Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dotykowy BlackBerry Curve 9380 od dziś w Play [wideo]

Dotykowy BlackBerry Curve 9380 od dziś w Play [wideo]

LuiN 12 Czerwca 2012 09:58

0 0

blackberry curve 9380Sieć Play wprowadziła do swojej oferty nowy smartfon ze stajni kanadyjskiego koncernu RIM - model BlackBerry Curve 9380. Tym razem bez sprzętowej klawiatury QWERTY, za to z dotykowym ekranem.

Sercem urządzenia jest jednordzeniowy procesor taktowany zegarem 800 MHz, który do dyspozycji ma 512 MB pamięci RAM. Na 3,2-calowym ekranie pojemnościowy o rozdzielczości HVGA (360 x 480 pikseli) oglądać będziemy BlackBerry OS 7. Nie zabrakło aparatu 5 Mpix, łączności HSPA i Wi-Fi, jest też obsługa formatów DivX i XviD oraz porządny edytor dokumentów, a książka telefoniczna oferuje funkcję smart dial.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play (plik .pdf; 47 kB).

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    12. ~key  2012-06-12 11:58:25  host: z48-04.opera-mini.net

    Do 10 - ja nie twierdze, ze inne urzadzenia sie nie psuja. Psuja sie ale ja sugerujac sie reklamami oczekiwalbym mega niezawodnego urzadzenia. BIS mam wlaczony I wlasnie pisze na BB ale powinna byc opcja, ze jezeli chce korzystac z internetu to mam wybor albo BIS albo pakiety, a tutaj to jak nie masz bis to nie masz WOGOLE internetu. W dzisiejszych czasach zeby nie mozna bylo zainstalowac Skype na smartfonie? To zenua tym bardziej, ze dostepny jest FB dla dzieciarni I Twitter.

  • 0

    13.  2012-06-12 12:05:11

    Tylko czy bis/bes w ogóle jest takifajny ? Nie lepiej juz mieć pakiet za 5-15zł i korzystac z czego chcesz a nei dedykowanych aplikacji BB, które szału nie robią?

  • 0

    14.  2012-06-12 12:22:50

    Mam Wave I jak wiadomo siedzi w nim autorski system Samsunga o nazwie Bada, wszystko niby chodzi pięknie i ładnie, telefon też przyciąga atrakcyjnym wyglądem, jednak o skype lub innych przydatnych aplikacjach należy zapomnieć, nie kupie iPhona (nawet gdyby mnie na ogniu smażyli) czyli pozostaje powrót do nędznego Androida bo BB też schodzi na psy.

  • 0

    16. ~  2012-06-12 12:46:04  host: z48-04.opera-mini.net

    A co w niM takiego genialnego? Ze ktoras z wersji Iphona nie obslugiwala MMSow? To takie genialne?

  • 0

    17.  2012-06-12 13:53:55

    @15 - iPhone to zbyt mało by zakryć słomę która wystaje z twoich gumowców. Gość z elity się znalazł, dobre sobie...

  • 0

    18. ~JustMe  2012-06-12 14:03:59  host: 93-186-23-81.rdns.blackberry.net

    @12...Kazdy ma wybor...ja nie tkne ani androida ani iPhone...kazdy lubi to co lubi...ale frajer Applefan tego nie rozumie i wywyzsza się ze hej...Na tym polega problem dzieciarni

  • 0

    19. ~JustMe  2012-06-12 14:13:16  host: 93-186-23-81.rdns.blackberry.net

    Aha-Applefan,jeśli chodzi o NFC to nie problem patentow!!!Inne marki maja NFC,ale nie iPhone!!!Znowu musisz biedaku poczekac pare lat aby twoja religia wydala produkt z NFC.Taki już twój los :D Wiecznie na szarym koncu.Wiecznie pod gorke...

  • 0

    20.  2012-06-12 14:23:27

    @Hose czyli masz Wave z bada 1.2 skoro działa Ci ładnie i płynnie?

  • 0

    21. ~JustMe  2012-06-12 14:23:36  host: 93-186-31-84.rdns.blackberry.net

    Nie dziwie ze Blackberry jest malo popularny w Polsce.Play ma flagowy model 9900 Bold,ceny od 890 pln,przy abonamencie 99 pln,w tym jakies 650 minut wymienne na sms i 100MB danych (poza BISem-chyba),po 100MB predkosc ulega zmiejszeniu.Z taka oferta do mlodych ludzi raczej nie trafi.Szkoda,Bo potem taki Applefan nie majac nawet w reku 9900 pisze bzdury itd.Po prostu w Polsce wciaz marka ta jest dla elity szeroko rozumianej...wina operatorow.Gdyby model ten byl za free przy abonamencie 99 pln wtedy byloby inaczej...no i te 100MB smiesznie brzmi.Ja mam nieograniczony BIS i 1GB...

  • 0

    22.  2012-06-12 14:27:49

    @20 Maniiiek - miałem z 1.2, w Sylwka zrobiłem aktualizację do 2.0 i nie odczuwam jakiegoś zwolnienia w działaniu.

  • 0

    23.  2012-06-12 14:34:38

    @22 a jaką masz teraz wersje tej 2.0? Bo większość 2.0 to po prostu padaka na całego.

  • 0

    24.  2012-06-12 15:29:11

    @21 mi to NFC nie jest wcale potrzebne. Prawdopodobnie będzie w nowym iPhonie, a jeśli nie to żadna tragedia. Nie jest to killer feature.

  • 0

    25. ~Antoni  2012-06-12 15:43:41  host: ip-78-30-106-100.free.aero2.net.pl

    Nazwa tego BB w Polsce może się źle kojarzyć.

  • 0

    26.  2012-06-12 16:09:12

    @23 xxla1

  • 0

    27. ~JustMe  2012-06-12 16:44:05  host: 93-186-31-83.rdns.blackberry.net

    A mi nie jest potrzebny ajfon i ta cala otoczka....

  • 0

    28. ~maxio  2012-06-12 16:59:15  host: 178235210076.warszawa.vectranet.pl

    "jak nie masz bis to nie masz WOGOLE internetu. W dzisiejszych czasach zeby nie mozna bylo zainstalowac Skype na smartfonie? " Oczywiście, że masz, to żadna filozofia połączyć się normalnie przez APN operatora.. A co do skype to wystarczy wejsc z poziomu BB na m.skype.com ;).

  • 0

    29.  2012-06-12 17:01:03

    @24 fakt, po co komu płatność przy pomocy telefonu i błyskawiczne przesyłanie plików?

  • 0

    30.  2012-06-12 17:06:04

    @24 swoją drogą myślałem, że skasowali Ci konto a tu tylko całą dotychczasową "twórczość" szlag trafił.

  • 0

    31. ~costa  2012-06-12 17:18:36  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    play? nie, dziękuje.

  • 0

    32. ~JustMe  2012-06-12 18:39:10  host: cpc6-wolv14-2-0-cust6.wolv.cable.virginmedia.com

    A Skype to jakas wytyczna jest? Ja w ogole nie korzystam ze Skype więc tymbardziej nie widze problemu :)

Dodaj swoją opinię