Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Drożej" w Simplusie

"Drożej" w Simplusie

WitekT 20 Sierpnia 2006 17:42

0 0

Od 16. sierpnia połączenie z Działem Obsługi Klienta Simplus z numerów abonamentowych sieci Plus oraz innych operatorów stacjonarnych i komórkowych, możliwe jest jedynie po wybraniu numeru 601 102 555 (połączenie płatne zgodnie z taryfą operatora).

Użytkownicy Simplusa nadal mogą łączyć się bezpośrednio na numer 2601 (połączenie płatne 0,95 zł brutto niezależnie od czasu jego trwania).




Do tej pory DOK Simplus był dostępny pod numerem stacjonarnym bądź można było poprosić o przełączenie z DOK dla klientów abonamentowych. Zmiana ta oznacza, że połączenia z DOK, gdy użytkownik nie ma 0,95 zł na karcie, będą płatne dużo więcej niż do tej pory – szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nierzadko trzeba długo czekać na połączenie z konsultantem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    50. ~issa  2006-08-21 09:12:04  host: azm212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Właśnie zobaczyłem na stronie Vodafone , że to coś w stylu , "po 3 minutach" nie płacisz już nic więcej... Niezle się zapowiada:-))

  • 0

    51. ~issa  2006-08-21 09:15:36  host: azm212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panie Witku - pewnie:) I przy okazji miłego dnia dla wszystkich:)

  • 0

    52. ~~szalony  2006-08-21 10:05:46  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Ok Witku :) a to cytat z Vodafone-"Vodafone Stop the Clock means you can call any Vodafone number day or night, talk for 60 minutes and pay for just 3". Zapowida sie nie zle :) tylko czy Plus czegos nie zepsuje ;)

  • 0

    53. ~issa  2006-08-21 10:28:51  host: azm212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***szalony - w Wyborczej info o "czasowstrzymywaczu". Po 2 minutach rozmawia się do 30 minuty za darmo. Zadnej więcej informacji - czy jest jakis abonament , czy tylko dla nowych , czy całą dobę , czy w jakichś określonych godzinach. Mam nadzieję , że Pan Witek coś zdobędzie więcej z Plusa i zaraz będzie news:)

  • 0

    54. ~gan  2006-08-21 10:51:41  host: nat6.gress.com.pl

    Połączenie i tak jest zryczałtowane

  • 0

    55. ~  2006-08-21 11:52:34  host: ip-81-15-216-56.unregistered.net.telenergo.pl

    W plusue to "normalka" .. Mysla jak tu z uzytkowinika wyciagnac jak najwiecej money... Ja nie raz musialem dzwonic w sprawie karty brata przez swoj numer abonamentowy ... Czasami musialem czekac z 6 minut i do tego rozmowa z 10 .. 16 minut w plecy ... 16x0,85 zł = 13,60 zł Gdybym dzwonil dzis ze stacjonarnego albo komorki to tyle bym zaplacil i jak zwykle nic nie mial z tej rozmowy ... Pozdrawiam

  • 0

    56. ~  2006-08-21 12:32:43  host: amq115.internetdsl.tpnet.pl

    mam pytanie do ekipy zarzadzajacej telepolis- czy wiadomo juz coś o nowych taryfach w erze? i czy cos już wiadomo o nowej usłudze w plusie?

  • 0

    57.  2006-08-21 12:44:11

    56: na razie nic - ale jak się tylko dowiemy, to od razu napiszemy. ;)

  • 0

    58. ~  2006-08-21 13:18:21  host: p10-03.opera-mini.net

    Co to ma być. Żaden portal nic nie wie a reklama się ukazała. Czyżby markieting plusa znów wyprzedził dział techniczny?

  • 0

    59.  2006-08-21 14:19:21

    Reklama jest w GW i slyszlem ją też w radiowej Trójce. A na stronie Plusa cisza. Na stronie widziałem zmienioną nawigację mapki zasięgu. Teraz można dużo większe pwowiększenie uzyskać, ale bez opisu szczegółów.

  • 0

    60. ~  2006-08-21 15:02:32  host: p01-07.opera-mini.net

    Na golu już jest regulamin

  • 0

    61. ~wlo  2006-08-21 23:35:43  host: arq56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    58. - ja rozmawiałem z technicznymi w Plusie i twierdzili, że nie testowali 6233, więc nie może być jej w ofercie... a dzowniłem tam dzień po wprowadzeniu go do oferty ;-) Co więcej nie tylko techniczni byli zdziwieni (nawet kumpli pytał gość z którym rozmawiałem czy coś wiedzą bo klient go zaskoczył informacją - nie wiedzieli), ale i BOK pojęcia nie miał, ze w ofercie biznesowej ten telefon jest - i to nie dzień po ale trzy dni po wprowadzeniu promocji ;-)

  • 0

    62. ~megajra  2006-08-22 11:37:42  host: ip-89.171.49.149.crowley.pl

    ja zadzwoniłam do Biura Obsługi i zgłosiłam że nie pojawiło mi się 30zł którymi doładowałam konto i że mam tylko 29 którego nie wydałam...zbyli mnie...napisałam reklamację a oni mi odpisali że doładowują mi komórkę kwotą 2,00!!! I że mają nadzieję że mnie to usatysfakcjonuję!!! PLUS TO PARANOJA!!!

  • 0

    63.  2006-08-23 10:27:09

    parodia... ja w orange mam za 1zl niezaleznie od dlugosci polaczenia i rzadko kiedy czekam na konsultanta... plus to porazka...

  • 0

    64. ~titq  2006-08-23 13:39:39  host: der204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    abonament 50zl 60min/450sms po 2min wstrzymanie naliczania oplat za rozmowy do plusa i stacjonarnych od 31 minuty wznowienie oplat, reszta w regulaminie na stronie plusa

  • 0

    65. ~titq  2006-08-23 13:41:26  host: der204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a 6233 jest nie tylko w biznesowej ale i dla indywidualnych tez

  • 0

    66. ~stasiu  2006-08-24 10:36:34  host: nat-192-34.globalconnect.pl

    wiecie co odnoszę wrażenie ,że kwestia czasu jest wprowadzenie nowej taryfy w simplusie! oni przygotowuja simplusa jak by na nową taryfę!!!pewnie munuta będzie klasycznie na poziomie 66 gr ale to i tak nie bedzie nic rewelacyjnego!!!niestety!! jestem ciekaw czy era zejdzie w nowych taryfach poniżej 60 gr za minutę? czy to będzie prawdziwy nokaut:)???

  • 0

    67. ~betsy  2006-08-24 20:20:04  host: auf191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku, komentarz do wiadomości nr 49- powinno być: "w cudzysłowiE". Serdecznie pozdrawiam :-)

  • 0

    68.  2006-08-24 20:33:56

    betsy: dzięki, na przyszłość będę pamiętał. ;)

  • 0

    69.  2006-08-25 11:46:22

    ten stop the clock ciekawa akcja tylko kiedy w Erze??:)

Dodaj swoją opinię