Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dotykowo-klawiaturowa Nokia X3-02 w ofercie Play

Dotykowo-klawiaturowa Nokia X3-02 w ofercie Play

LuiN 18 Stycznia 2011 15:12

0 0
nokia x3 02Od 18. stycznia w ofercie podstawowej sieci Play dostępna jest muzyczna Nokia X3-02 Touch & Type.

play 18 stycznia

Telefon o grubości 9,6 mm masie zaledwie 77,4 gramów kryje w sobie aparat 5 Mpix, 2,4-calowy oporowy ekran dotykowy o rozdzielczości QVGA, złącze słuchawek 3,5 mm oraz radio FM z funkcją RDS. Nie zabrakło WiFi i łączności HSPA z HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s. Telefon radzi sobie z odtwarzaniem plików DivX i XviD.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18.  2011-01-19 01:28:03

    Czekam na informację o "licznych innowacjach" od Nokii na przestrzeni, powiedzmy, ostatnich 5 lat, poza oczywiście Nokia Maps ;-). Jak na 26 minut wytężonego myślenia nad 4-ma komentarzami, spłodziłeś niewiele, poza obrażaniem mnie i idealizowaniem Nokii. Porównaj sobie ten telefon z LG Swift, Sony Ericssonem Hazel, LG GD880. Skoro Mobile Tracker jest stary, to dlaczego Nokia jeszcze nie zdążyła zaproponować podobnej funkcjonalności? A jeśli widżety są zbędne, to znaczy, że chyba tylko Nokii używałeś jak dotąd i nie widziałeś, jak zwiększają funkcjonalność, ergonomię i wygodę korzystania z telefonu.

  • 0

    19. ~witecx  2011-01-19 10:00:46  host: 88-199-30-10.tktelekom.pl

    Ja używałem już widżetów parę lat temu na noki n95 (widsets tak się nazywała aplikacja która wyświetlała widżety)

  • 0

    20. ~Elektron  2011-01-19 12:44:32  host: 77-254-159-28.adsl.inetia.pl

    Ad 18.: Kamil_K podaj jakieś dane statystyczne z serwisów telefonów komórkowych różnych firm skoro twierdzisz, że Nokie są niby takie awaryjne. Jak na razie to tylko ssiesz... palec i to jest twoje główne źródło danych o Nokii. ;) Skrytykowałeś wygląd X3-02, a sam posiadasz SE Aspen, który wygląda jeszcze gorzej niż jakiś tani myPhone (zresztą telefony obu marek produkowane są w Chinach, więc nie ma co się dziwić), bo do droższych myPhone-ów nie ma co startować ;) Wymieniasz też Sony Ericssonem Hazel, który podczas debiutu w Polsce kosztował 900 złotych, a specyfikację ma bardzo zbliżoną do Nokii X3-02. A później bezczelnie narzekasz na cenę X3-02... no jak tu nie stwierdzić, że jesteś opłacanym "obszczekiwaczem" Nokii :) Poza tym jesteś niesamowicie wybiórczy i tendencyjny - "twój" Sony Ericsson jest bez wątpienia najbardziej zacofaną firmą wśród głównych producentów telefonów (np. w tej chwili SE nie ma na rynku ani jednego smartfonu z Androidem 2.2, podczas, gdy taki Samsung, czy Motorola wprowadzają już na rynek modele z Androidem 2.3!). Do tego sprzedaż telefonów Sony Ericssona od prawie dwóch lat pikuje w dół i tylko księgowe sztuczki ratują tą firmę przed bankructwem! A bezwstydnie czepisz się Nokii, która od lat jest niepokonana - zarówno na rynku telefonów jak i smartfonów ;/

  • 0

    21. ~Elektron  2011-01-19 13:01:23  host: 77-254-159-28.adsl.inetia.pl

    A i jeszcze jedno - dla mnie to Sony Ericsson Hazel oraz Elm to takie wyglądają jak jakieś garbate piloty do telewizora i już za sam ich tragiczny wygląd nigdy bym ich nie kupił. :) Natomiast Nokia X3-02, mimo, że nie jest z wyglądu idealna to przy tych SE prezentuje się jak diament na wysypisku elektronicznych śmieci ;)

  • 0

    22.  2011-01-19 14:31:06

    Wciąż nie rozumiem wąskiego toku myślenia, który każe Wam robić ze mnie wyznawcę Sony Ericssona ;-). A Aspena mam chwilowo i nie jest to mój wybór. Nie jest to cud designerski, ale technologicznie nie jest z nim tak źle (z przeglądaniem internetu radzi sobie lepiej niż N8 ;-)).

  • 0

    23. ~Elektron  2011-01-19 14:40:31  host: 77-254-159-28.adsl.inetia.pl

    Ad 22.: Widzę, że nadal nie potrafisz się wyzbyć pustych haseł i najeżdżania na Nokię - SE Aspen ma niby lepiej sobie radzić z przeglądaniem internetu?? ha ha ha ha ha a to dobre! Ciekawe w jaki sposób to robi? Poza tym jak dokonałeś takiego porównania skoro tak brzydzisz się Nokią i najprawdopodobniej Nokii N8 nigdy w ręku nie miałeś!

