Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości DPTG walczy na wielu frontach o 1,6 mld zł od TP

DPTG walczy na wielu frontach o 1,6 mld zł od TP

WitekT 24 Listopada 2010 12:22

0 0
DPTG wszczęła postępowanie egzekucyjne przeciwko Telekomunikacji Polskiej w Holandii i uzyskało przedsądowe zabezpieczenie na akcjach TP w spółce zależnej TPSA Finance BV, które "zamraża " aktywa TPSA Finance BV - podał w komunikacie prasowym główny akcjonariusz DPTG GN Store Nord.

Jest to jedna z wielu inicjatyw DPTG, aby otrzymać od TP 1,57 mld zł odszkodowania przyznanego przez Trybunał Arbitrażowy w Wiedniu. Szerzej o wyroku pisaliśmy w tej wiadomości.

Wcześniej DPTG rozpoczęło postępowanie w Sądzie Rejonowym w Warszawie, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 1

  1. ~`  2010-11-24 14:29:18  host: 212.160.172.70

  No i bardzo dobrze

 • 0

  2. ~kangoo  2010-11-24 14:45:05  host: dpm131.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ci to się nie poddają. Jak wyrzucają ich drzwiami, to wracają to tepsy oknem. Wyraźnie grają o wszystko, bo inaczej jakoś by się dogadali.

 • 0

  3.  2010-11-25 12:25:40

  kangoo, walczą bo liczą na kasę, proste. Tylko, że wynik sprawy jest nierozstrzygnięty więc pewnie trochę jeszcze poczekamy. Najważniejsze jest to że nie przeszkadza to tepsie działać normalnie, bałem się że na obniżkasz pakietu biznesowego i neostrady sie skończy ale chyba na święta będzie można liczyć

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet