Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Drewniane komórki

Drewniane komórki

LuiN 11 Sierpnia 2008 11:44

0 0

IKEA, szwedzka firma specjalizująca się głównie w produkcji mebli oraz artykułów dekoracyjnych i ich sprzedaży wkracza na rynek telefonii komórkowej w Wielkiej Brytanii. Operator będzie funkcjonował w obrębie sieci T-Mobile UK na zasadach MVNO.

IKEA posiada obecnie 1,4 mln klientów zrzeszonych w brytyjskim programie lojalnościowym firmy - to właśnie do nich w pierwszej kolejności kieruje swoją ofertę. Podstawowym atutem ma być cena - nowy operator reklamuje się jako o 25% tańszy niż porównywalne oferty konkurencji.




Stawki za połączenia i SMS-y są stałe do wszystkich sieci i wynoszą 9 pensów za minutę i 6 pensów za wiadomość SMS. Minimalna kwota doładowania konta to 10 funtów. Na dobry początek operator podarował startery 9,5 tys. swoich pracowników, z 5 funtami na każdej karcie SIM.

Oferta wystartowała 5. sierpnia.

Źródło tekstu: mobile news     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~oxygene  2008-08-11 12:34:01  host: host86-159-201-172.range86-159.btcentralplus.com

    Ja place w Tesco Mobile; 10p/min i 5p/sms

  • 0

    2. ~oxygene  2008-08-11 12:36:02  host: host86-159-201-172.range86-159.btcentralplus.com

    http://www.tesco.com/mobilenetwork/

  • 0

    3. ~oxygene  2008-08-11 12:37:12  host: host86-159-201-172.range86-159.btcentralplus.com

    IKEA http://www.familymobile.co.uk/

  • 0

    4.  2008-08-11 12:40:54

    Niecałe 40gr za minutę? Ładnie. A przecież pensje mają nieco wyższe niż u nas. E tam, chromolę, póki u nas stawka nie spadnie do 40gr nie dzwonię ;-)

  • 0

    5.  2008-08-11 12:42:40

    Chyba wezmę sobie mobilkinga albo mBank mobile. Ale lepszy Mobilking. Może i u nas IKEA się szarpnie?

  • 0

    6.  2008-08-11 12:57:05

    Czy dobrze rozumiem ichni regulamin? Nie mają terminów na wychodzące? Można sobie ustawić automatyczne doładowanie co pewien okres albo gdy stan konta spadnie poniżej 3 funtów? Ale o terminach ważności nic mi się nie rzuciło w oczy. Czyżby taki lepszy Mobilking? Tylko szkoda, ze nie u nas.

  • 0

    7.  2008-08-11 13:01:02

    gdyby rzeczywiście mieli drewniane handsety to by był czad, nowość....a tak to tylko kolejne MVNO

  • 0

    8. ~tepsiaczek  2008-08-11 13:02:30  host: 212.160.172.70

    no teraz już wiemy dlaczego w Polsce zamieniono IDEA na Orange... bo IKEA nie chciala żeby się kojarzyło ;-)

  • 0

    9. ~  2008-08-11 14:34:57  host: aegn245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na dobry początek operator podarował startery 9,5 tys. swoich pracowników - po naszemu: 9,5 pracownikow ikei bylo beta testerami nowej sieci w uk:) ps. stawki maja dobre, niech jeszcze zrobia tanie pol zagranice i znajda duzo chetnych na swoje uslugi.

  • 0

    10. ~ziomek13  2008-08-11 16:32:34  host: acmv120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czekam zatem na ikee w polsce

  • 0

    11. ~sympatyczny  2008-08-11 19:25:01  host: 153-to3-8.acn.waw.pl

    stawki jak play kiedy wchodzil do Polski. dlaczego nie ma teraz NAWET JEDNEJ sieci u nas z takimi stawkami?

  • 0

    12.  2008-08-11 19:25:26

    Ikea jest w Polsce :P a wielce szefujacy ma nawet działkę na Mazurach ;) zanim u nas będą takie stawki to trochę wody w Wiśle upłynie...

  • 0

    13.  2008-08-11 19:58:45

    może mam przestarzałe info, ale czy IKEA przypadkiem nie wycofuje się z Polski?

  • 0

    14. ~:))  2008-08-11 23:53:21  host: chello089076161248.chello.pl

    a we Francji BIC zaczyna dystrybucję tanich komórek (45E z 60 minutami w Orange)

  • 0

    15. ~:))  2008-08-11 23:58:34  host: chello089076161248.chello.pl

    do 1 to jak ja w PLAY (także MMS za 15gr) - do 5. jak znajdziesz kartę 'starego' PLAY to kupuj, bo się kończą, a jest bardziej opłacalny od Mobilkinga czy mBanku - efektywnie ok. 35gr. za minutę bez promocji (sa obecnie np. 25 minuty po 10gr/min) - bo za doładowania są premie (np. 50PLN+20PLN gratis). Natomiast Mobilking ma obecnie promocję za starter 20PLN (70 minut) - ale to tylko jednorazowa promocja

  • 0

    16.  2008-08-12 09:37:41

    Ajuż myślałem po tytule, że Ikea wprowadza komórki w obudowie z listewek, a tu nic.

  • 0

    17.  2008-08-13 11:32:00

    ~15jednorazowa promocja ale wydaje mi się ze jeśli nie ebdzie przedluzona to wprowadza cos nowego. Acha i zapomnialas dodac, o doladowaniach w moblikingu bo to fajnie tam wyglada

Dodaj swoją opinię