Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeją Zetafony

Drożeją Zetafony

WitekT 14 Lipca 2006 20:14

0 0
Od 18. lipca rosną ceny niektórych telefonów w ofercie Zetafon w Orange Go i POP.

Drożeją telefony, głównie przy umowie na 24. i 30 miesięcy, średnio o 50 zł.

W POP drożeją zestawy z telefonem: Sagem my202X, SonyEricsson J220i, Nokia 1600, Nokia 6030 oraz Siemens C75. Dodatkowo, w ofercie pojawił się nowy zestaw z Nokią 1100.

W Orange Go drożeją zestawy z telefonami: Nokia 1600, Samsung SGH-X200, Sagem my401X, Nokia 6020 oraz Nokia 6030. Dodatkowo, w ofercie pojawiły się nowe zestawy z Nokią 1100 i Nokią 3100.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53. ~D  2006-07-17 09:45:57  host: 80.51.180.110

    getITright: A coś ty taki rozdrażniony? He? Skoro ludzie nie są w temacie to lecą na reklamę... np. widziałeś reklamę Orange GO - Przyjaciele - jest tak przyjemna, robi dobry wizerunek firmie i taka do ludzi. Ja gdybym nie był w temacie to pewnie byłbym już w Orange GO. Zresztą skoro ludziom to odpowiada to niech płacą, zresztą jaki to problem dla Ciebie? Bo Orange możę zostać nr1 czy co. Bo mnie to wali.

  • 0

    54. ~kacha  2006-07-17 13:05:50  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    podoba mi się hasło: kuta-fony sprzedają zetafony.

  • 0

    55. ~Neo  2006-07-17 14:11:13  host: dqb12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    albo kupują te telefony;)

  • 0

    56. ~kimJan  2006-07-17 14:17:30  host: doy127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefoniki najtańsze są w erze od zawsze, tylko głupcy dadzą się uwięzić z pomarańczą.

  • 0

    57. ~mioni  2006-07-17 15:50:14  host: dqe90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kto jeszcze się nie przekonał, że POP jest nic nie wart to może ta promcoja go przekona. Mnie przekonała juz dawno i wiem już że t-t w prepaidzie się najbardziej opłaca.

  • 0

    58. ~  2006-07-17 17:15:11  host: 212.160.172.70

    Ja mialem TT do tej pory, polaczenia za 59 gr, waznosc konta do lipca przyszlego roku bodajze, bo sie wiecej nie dalo ;) No ale byl jeden problem - u mnie w chacie byl zajebiscie kiepski zasieg. No i jestem teraz w miksie - zasieg mam lepszy tyle ze rozmowy za 75 gr...

    Co do tych zetafonow to nie do konca jest tak zle z ludzmi - dostaja w miare niezly telefonik (np. nokie 6030 czy siemensa c75) za zlotowke tyle tylko ze musza go doladowywac co jakis czas. Dla tych jak ja ktorzy i tak duzo wydaja na karty to jest w miare niezla promocja.

  • 0

    59. ~gut :-)  2006-07-17 20:21:12  host: sr-slo-gw.cza.warszawa.supermedia.pl

    biorąc pod uwagę że wszyscy moi znajomi mają tel. w sieci Orange... POP wcale nie wychodzi drogo... bo 30gr/min i na stacjonarki też :-) z naliczniem sec. Czyli ładując za 50zł mam rozmowy wychodzące na 3m-ce (4 pakiety po 12zł (jeden pakiet 40min) czyli 160 min i jeszcze 2zł zostaje). Srednio na miesiąc niecałe 17zł i średnio ponad 50min/m-c do wygadania. Wszystkie abonamenty, chowają się przy takiej ofercie.
    A teraz dali możliwość wymiany telefonu na nowy za parę złoty w porównaniu z cenami na
    rynku czy w komisach itp. I niema się czemu dziwić że ludziska rzucili się na tą ofertę... skorzystali z niej Ci którzy korzystają z telefonu, a nie używają go jako gadżetu... i czekają aż ktoś do nich łaskawie zadzwoni bo na koncie od pół roku pustka... ciekawe jakie by mieli miny Ci co właśnie używają telefonów jako gadżetów gdyby był abonament jak w TPSA...+rozmowy do zapłacenia :-D
    pzdr

