Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drożej do BOK-u w prepaidach Play

Drożej do BOK-u w prepaidach Play

WitekT 26 Stycznia 2011 14:11

0 0
Od początku marca Play podwyższa cenę połączeń do telefonicznegoi biura obsługi dla klientów prepaid.

Stawka brutto za połączenie zostanie podwyższona do 1,50 zł z aktualnych 1 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 144
  • 0

    125. ~aslen  2011-01-27 12:54:49  host: dpx93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @120 tzw. spychologia stosowana, a najgorzej jest jak dzwoni się i dzwoni, a oni odpowiadają jakieś formułki zamiast dać konkretną odpowiedź. Mogą jak dla mnie dawać wyższą cenę co BOK, tylko niech tam dadzą ciut inteligentniejsze persony do pracy.

  • 0

    126. ~  2011-01-27 13:49:15  host: p15-03.opera-mini.net

    Cd 124, tylko nie radzę oczywiście dzwonić do plusa i zaczynać rozmowę od dzień dobry i przelaczcie mnie do gaduair, ja dzwoniłem ostatnio normalnie z playa, na telepolis nie było ciekawej informacji że mbank mobile ma dodatkowo infolinie 801, drożyzna ale czynne 24h i 7dni w tygodniu. Mniejszość bok jest czynne non stop.

  • 0

    127. ~Zoidberg  2011-01-27 14:53:43  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    120 - Wiesz, co to jest tajemnica telekomunikacyjna?

  • 0

    128.  2011-01-27 16:36:26

    Z BOK Playa ostatni korzystałem z 1,5 roku temu przy przedłużaniu jednej umowy i wszystko było ok. Może nie do końca byłem zadowolony bo jak o coś pytałem to konsultantka mi cały czas przytakiwała i nie wiem czy wszystko wiedziałem czy raczej nic nie wiedziała ;) Umowę mi przedłużyli 2 dni po podpisaniu przez kuriera. Przedłużałem umowę w Erze ostatnio. Do BOA Ery można się dodzwonić przez numer stacjonarny. Mili konsultanci, fajnie i przyjemnie się rozmawia ale potrzebowałem 6 połączeń, każde po ok. 15 minut ( 5 minut czekania i 10 gadania ). Jeżeli jest wina Ery dają 40 minut do wszystkich. Oferta się zmieniła zamiast do 7 dni, około 2 tygodnie. Najgorzej wspominam BOK Orżnąć. Babsko wciska mi kit, cytuje jej regulamin a ona twierdzi że nie musi na pamięć znać wszystkich regulaminów. Rozumiem to ale kto jej dał prawo wprowadzać w błąd ? Jak się nie wie to się najpierw sprawdza. Konsultanci Orżnąć działają chyba na zasadzie że 99% klientów łyknie kiciora i da sobie spokój z dochodzeniem roszczeń.

  • 0

    129.  2011-01-27 17:51:03

    @91 to żadne wytłumaczenie, to że mało zarabiają to też nie jest wytłumaczenie to niech przejdą do Ery czy Plusa albo Orange, tam BOKi są naprawdę kompetentne. I tak jak prawi @104 skwitował wszystko. @95 też dobrze mówi :))) Podwyżka nie ma racjonalnego wytłumaczenia jak to że szukają kasy i tyle. Ale w zamian nie oferują nic, co by było tego warte. Od poziomu BOK w Play aż huczy wszędzie, nawet rzecznik sam zauważył problem jakiś dłuższy czas temu ale dalej nic się nie dzieje w tej kwestii. A tłumaczenie że ja nie dzwonie albo dzwoniłem ze dwa razy to też żadne wytłumaczenie, to tak samo nie bierzmy gwarancji na nowy sprzęt który kupujemy, bo ja tylko raz w życiu coś oddawałem na gwarancji.

  • 0

    130. ~Zoidberg  2011-01-27 18:08:19  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    No tak, bo jak wiadomo wszystkie BOKi są w jednym mieście, przy jednej ulicy.

