Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeją Zetafony

Drożeją Zetafony

WitekT 16 Sierpnia 2006 14:42

0 0
Od 17. sierpnia drożeją Zetafony w POP i Orange Go – w ofercie tego drugiego pojawi się także nowy telefon.

W ofercie Zetafon w POP drożeją: Nokia 1600 i Nokia 6030.

W ofercie Zetafon w Orange Go drożeją: Nokia 1600, Nokia 6030 i Alcatel OT-E259 - ten ostatni także w ofercie podstawowej.

W ofercie Zetafon w Orange Go i w ofercie podstawowej pojawi się także nowy telefon - >SonyEricsson K310i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~KimdzonG  2006-08-16 14:50:42  host: dqe22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko, ze z dostepnością tych telefonów w promocji Zetafony jest bardzo ciężko i dzięją się przeróżne przediwne historie.

  • 0

    2. ~glodek  2006-08-16 14:53:26  host: host-ip26-138.crowley.pl

    W koncu jakis ciekawszy telefon SE.

  • 0

    3. ~  2006-08-16 15:08:39  host: dpf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to prawda, telefonów albo nie ma, a te co są są zazwyczaj drogie.Już chyba taniej jest na allegro czy w supermarketach elektronicznych.

  • 0

    4.  2006-08-16 15:08:57

    to już druga podwyżka w ofercie ZefaFON...

  • 0

    5.  2006-08-16 15:11:45

    podwyzszaja bo i tak ich nie ma, ale moze teraz sie pojawia ;)

  • 0

    6.  2006-08-16 15:18:15

    to taki nowy zwyczaj?Jak to nie ma telefonów? Ja słyszałem tylko o zapisach, i podróży do innych salonów, czasami w innych miejscowościach, ale żeby jeszcze podwyższać ceny 2 m-ce od rozpoczecia promocji, ale żeby ich nie było w salonach?!

  • 0

    7. ~pitus  2006-08-16 15:51:34  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    ale ja juz nie rozumiem polityki handlowej orange ta firma jest beznadziejna

  • 0

    8. ~miętus  2006-08-16 16:04:39  host: dor97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ty jeden tak myślisz. wole tak-taki ery niż te całe zetacośtam.

  • 0

    9. ~badi  2006-08-16 16:30:47  host: duf83.internetdsl.tpnet.pl

    bo to teraz jes 100 zetafon ;-)

  • 0

    10. ~D  2006-08-16 16:44:57  host: 80.51.255.150

    Ej ale co tam miało drożeć? Przecież to tak było cholernie drogie. Za chwile ceny tych fonów będą wyższe niż bez umowy. HEHE :P

  • 0

    11.  2006-08-16 18:02:46

    Zetafon cieszy sie taka popularnoscia ze Orange moze sobie podwyzszac ile chce a klientow i tak nie straci ...

  • 0

    12. ~  2006-08-16 21:14:28  host: dul169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Głupio zrobili. Cena N1600 jest IMO nieadekwatna do możliwości, a co dopiero, gdy zdrożeje. Telefon plus ma tylko taki, że jest mały i akumulator długo trzyma. Takie telefony powinne być sprzedawane max po 200 pln, by zachęcić użytkownika do korzystania nie z telefonu, ale podstawowych usług (rozmowa, sms). Ale opy wolą sprzedawać więcej wypasionych, drogich telefonów niż rozreklamować mniej skomplikowane, tańsze a tym samym zdobyć więcej biedniejszych klientów, którzy zachęceni w przyszłości mogą kupić u nich o wiele lepszy i droższy telefon.

  • 0

    13. ~fat  2006-08-17 01:44:47  host: abqn140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nazwa zetafon już coraz bardziej staje się NIEAKTUALNA - gdzie te telefony za zeta???

  • 0

    14. ~  2006-08-17 02:39:18  host: dvu226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakoś specjalnie nie jestem zdziwiony :)
    PS Czy w Huyah można kupić telefony w zestawach? Stronę mają okropną, błądzę tam i błądzę w tym beznadziejnym JavaScriptowym menu i zgaduję co znaczą słowa w ich durnym slangu na obrazkach ze strony głównej.

  • 0

    15.  2006-08-17 08:25:56

    #14: chyba teraz już nie mają zestawów. Na wyspach można sobie kupić gołe telefony i do tego starter ale ceny telefonów nie powalają na kolana.

  • 0

    16. ~ptok  2006-08-17 10:16:58  host: chello084010246137.chello.pl

    Przecież to jest śmieszne. U mnie w Krakowie w Media Markt leżą na półce Nokie 1600 po 199 złotych. W wolnej sprzedaży, bez simlocków z gwarancją producenta. I wy ludzie podpisujecie 2-letnie cyrografy,żeby dostać taki telefon za 149, czyli o 50 złotych taniej? Przecież to jest chore. No ale jak ktoś lubi byc robiony w balona, to jego sprawa. Jest widocznie taki rodzaj masochistów. Ta oferta to rzeczywiście kutafon , a nie zetafon.

  • 0

    17.  2006-08-17 12:09:35

    U mnie w dwóch salonach leżą te zetafony i mało kto to kupuje.

  • 0

    18.  2006-08-18 10:39:19

    niech mi ktos lepiej powie ze nie umiem czytac Niższe ceny Zetafonów z Nokią 1600 i 6030 http://biuroprasowe.orange.pl/notatka_62457.html lol

  • 0

    19. ~spóźniony  2006-09-10 14:23:51  host: abee94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miałem kupić nokie 6030 po 1 zł ale teraz kosztuje już 99 zł. Niech mnie w d..e pocałują!!!!!

Dodaj swoją opinię