Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drobne nowości w ofercie prepaid Play

Drobne nowości w ofercie prepaid Play

WitekT 15 Lipca 2014 16:56

9 18

Od 16. lipca Play wprowadza kilka drobnych nowości w usługach prepaid. Wybrane pakiety będą się automatycznie odnawiać, wprowadzono także nowy program promocyjny dla doładowań.




Od jutra automatycznie będą odnawiały się następujące pakiety:

  • nielimitowane minuty do Play (regulamin),
  • 100 minut do Play i na stacjonarne (regulamin),
  • 30 minut do wszystkich za 6 zł (regulamin).

Dodatkowo, Play wprowadza od jutra nowy program doładowań Zbieraj bonusy dla ofert Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta. Po uruchomieniu usługi (płatna 1 zł miesięcznie), użytkownik nagradzany jest bonusem w zależności od sumy doładowań wykonanych w danym miesiącu.


Sumaryczna wartość doładowań

Bonus

Ważność bonusu

30-59 zł

50 MB

30 dni

60-89 zł

nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

5 dni

90 zł i więcej

50 zł na konto bonusowe

30 dni


Zobacz: regulamin usługi Zbieraj bonusy.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 68
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    49. ~Miki  2014-07-16 09:35:23  host: sub248-156.elpos.net

    Pakiet 120 min do wszystkich za 5zl jest rewelacyjny. Toz to buje na glowe wszelkie inne pakiety !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    50. ~CCG  2014-07-16 09:47:28  host: dns.studioaurum.pl

    KLIENCI KTÓRZY KORZYSTALI ZE STARYCH TARYF ZOSTAJĄ PRZY SWOICH OFERTACH CZY JAK ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    51. ~Calm7  2014-07-16 09:47:54  host: n13-01-08.opera-mini.net

    Skoro pojawił się pakiet 120 minut za 5zł, to dlaczego Telepolis nic o tym nie wspomniał? Ten pakiet to przez pomyłkę plej dodał do Menu??? Wada systemu, czy jak? Fakt faktem, JEST ten pakiet! :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    52.  2014-07-16 09:48:20

    WitekT to są faktycznie drobnostki przy pakiecie 120 do wszystkich za 5pln, on jest dostępny nawet we freszu (pomimo, że tylko 1 na miesiąc, a minuty schodzą w pierwszej kolejności, czyli np. stan darmowy nie działa). Czy możesz sprawdzić, czy ten pakiet to nie jest pomyłka (ostatnio już pojawiały się odnawialne pakiety internetowe i zaraz znikały:))?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    53. ~olek  2014-07-16 09:48:44  host: 91.231.83.9

    Pakiet 120 minut allnet za 5zł 30 dni - czy ktoś wie gdzie znaleźć regulamin?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    54. ~:)(()  2014-07-16 09:51:41  host: ip-37-209-133-71.free.aero2.net.pl

    Zostaja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~info  2014-07-16 10:04:39  host: 84-10-104-145.static.chello.pl

    Pakiet 120minut allnet za 5zl nie dla wszystkich.Pewno blad bo u mnie nie ma tego pakietu

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    56. ~ja  2014-07-16 10:05:51  host: n07-05-08.opera-mini.net

    pakiet 120minut jest do wszystkich sieci do play tez ale na stacjonarne juz nie, w miesiacu mozna kpić tych pakietów max 1. dzwonilem do bok play, musialaem cos ustalic, czy majac pakiet 120 czy 100 jak sie bedzie rozliczalo do play i nie wiedza jeszcze tak do konac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    57. ~ja  2014-07-16 10:06:52  host: n07-05-08.opera-mini.net

    przezpraszam za literówki.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    58. ~ja  2014-07-16 10:08:44  host: n07-05-08.opera-mini.net

    czyli zeby oszczedzac to trzeba miec 2 pakiety 120min i 100 min na play i stacjonarne. czyli 10zł,

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    59. ~ja  2014-07-16 10:14:53  host: n07-05-08.opera-mini.net

    I co najlepsze pakiet 100minut jaki obowiązywał do tej pory nie ulega zmianie, ten cykliczny jest wprowadzany jako dodatkowa usluga, tak mi powiedziano na bok.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    60. ~Zor  2014-07-16 10:22:57  host: xp250.internetdsl.tpnet.pl

    Pakietu 120 minut allnet juz nie ma w play24 ani w *111#. Udalo mi sie go odpalic w 'play na karte'. W play fresh tez juz jest niedostepny. Do tego byl widoczny pakiet 1000 sms do wszystkich na 7 dni za 1zl !! Tez juz go nie. Moze jakas nowa taryfa nadchodzi albo zmiany w obecnych

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    61. ~ja  2014-07-16 10:27:17  host: n07-05-08.opera-mini.net

    potwierdzam pakietu juz nie ma.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    62. ~Calm7  2014-07-16 10:34:21  host: n13-01-08.opera-mini.net

    Czyli pakiet 120minut za 5zł już nie istnieje, to tylko fix plaja...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    63. ~olek  2014-07-16 10:58:25  host: 91.231.83.9

    Czy Play skraca promocje z jednodniowych do kilkugodzinnych?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    64.  2014-07-16 11:06:43

    No jaka szkoda... A można było trochę tylko pokombinować i taniej niż najkorzystniejszy abonament firmowy by było... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    65.  2014-07-16 13:31:17

    Tak się zastanawiałem jak powinna wyglądać idealna oferta prepaid od PLAY lub innego operatora i wymyśliłem. Oto moje propozycje:
    1. Pakiety danych:
    - w Formule SMS - dać choć 100MB
    - w Formule 3w1 - dać 300MB
    2. Koszt minuty:
    - w Formule SMS - tak jak jest
    - w Formule 3w1 dać rozmowy za 19gr/min.
    3. Nielimitowane rozmowy:
    - w każdej z tych formuł wprowadzenie takiej opcji jaka jest w NJUmobile, czyli możliwość wykupienia pakietu za 99 groszy za cały dzień gadania do wszystkich sieci w Polsce (lub wykupienia, np. za 5-10zł dużego pakietu minut do wszystkich sieci)
    4. Internet
    - możliwość wykupienia nielimitowanego pakietu nocnego, np. za 5-10zł ważnego 30 dni obowiązującego do 22(23)-ciej do 6(7) rano -> http://tlp.is/34q
    - możliwość wykupienia Formuły WWW, czyli nieograniczone przeglądanie stron http za 5zł ważne 30 dni -> http://tlp.is/34r
    - możliwość wykupienia za kilka złotych słuchania radia internetowego bez limitów tj. PolskStacja.pl, Open.FM, czy RMF ON za pomoca oficjalnej aplikacji, analogoiczna sytuacja ma się z usługami streaminogowania muzyki (Spotify, Deezer, WiMP, czy Google Music), czy YouTube'm w wersji ograniczonej, np. max 480p
    Wtedy przejdę na jedną z Formuł, bo na chwilę obecną żadna z tych taryf nie jest dla mnie lepsza do "Play na Kartę - Lubię to!".:)
    Zgadzacie się, czy macie lepsze pomysły? Zapraszam do polemiki!:)