Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drogi DSL w Irlandii

Drogi DSL w Irlandii

WitekT 23 Czerwca 2005 15:38

0 0
Najnowszy kwartalny raport irlandzkiego regulatora rynku telekomunikacyjnego - ComReg - pokazuje, że przychody krajowych telekomów wzrosły o 10% rok do roku, osiągając poziom 1,4 mld euro w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2005 roku.

Motorem wzrostu są usługi mobilne i dostępu do Internetu, z których przychód wzrósł o 16%. Jednak zdaniem regulatora rynek jest ciągle niedofinansowany i zbyt mało rozwinięty, co skutkuje jednym z najniższych współczynników penetracji w Europie i wysokimi cenami. W Irlandii jest tylko 153 tys. linii szerokopasmowego dostępu do Internetu.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet