Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DrayTek wybiera wyłącznego dystrybutora w Polsce

DrayTek wybiera wyłącznego dystrybutora w Polsce

sirmark 13 Lutego 2007 12:47

0 0

DrayTek wybrał firmę Brinet na wyłącznego dystrybutora swoich produktów w Polsce.

Podpisana umowa jest związana z planami DrayTek silniejszego wejścia na polski rynek. Do tej pory DrayTek był reprezentowany na polskim rynku przez kilka firm dystrybuujących sprzęt sieciowy, w tym Brinet. Osiągane przez tę firmę dobre wyniki w sprzedaży produktów DrayTek, zaowocowały podpisaniem nowej umowy, która gwarantuje Brinet wyłączność na dystrybucję rozwiązań DrayTek w Polsce.
W Polsce bardzo dynamicznie rośnie liczba osób i firm, które decydują się na stały dostęp do Internetu, a także na przejście na telefonię VoIP. Przekłada się to na sprzedaż sprzętu sieciowego, której dynamika wzrostu w przypadku produktów DrayTek była w ostatnich miesiącach imponująca, i to praktycznie bez żadnego poważniejszego wsparcia promocyjnego. Wybór wyłącznego dystrybutora to pierwszy krok w kierunku poważniejszego zaangażowania się DrayTek na rynku w Polsce - deklaruje Heinrich Tsai, odpowiedzialny za sprzedaż urządzeń DrayTek na rynku europejskim.

DrayTek Corporation tworzy całe linie urządzeń sieciowych, które są adresowane zarówno do użytkowników prywatnych, jak i małego oraz średniego biznesu. Rozwija technologie zdalnego dostępu VPN i ISDN oraz implementuje w urządzeniach technologię Voice over IP (VoIP).

Źródło tekstu: DrayTek     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ogonkożerca  2007-02-13 15:23:39  host: accd214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ze strony głównej: "Firma chce poważnie interesuje się polskim rynkiem." Niepotrzebne skreślić.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet