Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożej z TakTaka do Play

Drożej z TakTaka do Play

WitekT 28 Września 2007 18:04

0 0
Od 31. października droższe będą połączenia z TakTaka do Play - a dokładniej z taryfy Happy Taniej.

Oznacza to, że cena minuty połączenia z numerem należącym do Play pozostanie na poziomie bazowym dla taryfy Happy, czyli 77 groszy. Zmiana nie dotyczy oferty TakTak Fon.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 230
  • 0

    211. ~dither  2007-10-02 00:28:09  host: die214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    byla juz opinia - nie jest winien play. jako startujacy operator ma pewne wzgledy jesli chodzi o ic (tak samo jak kady op z wielkiej trojcy na poczatku swego istnienia). co do cen - nie bede sie glowic kto w ktorej sieci jest przy przenoszeniu numerow nie da sie tego okreslic. ja juz w play, na razie nie zaluje.

  • 0

    212. ~  2007-10-02 11:19:50  host: 193.111.144.162

    209 pewnie wtedy kiedy zmądrzejesz czyli raczej nieprędko

  • 0

    213. ~  2007-10-02 23:20:25  host: chc226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Podobnie jak drozej jest w kazdej sieci. Ba. Nawet ze stacjonarnej Netti place drozej, ale za to wczoraj byl news ze ceny do innych opow spadly i to znacznie. Takze plus dla Netii!

  • 0

    214. ~pro playowiec  2007-10-03 11:12:22  host: acdy167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pieprzyć erę za tą kurewską podwyżkę, niech ją psy dymają!

  • 0

    215.  2007-10-04 11:04:40

    kpina....

  • 0

    216. ~camora  2007-10-04 15:32:44  host: 217.153.44.73

    ja już jestem w playu z numerem orangutana, i zbieram sobie minutki, oj zbieram...i wale wszystkich innych opów - banda złych marketingowców, tylko nowy z ulicy byle klient palant niewyplacalny się liczy, a jak ja płaciłem 10 lat terminowo to mają to w d...

  • 0

    217. ~RV  2007-10-05 07:58:56  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    No to teraz jedynie Plus i SS maja stawki do Play na tym samym poziomie, co do calej reszty operatorow. Gdyby podniesli stawki na polaczenia w abonamencie to juz widze ile osob chetnie skorzystaloby z rozwiazania umowy z winy operatora... :D:D:D

  • 0

    218. ~  2007-10-05 19:51:31  host: eqi138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystko niby rewelacja,tańsze stawki w Play-u ale do playa wcale nie jest taniej z orange 75gr minuta.Przewiduję że nie długo wszyscy się przeniosą do Play, bo nie będzie sensu duzo płacić jak prawie wszyscy będę mieli play-a.

  • 0

    219. ~eryk  2007-10-06 11:12:03  host: 62.233.134.46

    Abonamentowi szybko się nie przeniosą a na pewno nie w takiej ilości żeby skłonić PTC i Orange do obniżenia stawek do Play ale prepaidowcy myślę że szybko zaczną migrować do Play. Podczas załatwiania formalności z przeniesieniem numeru do Play dotychczasowy operator zaproponował mi 50% więcej przy każdym doładowaniu czyli można taniej. PTC i Orange prędzej pogodzą się z utratą po 2mln. abonentów na rzecz Play niż zmienią stawki. Moim zdaniem lepiej jest być w Play i mieć wszędzie taniej niż być u innych i mieć drożej do Play.

  • 0

    220. ~eryk  2007-10-06 11:13:47  host: 62.233.134.46

    Czy może orientujecie się jakie są obecnie stawki inerkonektowe????

  • 0

    221. ~mirekb  2007-10-07 15:58:30  host: inet20909nc-1.eranet.pl

    od 8rano do 18 napewno 44grosze pomiedzy tymi godzinami bodaj 24gr,sprawdzisz dokladnie na stronie uke,latwo znajdziesz..dodam ze na stronie ery z dniem 2-10-2007 zmienil sie cennik tt(o czym z reszta jest ten news czyli podwyzka do play) ale najciekawsze jest to ze nic tam nie pisze ze do play jest wiecej niz w happy taniej po8 miesiacach tj 59gr ;-) uke sie powinno za to wziac.wlasnie sprawdzam edge ery-srednio 40kb/s, 2 km od bts.makabra-pan w bc(600600600)mi tlumaczy te v360 nie obsluguje wszystkich kanalow(edge klasy 10) i zebym podpisal z nimi umowe bo na ICH modemach wycisne NAPEWNO nie mniej niz 190kb/s ;-))))co ci niemcy z tmobile zrobią z tej ery..

  • 0

    222.  2007-10-08 12:03:30

    mirku nie ma już tych stawek! 40 groszy niezależnie od pory dnia!!!

  • 0

    223. ~mirekb  2007-10-08 14:42:10  host: bmd229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    gdzie to znalazles??daj link

  • 0

    224. ~babuszka  2007-10-08 14:47:12  host: dqq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cennik, nie był zmieniony, fakt pozostaje faktem, ze Play od samego brał kasę za połączenie. btw: w sumie mało kto jest w Play, a wiec na tym to nie trace

  • 0

    225. ~  2007-10-08 15:27:15  host: user23-139.satfilm.net.pl

    Mam playa i większość znajomych i rodziny przekonałem do tej sieci.

  • 0

    226. ~l3vy  2007-10-08 23:39:24  host: 193.238.13.129

    ma ktos info kiedy w play oferta dla malych i srednich firm? bo czekam, czekam az takie cos wprowadza i przenosze sie do play. w IV kwartale mialo byc jak sie nie myle? ktos cos wie?

  • 0

    227.  2007-10-10 17:33:24

    Ech, a tyle bylo narzekania na orange go i pop. Jak sie okazuje taka jest kolej rzeczy.

  • 0

    228. ~Inspiron  2007-10-15 13:22:20  host: apn-100-141.gprsbal.plusgsm.pl

    Witam, W t-t już nie musisz czekać 8 m-cy na zniżki. Podaję przepis na expressowe włączenie taryfy happy taniej "po 8 m-cach": kupujemy starter np.: za 5 PLN i wykonujemy pierwsze połączenie na nr 9797. Wybieramy 5 i potwierdzamy #. To wszystko. Dziękuję i życzę miłej zabawy:]

  • 0

    229. ~triball  2007-11-03 21:11:25  host: eql235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moim zdaniem najlepiej jest w play jestem już 2m-ce i nie narzekam a wcześniej byłem w tak-taku. jestem za play

  • 0

    230. ~  2008-11-27 19:57:41  host: f96-064.opera-mini.net

    NIE MA TO JAK W PLUSIE, NAJTAŃSZY INTERNET, DOBRE TANIE PAKIETY, PLAY TO GÓWNO!

Dodaj swoją opinię