Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożej z Heyah za granicę

Drożej z Heyah za granicę

LuiN 17 Czerwca 2009 15:23

0 0

Od 5. lipca zmienia się cennik usług w taryfie Nowa Heyah. Zmiana dotyczy stawek za połączenia międzynarodowe realizowane do krajów Unii Europejskiej, do których połączenia bedą o 34% droższe.

Dotychczasowa stawka 44 gr za minutę połączenia do krajów Unii Europejskiej oraz wybranych krajów i terytoriów takich jak: Azory, Gibraltar, Gujana Francuska, Gwadelupa, Islandia, Liechtenstein, Madera, Martynika, Norwegia, Reunion, Watykan i Wyspy Kanaryjskie obowiązuje do 4. lipca.




Od 5. lipca koszt minuty połączenia międzynarodowego do krajów Unii Europejskiej oraz w/w krajów i terytoriów będzie wynosił 59 gr.

Podziękowania dla kolegów Macieja i Tomka za "pstryczek" dotyczący tej informacji ;).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 93
  • 0

    75. ~mirekb  2009-06-17 23:06:58  host: inet20909nc-1.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wszystko zgodnie z przepisami.tmobile oszczedza jak moze to jasne..

  • 0

    76. ~jojo  2009-06-17 23:07:03  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda tylko, że na stronie Heyah coś się stało z cennikiem w PDF-ie. A chciałbym go obejrzeć.

  • 0

    77.  2009-06-18 00:21:01

    Cena euro nic wam nie mówi? Chyba nie, stawka przez to została podwyższona.

  • 0

    78.  2009-06-18 00:21:32

    74. 4-5 razy w tygodniu.

  • 0

    79. ~jojo  2009-06-18 00:24:47  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    kwistas (77) - jakoś Play nie podwyższył cen w roamingu. Skoro odsetek osób korzystających z usługi połączeń międzynarodowych i roamingu jest tak znikomy, to po co podnosić ceny? Nie lepiej - frontem do klienta - pozostawić po prostu ceny za te usługi na niezmienionym poziomie?

  • 0

    80.  2009-06-18 08:22:35

    58. - czy ja napisałem że mają jedną strefę? Mnie jedna strefa interesuje - kraje europejskie ale spoza Unii (a nawet jeden kraj, do kórego na 3 tygodnie się wybierają znajomi) - chyba że dla nich też są różne strefy, ale nie zauważyłem jak przeglądałem cenniki. ~Bolo - może nie akceptować - to jedno z podstawowych praw.

  • 0

    81. ~  2009-06-18 10:23:40  host: dgc228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niby drożej, ale wciąż najtaniej...

  • 0

    82. ~harnas  2009-06-18 10:29:34  host: 188.33.104.138

    ...a do play i za granice drozej. Proste. :p

  • 0

    83.  2009-06-18 10:45:32

    @wlo - podaj najlepiej kraj, o który Ci chodzi, bo w niektórych krajach w zależności od sieci można tylko odbierać połączenia. Lepiej oszczędzić znajomym rozczarowania, gdy zechcą sami zadzwonić.

  • 0

    84.  2009-06-18 13:15:51

    Chorwacja oczywiście ;)

  • 0

    85. ~meksyk  2009-06-18 13:22:45  host: dos221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozumiem niezadowolenie z podwyżki, ale i tak to jest 3 razy tańsze niż w orange- mam tam trzecią umowe. Przeważnie nie dzwonie za granice, wiec to mnie jakos specjalnie nie boli, ale jakbym musiał bez wątpienia kupiłbym starter heyah.

  • 0

    86.  2009-06-18 13:49:52

    @wlo - to prawdopodobnie najtaniej wyjdzie wziąć kartę SamychSwoich, bo minuta do Polski z Chorwacji to 3 zł, a odebranego połączenia 2 zł. Można ewentualnie jeszcze rozważyć Play, bo przy włączonym Tanim roamingu minuta połączenia z Chorwacji do Polski kosztuje 3,75 zł (bez Taniego roamingu 5 zł), a minuta połączenia odebranego to tylko 1 zł. Nie wiem tylko, czy coś nie zmieni się 1 lipca. W obu przypadkach jest naliczanie 30/30.

  • 0

    87.  2009-06-18 17:28:20

    Euro poszło w górę. Zmiany nastąpią nawet w raomingach ery. Ale za smsa będzie się płacić 57gr, a połączenia, choć trochę drożeją, będą teraz miały sekundowe naliczanie. Czyli mimo podwyżki rozmów w raomingu będzie taniej. Sms- o prawie złotówkę tańszy, niż ofercie Orange. A rozmowy międzynarodowe...niestety podwyżka, ale i tak Heyah jest pod tym względem bezkonkurencyjna.

  • 0

    88. ~  2009-06-18 17:50:59  host: bnd227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo. Z Chorwacji do Polski w "Sami swoi" minuta połączenia wykonanego kosztuje 7zł a odebranego 2zł.

  • 0

    89. ~  2009-06-18 17:56:27  host: bnd227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo. Z Chorwacji do Polski w "Sami swoi" minuta połączenia wykonanego kosztuje 7zł a odebranego 2zł. W Orange jest odpowiednio 4,9zł wykonane i 2zł odebrane.

  • 0

    90. ~Zibi!  2009-06-20 11:07:38  host: bvg123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tłumy jeżdżą do Corwacji,a w W3 liczy odbiór w Chorwacji od 2zł w górę,tylko jedyny Play ma niewielką różnice w odebraniu w CHR i UE tylko 1 zł.Kto jest "the Best"

  • 0

    91.  2009-06-27 00:28:54

    I tak jest najtaniej, w usłudze Wybrany Kraj w Orange płacisz 1,20zł.

  • 0

    92. ~  2009-07-02 11:21:16  host: dfm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak narzekacie, tak narzekacie, ale dzięki sekundowemu naliczaniu i tak wychodzi taniej...

  • 0

    93. ~  2009-07-03 11:03:33  host: dgh65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie narzekam... tzn szkoda że podwyższyli, ale i tak taniej nigdzie miec nie będę...

  • 0

    94.  2009-07-04 15:08:49

    Mam wrażenie, że roaming ciągle mylony jest z połączeniami wychodzącymi do operatorów zagranicznych. Jeśli o to drugie chodzi, to bezdyskusyjnie, najtaniej jest w Heyah, nawet po podwyżce. Jeśli o roaming chodzi to UKE narzuca wszystkim najniższe stawki, jako jedne z pierwszych wprowadziły je Era i Heyah.

Dodaj swoją opinię