Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożeją dwa telefony w wolnej sprzedaży w Orange

Drożeją dwa telefony w wolnej sprzedaży w Orange

WitekT 7 Listopada 2006 16:57

0 0
Orange podwyższa ceny dwóch topowych telefonów dostępnych w wolnej sprzedaży w ofercie dla firm.

Podwyżka o 200 zł dotyczy Nokii E50 i SonyEricssona P990i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~issa  2006-11-07 21:09:31  host: azp181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***wlo - alez w zadnym wypadku nie wartosciuje ludzi ze wzgledu na to jaki to jaki posiadaja telefon , jesli tak to zostalo zrozumiane to przepraszam. Zarty z Orange sa jak najbardziej uzasadnione , samochwalstwo tej sieci , lechtanie ego klienta "topami" , "platinami" i innymi produktami "premium" sa wdziecznym obiektem zartow , przynajmniej dla kazdego kto ma wlasnie troche dystansu do siebie i poczucia humoru. E50 topowym telefonem? Yyyy , nie chce tu zaczynac jalowej dyskusji , ale na pewno aparat z takim wyswietlaczem i bez UMTS nie zasluguje na to miano. A wiem to dobrze , bo mam ten telefon. Zaiste nic "top" w sobie nie ma.

  • 0

    13. ~jarekt  2006-11-07 21:25:18  host: ecg153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez nie ma co robic reguly z wyjatku. Ludzie bogaci jezdza drozszymi samochodami, mieszkaja w drozszych domach oraz uzywaja drozszych telefonow niz biedacy i to jest zasada od ktorej czasami zdarzaja sie wyjatki. Moje wszystkie telefony sa wiecej warte od mojego samochodu ale nigdy nie odwazylbym sie na tej podstawie wyciagac jakichkolwiek wnioskow...

  • 0

    14. ~ksad  2006-11-07 21:32:37  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    W Orange najlepsze jest to, że.............................................................. ................................................. (wpisać opinię) i dlatego lubię tę sieć/nie cierpię tej sieci (niepotrzebne skreślić).

  • 0

    15.  2006-11-07 22:53:32

    tombzd74 a znasz kogoś kto kupił telefon w orange w wolnej sprzedaży bo ja nie. Jak coś to abo. A może ktoś z komentujących kogoś zna ale wątpie :D

  • 0

    16. ~  2006-11-07 23:04:15  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Kolejny news z cyklu: Jak to Orange strzela sobie samobója. ;-D

  • 0

    17.  2006-11-07 23:13:49

    tomico: nie znam nikogo i mysle ze jesli ktos taki sie żdaży to naprawde jest dziwne. Ale skoro takich ludzi nie ma, wiec nikt nie kupuje tych telefonow w wolnej sprzedaży, to po jakiego grzyba podnościć ich ceny :) Po prostu bez sensu! No chyba, że za 2- tygodnie Orange obniży cenę i zrobi wokó teko szummmm!!!!A tak poważnie to oczywiste, telefony te są reklamowane w telewizji (widzialem reklame E50 dzis) i potencjalny kupiec dla firm zerka na cene telefonu w wolnej sprzedaży i odrazu zauważa że jest to Wieększa, bo aż o 200 zł promocja. Orange supperr sprytnie OSZUKUJE swoich klientów!!!!!!

  • 0

    18. ~wlo  2006-11-07 23:21:34  host: aos16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa - ja mam, znasz mnie lepiej niż inni tutaj, i tez nie całkiem powaznie polemizuję. Wiesz, że lubię się podroczyć ;-) Ja mam 6233 - "jakby" e50 ale z umts-em (chociaż bez drugiej kamery) i bez symbiana... To tylko kwestia wyboru. K600i np. - co powiesz? Tak samo można o innych modelach mówić. Czy jest taki, który ma wszystko? Nie i nie będzie bo po co to komu? Szkoda pieniędzy poza tym. Czy ja potrzebuję 6233? No nie wiem. Ale mam, bo mimo, że taki 6230i pewnie by mi wystarczył, to cenię sobie np. wygodę korzystania z klienta pocztowego w 6233. W 6230i żeby sprawdzić inne konto, trzena najpierw zmienić profil i dopiero uruchomić klienta. Czy można było to zrobić od razu w 6230i? No pewnie można było. Tyle, że może wtedy jeszcze nie wiedzieli jak to rozwiązać, później już tak. A może wiedzieli tylko uznali, że wystarczy taki sposób - chociaż to naciągana jest hipoteza ;-) OK - nie brnę dalej. Generalnie jest wybór. Ja się źle czuję np. kiedy biorę się do obliczeń i nie mam swojego kalkulatora, do którego mogę wpisać prosty program z dwiema zmiennymi potrzebny mi do moich obliczeń. Można to na "sklepowym" też policzyć, ale ja jestem wygodny i wolę czas poświęcić na programowanie. Chyba nawet szybciej to zrobię niż wykwalifikowana sklepowa na swoim sprzęcie o inżynierze już nie mówię, który sklepowy kalkulator, dla którego kolejność działań to już wyższy stopień wtajemniczenia jest, po paru minutach przez okno by wyrzucił ;-)