  • 0

    131. ~weszlo  2011-01-27 21:25:30  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    w 90% zeby dzwonic do BOK trzeba naprawde sobie w zyciu rady nie dawac. i tak z tymi wszystkimi oceniajacymi i wiecznie stekajacymi matolami jest. elo!

  • 0

    132. ~lolek  2011-01-28 10:25:30  host: public49473.cdma.centertel.pl

    albek@ dzwoniles wieloktrotnie do BOK play ze tak smialo oceniasz czyjas prace?

  • 0

    133. ~kuku  2011-01-28 11:39:19  host: cou202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i nie tylko w prepaidach, ale w postpaid też jest drożej. Nie wiem czy to po to, żeby kliecni abo też nie dzwonili, heh No ale widać podwyżki w Play, nie chce nnikogo martwić, ale ceny ostatnio wprowadzonych teli HTC są na poziomie W3.

  • 0

    134.  2011-01-28 13:17:02

    Zmiana opłaty w abonamencie do BOK to zmiana cennika i chyba możliwość zerwania umowy bez kary ?

  • 0

    135.  2011-01-28 13:23:33

    A gdzie niby macie zmianę połączeń do BOK-u w ABONAMENCIE? Jeżeli już, to co najwyżej w najstarszych taryfach (Play Abonament), ale to teżnie do końca pewne - poprosiłem Marcina Gruszkę, żeby tę sprawę dokładnie wyjaśnił i czekam na odzew od niego.

  • 0

    136.  2011-01-28 13:28:12

    @134 doczytałem że to chodzi chyba o stare oferty abonamentowe Playa ? Czy w Long Playu też będzie podwyżka ?

  • 0

    137.  2011-01-28 13:30:22

    @135 http://www.telix.pl/images/taryfy/play_cennik.pdf strona 10.

  • 0

    138.  2011-01-28 13:32:27

    TomekO: chodzi o stare taryfy, jeżeli już - i tylko te najstarsze. Ale czekam na wyjaśnienia od Gruszki.

  • 0

    139.  2011-01-28 13:38:30

    Ofert Play Abonament były przez One Play i obecnym Long Playem. Groszowe podwyżki ale jak zerwać umowę można bez kary to ja bym się zastanowił ;)

  • 0

    140. ~  2011-01-28 15:41:06  host: 89-72-241-80.dynamic.chello.pl

    ad125 podwyzrz do 5zł za połączenia to nie będą dzwonić idioci z głupimi pytaniami.

  • 0

    141.  2011-01-28 15:57:57

    popieram @140. no może tych błędów ort. (podwyzrz)

  • -1

    142. ~as  2011-01-29 21:52:37  host: 77-254-186-222.adsl.inetia.pl

    Z nieskrywaną satysfakcją czytam biadolenia obdartusów z playa o tej mega podwyżce do BOK Play o kilkadziesiąt groszy. Zróbcie sobie ściepę pod żabką na BOK może ktoś się zlituje :D

  • 0

    143. ~czarekOLSZTYN  2011-01-30 18:59:57  host: dsf90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play konsultacje z BOK-iem będą kosztowały 1.50zł za całe połączenie, czyli identycznie jak w Orange. Może ktoś wie jaki jest numer do BOK-u sieci Heyah i ile kosztuje połączenie ? Mam problem- na koncie jest 55 groszy, ważność połączeń wychodzących do 4 lutego, a nie mogę w ogóle wysłać sms. Mogę zadzwonić, odbierać sms-y, a nie mogę żadnego sms wysłać, nawet darmowego. :-( Zrobili jakąś blokadę czy awarię mają w centrum usług ?

  • 0

    144. ~xxx  2011-02-05 11:17:51  host: public-gprs32864.centertel.pl

    heyah - 1zł za minutę. czasem jak masz racje oddają za połączenie. taki straszak żeby im nie zawracać głowy

Dodaj swoją opinię