych minut- weźmie wirtualnego, o i tak abonament będzie tak samo drogi, a tylu minut nie wykorzysta.

  • 0

    16. ~sebo  2006-10-09 14:20:40  host: cdl143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tepsa robi co moze zeby tylko na siłe klienta zatrzymać przez wirtualnymi operatorami. Niestety ofertą nie może konkurować bo chwyta się takich sztuczek :>

  • 0

    17.  2006-10-09 14:39:14

    Karol; nie masz minie co balagac ten portal jest o tyle fajny ze wszsycy moga sie wypowiadac jak chca i jak uwazaja a jak tobie to sie nie podoba zawsze mozesz nie czytac albo zmienic portal:)a kolejna kawke juz sobie wypilem byla dobra a teraz sobie pracuje

  • 0

    18. ~tkubon  2006-10-09 18:40:30  host: 81-223-222-194.paris-lodron.xdsl-line.inode.at

    No widac, ze TP chyba chce sie wycofac z ISDNow, nawet w przypadku firm. Indywidualnym juz dawno podniesli i kiedys placilem 42,7 teraz 59,87 za samo utrzymanie lacza. Teraz firmom jeszcze. Dodatkowo na ISDNie nie ma Neo, wiec wszystko przemawia za tym, aby tego rowzwiazania nie brac, albo rezygnowac na rzecz linii analogowych

  • 0

    19. ~  2006-10-09 20:05:24  host: 212.2.99.42

    a ja wierze w polityke tp,jej zaj..promocje,jeszcze lepszych prawnikow i czekam az wyjdzie znowó obronnom renkom z potyczek z uke i klientami..oni i tak nas wydymaja..(France Telekom kocha Polske)

  • 0

    20.  2006-10-11 23:14:34

    A ja mam ISDN i jestem bardzo zadowolony. 2 linie za 67zł do tego 3 nr telefonu, bezpłatne połączenia między kanałami. Darmowe CLIP i mnustwo innych funkcji: np przełączanie rozmów między kanałami, przechwytywanie połaczen, czyli funkcje które aby miec trzeba kupic cenralke. Dla mnie ISDN to bomba

  • 0

    21. ~alu  2007-02-11 12:54:59  host: adsw001.net.autocom.pl

    dla mnie jakby net24 puscili po laczach ISDN tpsa po anexieb to bylby hit rynkowy.

Dodaj swoją opinię