  • 0

    19.  2006-11-08 07:28:56

    proponuje mala ankiete pt. "ktora z sieci jest najbardziej blazenska i dlaczego jest to wlasnie Orange"! :-D

  • 0

    20. ~  2006-11-08 08:11:36  host: bpr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *wlo: wszystkomający to jest k310i w Plusie

  • 0

    21. ~lukasm  2006-11-08 08:13:01  host: bpr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeśli chodzi o Orange to są wolne żarty a nie wolna sprzedaż - jeśli dobrze zerknąłęm jest drożej niż w sklepie interentowym nokii (może się mylę?)

  • 0

    22.  2006-11-08 08:15:34

    proponuje mala ankiete pt. "ktory z userow wypizuje komentarze najbardziej blazenske i dlaczego jest to wlasnie ...wiadomo"!

  • 0

    23. ~lukasm  2006-11-08 08:15:47  host: bpr215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *WitekT: co się dzieje, że wszystko na telepolis wolno mi się ładuje - czy newsy, czy logowanie do forum. Zarówno na dsl-u jak i mojej kiepskiej radiówce w domu, podczas gdy inne strony w tym samym czasie ładują się o wiele szybciej?

  • 0

    24. ~issa  2006-11-08 08:54:24  host: bad65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***tomico - w Orange nie znam nikogo kto kupiłby telefon w wolnej sprzedaży , ale oczywiście , że ludzie kupują na warunkach ogólnych. Pamiętaj , że firmy mogą sobie wrzucić zakup w koszty i tak naprawdę płacą cenę netto. Jak myslisz , dla kogo są telefony w EuroMix , albo na Wyspach Heyah , na ozdobę? e50 kosztuje w Euro Mix 1299 brutto. Wystarczy czasami sie przejechać i zobaczyć napis - "Rezerwacja". Takich przykładów można by mnożyć i mnożyć. Dalej myślisz , że nikt ich nie kupuje? Sam miałem kiedyś Motorolę v360 z Plusa kupioną w Salonie na warunkach ogólnych , ostatnio chciałem kupić właśnie e50 w mPunkcie i moim zdaniem mieli dobrą cenę , bo 1050zł brutto o ile pamiętam.

  • 0

    25.  2006-11-08 10:55:04

    do 24. (~issa) - zgadzam się co do tego, że niektórzy mogą kupić telefon na firmę w wolnej sprzedaży np. w Orange bo wrzucą to w koszty. Nie porównywałbym jednak tego tematu np. do mPunktu gdzie sam kupiłem ostatnio telefon, który: 1) był bez simlocka (u operatora zazwyczaj jest z blokadą) 2) cena była niższa niż w salonie producenta. Nie wyobrażam sobie, żebym jako osoba fizyczna mógł kupić telefon u operatora w wolnej sprzedaży i płacić za niego 10% więcej niż u producenta (wystarczy porównać ze stronami Orange i Nokia) i do tego mieć blokadę simlock "gratis". Pozdrawiam :)

  • 0

    26. ~szalony  2006-11-08 11:00:03  host: inet20909-1.eranet.pl

    Właśnie Panie Witku dopisuje się do pytań poprzedników - co się dzieje i kiedy to się poprawi bo naprawdę Telepolis strasznie wolno działa i ma dziwne zatrzymania :/

  • 0

    27. ~issa  2006-11-08 11:19:12  host: bad65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***michail - przepraszam , nieściśle się wyraziłem. Nie miałem na mysli sklepu mPunktu , który ma naprawdę niezłą ofertę i promocje , z wielką zaletą o której wspomniałeś , czyli brakiem simlocka w oferowanych telefonach, a Salon mPunkt w Jeleniej Górze , w którym widzialem tę e50 na warunkach ogólnych za ok. 1050zł brutto. Również pozdrawiam:)

  • 0

    28.  2006-11-08 11:29:06

    do 27. (~issa) - tak, mPunkty są dobre :) szczerze mówiąc to w sumie już 2 telefoniki u nich kupiłem :)

  • 0

    29. ~getITright  2006-11-08 12:05:59  host: chello087206218003.chello.pl

    heh mnie już to przestało dziwić, poprostu CAŁE ORANGE ! Nadroższa w Polsce(jednocześnie najgorsza pod każdytm względem, w końcu uczyli ją "najlepsi" - TP) firma dla ludzi którzy chcą płacić więcej za coś co gdzie indziej mają za mniej :D ale cóż tylko patrzeć jak spada na 3 miejsce :D

  • 0

    30.  2006-11-08 14:31:32

    czy kiedykolwiek coś w tej sieci potaniało, coś co było dobre, korzystne dla klienta?

  • 0

    31.  2006-11-08 16:04:02

    no raczej nie tanieje, bo po co.

Dodaj swoją opinię