Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dotykowy Symbian - kolejny pakiet poprawek

Dotykowy Symbian - kolejny pakiet poprawek

LuiN 30 Marca 2009 21:47

0 0

nokia 5800Nokia zaktualizowała oprogramowanie w swoim pierwszym telefonie z dotykową odmianą Symbiana S60. Po aktualizacji Nokia 5800 XpressMusic nie tylko pracuje znacznie szybciej, ale też zyskuje kilka nowych funkcji.

Prosta (a przez to przejrzysta i łatwa w obsłudze) aplikacja do obsługi aparatu fotograficznego zyskała nowe funkcje: tryb burst (kilka zdjęć za jednym naciśnięciem spustu aparatu) oraz możliwość wykonywania zdjęć przy pomocy przedniej kamery.

Nokia rozszerzyła możliwości wewnętrznej multiwyszukiwarki (kontaktów, danych, wiadomości). W oprogramowaniu pojawił się też słownik znany chociażby z Nokii N96 - aplikacja obsługuje 38 języków i oferuje funkcje głosowe.




Największą zaletą nowego oprogramowania jest moduł automatycznego aktualizowania zainstalowanych aplikacji - na kształt rozwiązania zastosowanego przez Apple.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2009-03-30 21:51:13

    Ale to już było... dawno temu. :P

  • 0

    2. ~  2009-03-30 21:58:13  host: f96-065.opera-mini.net

    Fajny sprzęt, KULKA WODNA ;-)

  • 0

    3. ~  2009-03-30 22:14:32  host: public26788.xdsl.centertel.pl

    ale też zyskuje kulka nowych funkcji.

  • 0

    4.  2009-03-30 22:21:42

    Rogi - nie no, poprawki są z dziś.

  • 0

    5.  2009-03-30 22:22:40

    'kulka nowych funkcji' chyba kilka nowych... ;)

  • 0

    6.  2009-03-30 22:26:13

    news z palca wyssany. Może napiszecie która wersja softu jest tą 'nową', albo podacie linka na stronę nokii o tym?

  • 0

    7. ~get  2009-03-30 22:35:13  host: host-81-190-123-135.gdynia.mm.pl

    pierwszy akapit - kulka=kilka

  • 0

    8.  2009-03-30 22:35:19

    jaki nr. ma ta wersja?

  • 0

    9.  2009-03-30 22:41:25

    http://www.symbian-freak.com/news/009/03/5800_firmware_update_of ficially_available.htm

  • 0

    10.  2009-03-30 22:53:13

    "Oldie Firmware Update For Nokia 5800 Now Officially Available" - soft jest z 26 stycznia. W drodze jest już nowszy.

  • 0

    11.  2009-03-30 22:54:21

    lol, przecież to update, który jest już od miesiąca....

  • 0

    12. ~Szpaq  2009-03-30 23:04:59  host: fd171.internetdsl.tpnet.pl

    O kulka, to chyba i tak nic znaczącego, normalnie kulka oni dopiero raczkują takimi fonami do kulki nędzy ;D

  • 0

    13. ~  2009-03-30 23:37:46  host: dnq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "ale też zyskuje kulka" no to wiemy, że kulka zyskuje. Ale gdzie jest haczyk?

  • 0

    14.  2009-03-30 23:59:38

    @13-jak to gdzie?-w kulce,a tak nawiasem mowiac to ta nokia w kulki sobie leci z tymi kulkoma aplikacjami :)

  • 0

    15. ~  2009-03-31 00:13:14  host: 72-160-209-36.dyn.centurytel.net

    czemu nie piszecie newsow w jakims programie co automatycznie sprawdza pisownie... ???

  • 0

    16. ~  2009-03-31 00:25:55  host: dnq196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kuliście wyszło. Ja się pytam gdzie była koretka? No gdzie?

  • 0

    17.  2009-03-31 10:38:20

    Padłem od przeziębienia wczoraj i nie skorygowałem kulki. W kulki sobie jednak z newsem nie lecę: http://www.nokia.com/A4136001?newsid=1301443 - oto wczorajszy press Nokii.

  • 0

    18. ~Boj  2009-03-31 16:10:12  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Ale wam dymi z tych głupich głów.

Dodaj swoją opinię