  • 0

    60. ~max  2006-07-18 12:31:44  host: 82.177.191.22

    ZAJEFAJNIE; poprostu lepiej iść do MEDIA MARKT lub EMPIKu i kupić telefon bez cyrografu oraz SIMLOCKa. Polecam tę opcję bo w każdej chwili można olać operatora który np. tylko wyzyskuje. Ludzie nie dajcie się nabijać przecież zerwanie cyrografu kosztuje.. Zresztą każdy rozważa wszystkie plusy dodatnie i ujemne (zaczerpnięte od naszych posłów. Miłych rozmów .....

  • 0

    61. ~a  2006-07-18 13:04:14  host: abtd106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    trzeba uświadomić ciemnemu społeczeństwu, że ZETAFON to kupa - słabe telefony o obniżonych tylko o parę złotych cenach - a cyrograf na 2, albo nie daj bóg 3 lata.... TO NIE JEST DOBRA OFERTA!!!

  • 0

    62.  2006-07-18 17:21:44

    Chłopaki z marketingu wiedzą jak sprzedawać gówniane produkty. Brawo Orange.

  • 0

    63. ~machec  2006-07-19 17:12:53  host: host-81-190-57-203.lublin.mm.pl

    max , ale nie każdy może 300-400zł wydać na nowy telefon , i podpisuje cyrograf ciesząc sie ,że telefonik miał za 1zł , a karty i tak by kupował ...

  • 0

    64. ~  2006-07-19 19:34:40  host: 62.29.133.84

    tak tak całe gówno juz wole popa

  • 0

    65.  2006-07-20 16:01:07

    zetafony to same lowendowe komórki ...a teraz jeszcze drożeją wielkie LOL padaka wole rocka niz popa :P

  • 0

    66. ~waldzio  2006-07-21 01:46:07  host: proxy10.os1.kn.pl

    O bardzo przepraszam POP jest super. Potrzebuje na allegro telefon do odbierania rozmów od marudnych klientow, wiec kupuje POPa i przez roka jak nie dluzej odbieram rozmowy i nie musze nic doladowywac. Poprzedni numer mi po 1,5 roku zablokowali. Zaden inny prepaid tego nie ma. :)

  • 0

    67. ~Kamil  2006-07-21 14:52:52  host: anq152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zetafon jest uluga wirtualna, tak jak wirtualne sa te teleofny. Konia z rzedem temu kto wkase w Łodzi sklep gdzie mozna dostac sagema my401x.

  • 0

    68. ~czarny  2006-07-22 17:41:25  host: wysz.4web.pl

    Nowy zestaw z nokią 1100... ROTFL :D

  • 0

    69. ~krzysztof  2006-07-24 09:27:19  host: 62.29.133.86

    zetafon nawet dobra promocja tylko z telefonem Nokia 6030. Pozostałe modele trochę słabe, ale nokię 6030 polecam

  • 0

    70. ~paula  2006-07-29 21:30:31  host: aanu68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to mowicie nie da rady dostac siemensa c75??

  • 0

    71. ~  2006-08-04 06:37:38  host: akk115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    da da a wytrymasz miesiąc okolo?

  • 0

    72. ~kuba  2006-08-09 17:39:47  host: alm98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy mozna w zetafonie zrobic takie cos:

    doladuje konto zrobie miesiąc przerwy doalduje konto zrobie miesiąc przerwy i tak w kolko... czy przez caly okres umowy okres nie moze przekracac 60 dni

    prosze o odp

Dodaj swoją opinię