Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DRAM w komórkach

DRAM w komórkach

WitekT 20 Stycznia 2005 16:17

0 0
Firma Samsung opracowała prototypową wersję układu pamięci DRAM o pojemności 512Mb. Rozwiązanie ma być wykorzystywane przy przetwarzaniu zaawansowanej grafiki 3D i wideo w przenośnych urządzeniach multimedialnych.

W oficjalnym komunikacie podano, że układ będzie produkowany w technologii 90 nm i będzie dostępny w formacie DDR i SDRAM. Samsung zapowiedział, że nowych pamięci można się spodziewać na rynku najwcześniej w drugiej połowie 2005r.


Źródło tekstu: DigiTimes, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet