Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dotykowy Samsung B5722 na dwie karty SIM

Dotykowy Samsung B5722 na dwie karty SIM

sirmark 19 Marca 2010 10:29

0 0

samsung b5722Samsung wprowadził na polski rynek nowy telefon na dwie karty SIM - Samsung B5722 DuoZ.



Dzięki jednoczesnej obsłudze dwóch aktywnych kart SIM, pozwala skutecznie zapomnieć o dyskomforcie noszenia przy sobie dwóch komórek. Pamiętać trzeba jednak, że choć główna karta będzie działać w czterech zakresach GPRS/EDGE (850/900/1800/1900), to już druga karta tylko w dwóch zakresach GPRS (900/1800).

Przełączanie między kartami ma być dość proste, wystarczy jedno dotknięcie na dotykowym wyświetlaczu. W telefonie zastosowano 2,8-calowy, kolorowy ekran QVGA. Znajdziemy tam też aparat cyfrowy 3 Mpix z fleszem i funkcją edytowania zdjęć, radio FM i moduł Bluetooth oraz złącze microSD>




B5722 wyposażono również w bogate funkcjonalności społecznościowe. Dostępna z poziomu menu głównego aplikacja pozwala na bieżąco aktualizować profile na portalach społecznościowych Facebook i MySpace. Za sprawą platformy Palringo, łączącej kilka popularnych komunikatorów internetowych, użytkownicy mogą bez problemu dyskutować ze znajomymi korzystającymi z GTalk, AIM, ICQ czy Palringo Chat.

Samsung B5722 DuoZ jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 799 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 1

    16.  2010-03-19 14:48:39

    Ten Samsung nie musi być pralką automatyczną,łączność 3G przydałaby się,a Samsung śpi i tylko GSM.

  • 1

    17. ~Aster  2010-03-19 15:04:07  host: 195.205.132.210

    Dokładnie, boli głównie brak 3G.

  • 1

    18. ~ZAPOTRZEBOWANIE  2010-03-19 16:19:01  host: 109.243.112.188

    Dla mnie poproszę dual Samsunga z Androidem, może być Galaxy II - szkoda, że Koreańczycy nie czytają Telepolis ;)

  • 1

    19. ~  2010-03-19 16:21:40  host: 109.243.112.188

    oczywiście 2 x 3G + radio FM, xenon - po prostu najlepsze rozwiązanie to jedna aktywacja z iPlusem, zcy nawet Playonline, a druga to standardowy nr do gadania, fajnie było, ale fajna rzecz popisać... :(

  • 0

    20. ~-  2010-03-19 21:32:08  host: bom92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @19: oczywiście i do tego plecak z akumulatorem z ciężarówki.

  • 0

    21.  2010-03-19 21:36:50

    obecnie jest w Media Markt (przynajmniej w Kraku) za 750, z możliwością rat 30x0%

  • 0

    22. ~jaski  2010-03-19 22:19:11  host: 3os.net.mlociny.pl

    Obie karty są zalogowane rownoczesnie. Jest nawet postem, obie karty odbierają MMS i mozna wybieraz z ktorej karty bedzie dzialac przy korzystaniu z net-a Internet

  • 0

    23. ~ewv  2010-03-19 22:19:34  host: ehh222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 16 Nemo. Śpi to Nokia która nie wiedzieć czemu przespała dualsim-y.

  • 0

    24. ~KOJAK  2010-03-19 22:36:41  host: dti235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to kiedy w końcu Nokia i Sony Ericsson puszczą na rynek telefony dualne ? obiecały te firmy, że w tym roku przynajmniej 2-3 modele wyprodukują, więc pytam kiedy ? Jakby miały parametry jak np. k800i lub N95 i do tego oczywiście WiFi, GPS , obsługa 2 kart sim online to byłoby coś. Telefony dualne to przyszłość !!! Nie ma i nie będzie idealnej sieci, więc trzeba dobierać ekonomicznie 2 najlepsze i korzystać.

  • 0

    25. ~  2010-03-20 00:06:28  host: t12-03.opera-mini.net

    a ja mam troche inne pytanie odnosnie ogolnie Samsungow na 2 karty, tj. czy te telefony mają opcję informacji ze stacji bazowych ? Jak np. włoży się kartę Play i Era to pokazuje tak: PLAY PULTUSK i niżej Era Pultusk Dolina dolnej Narwii ? Kanał 50 działa w duozach ? Patrick

  • 0

    26. ~do 25.  2010-03-20 09:34:35  host: 109.243.3.138

    Nie

  • 0

    27. ~  2010-03-20 10:57:15  host: t02-13.opera-mini.net

    Przez naszych debilnych operatorów takie telefony mają rację bytu, bo robią *** taryfy, jeszcze są takie jełopy że nie zmieniają na siłę sieci bo tak.

  • 0

    28. ~TeTeTka  2010-03-20 23:01:41  host: drq72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25- sam chciałbym to wiedzieć, ale myślę że info stacji bazowej działa na głównej karcie tylko

  • 0

    29. ~hrizu  2010-06-05 18:03:07  host: 89.230.88.103

    telefon ogolnie og ale bateria 2 dni i tyle...

  • 0

    30. ~uzytkownik  2010-07-15 07:33:02  host: 194.146.252.38

    obie karty dzialaja rownoczenie bez wylaczania wybieramy z którem my chcemy zadzwonic ale odbierac na obie odbieramy, a co do stacji bazowej to nie wiem ale nie ma w tym samsungu czegos takiego juz jak glowna karta i druga, obie sa glowne i po zmianie karty wszystko dziala na tej danej

  • 0

    31. ~karola  2010-07-28 20:01:12  host: 121-64-n1.aster.pl

    a mozna tylko jena karte wlozyc?

  • 0

    32. ~karola  2010-07-28 20:02:12  host: 121-64-n1.aster.pl

    i z jednej korzystac?

  • 0

    33. ~uzytkownik  2010-08-01 19:57:40  host: 89.200.145.63

    tak, i wtedy dziala tak samo jak telefon na jedna karte

  • 0

    34. ~Darosław  2010-08-25 11:35:23  host: 213.199.253.194

    ...a powiedzcie mi, jak jest z jakością rozmów z obu kart? W innych samsungach czasmi było fatalnie.

  • 0

    35. ~KW  2010-10-09 20:29:03  host: public8729.xdsl.centertel.pl

    Info o stacji bazowej dziala tylko dla 1-szej karty sim.

Dodaj swoją opinię