Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DRAM w komórkach

DRAM w komórkach

WitekT 20 Stycznia 2005 16:17

0 0
Firma Samsung opracowała prototypową wersję układu pamięci DRAM o pojemności 512Mb. Rozwiązanie ma być wykorzystywane przy przetwarzaniu zaawansowanej grafiki 3D i wideo w przenośnych urządzeniach multimedialnych.

W oficjalnym komunikacie podano, że układ będzie produkowany w technologii 90 nm i będzie dostępny w formacie DDR i SDRAM. Samsung zapowiedział, że nowych pamięci można się spodziewać na rynku najwcześniej w drugiej połowie 2005r.


Źródło tekstu: DigiTimes, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.