Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dratewka i Heyah

Dratewka i Heyah

WitekT 16 Sierpnia 2005 21:59

0 0
Pojawiła się nowa reklama z serii Heyah nie opowiada bajek. Tym razem bohaterem jest Szewczyk Dratewka, smok i owieczka. Czy i tym razem zainterweniuje KRRiT?

Nową reklamę można ściągnąć stąd.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~true  2005-08-16 22:24:14  host: host-90-214.tele2.pl

    pohaterem tzn bohaterem? :)

  • 0

    2.  2005-08-16 22:29:56

    ta to im się udała :]

  • 0

    3.  2005-08-16 22:34:08

    true: dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    4. ~MiKO  2005-08-16 23:06:54  host: user10.85.udn.pl

    nie umie opowiadać bajek ale ciągle próbuje... Czy jest dziś miejsce dla nich na rynku skoro nie potrafią "ładnie" ułożyć oferty? ... oczywiście to opowiadanie bajetk jest opowiadaniem bajetk, że u innych to są opowiadane bajki... jeszcze bardziej pokręcone niźli by uczciwie opowiadali te bajki klinetom

  • 0

    5.  2005-08-16 23:55:55

    nie no, te reklamy są świetne :)

    p. s. - do tej pory na telepolis byłem jako qbek, teraz mam nowego nicka :)

  • 0

    6. ~robert  2005-08-17 13:07:42  host: dqa30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MiKo rozumiem chyba o czym napisałeś ale jest to nieco pokręcone a czy taka oferta jest wciskaniem kitu/bajeczką osądzą sami klienci

  • 0

    7. ~  2005-08-17 15:43:19  host: 62.181.169.1

    No teraz pewnie krajowa rada starców przyczepi się do promocji palenia tytoniu przez nieletnich "zakurzy se fajeczkę" ...

  • 0