  • 0

    24.  2011-01-19 14:46:13

    Nokii N8 używałem przez bite 2 tygodnie :-). Na forach serwisu fora.pl wielokrotnie wykładała się jej przeglądarka na animowanych reklamach, nie można było też na niej słuchać muzyki z wrzuta.pl, co Aspenowi wychodzi. Nie mam go tu zamiaru zacięcie bronić, bo jest zwyczajnie taki sobie, ale piszę jedynie to, na co mam dowody. Od pustych haseł specem jesteś Ty - poszukaj "diamentu na wysypisku elektronicznych śmieci". Nie napisałem, że brzydzę się Nokią, tylko wszystko obiektywnie i z dystansem oceniam. Ty zaś oceniasz pod wpływem emocji i wyrażasz się z agresją, dyskredytując rozmówcę z braku argumentów.

  • 0

    25. ~Elektron  2011-01-19 15:16:49  host: 77-254-159-28.adsl.inetia.pl

    Rozumiem, że to w ramach pracy w propagandzie anty-Nokiaowej dorwałeś Nokię N8, żeby na siłę w niej szukać wad, a jak ich nie znalazłeś to wymyśliłeś sobie jakiś sensacyjne szczegóły - no a przecież w zmyślaniu to ty jesteś wyjątkowo mocny - czego przykłady pokazałeś w wcześniejszych wpisach. ;) Nie wysilaj się też z tworzeniem jakiś karkołomnych zwrotów, bo widać sobie z tym nie radzisz i się tylko ośmieszasz - dyskredytujesz! ;) A i jeszcze jedno - nie żal się teraz, że zdecydowanie cie tu potraktowałem - po prosu nie trawię spamerów i tendencyjnych propagandzistów. No również trochę po to żebyś poczuj się chwile jak to jest być "w ogniu krytyki", którą sam namiętnie fundujesz Nokii (czytałem też twoje wcześniejsze wpisy przeciwko Nokii).

  • 0

    26. ~  2011-01-19 20:18:13  host: z24-13.opera-mini.net

    Awaria w Play. Praktycznie od ponad tygodnia sa problemy z kodami i p24. Nie mozna aktywowac pakietow i innych usług! Co to za amatorka?! Potwierdza sie reguła, ze jak cos jest tanie to nie moze byc dobre. Wyjatkiem jest wino.

  • 0

    27. ~  2011-01-19 20:27:57  host: p09-02.opera-mini.net

    Kody w Play zawsze działały i działają momentalnie, podobnie jak i autoobsługa *111# a jeśli ktoś jest innego zdania to zwyczajnie jest pracownikiem konkurencji która perfidnie na portalach telekomunikacyjnych pomawia sieć Play by zniechęcić do najlepszego i najtańszego operatora. Dużo gorzej jakość usług podstawowych i dodatkowych wygląda u innych operatorów.

  • 0

    28.  2011-01-19 20:31:37

    @25 - znowu bełkot - bez argumentów. Moja praca jest związana z telefonią komórkową, ale nie pracuję ani dla producenta, ani dla żadnej agencji reklamowej powiązanej z producentami. Ty za to jasno dajesz do zrozumienia, że pracujesz dla Nokii (swoimi podejrzeniami wobec innych). Mam nadzieję, że tym razem użyłem wystarczająco prostych sformułowań, byś zrozumiał bez słownika. BEZ ODBIORU.

  • 0

    29.  2011-01-19 20:32:31

    @26 - nie ma już problemów z kodami w Play. Przynajmniej w Poznaniu (zasięg własny, 3G).

  • 0

    30. ~  2011-01-19 20:37:46  host: p09-02.opera-mini.net

    Oczywiście że nie ma i nie było. To są kłamstwa i pomówienia! Takie formy przekłamywania rzeczywistości mogą nawet podlegać pod kodeks karny!

  • 0

    31. ~  2011-01-19 20:44:10  host: z16-11.opera-mini.net

    To zaloguj sie do p24. Nadal nie dziala prawidlowo *111#. Dramat! Zajrzalem na forum. Zalogowani użytkownicy potwierdzaja duze problemy w Play. Ze to tani operator to nie zaprzeczam ale napewno nie najlepszy. Przynajmniej nie w mojej ocenie. P4Y tez sie nie odzywa ale jak zawsze powiedzialby ze wszystko smiga i nie maja zgłoszen :-D banda amatorów

  • 0

    32.  2011-01-19 20:49:13

    @31 A racja, po wpisaniu *111# faktycznie wyświetlają się różnorodne ciekawe komunikaty ;-).

  • 0

    33. ~  2011-01-19 20:53:35  host: z16-11.opera-mini.net

    32, na www tez nie mozna sie zalogowac. Juz bokiem mi ten play wychodzi :-/ W play chyba sie juz nie poprawi.

  • 0

    34. ~  2011-01-19 20:56:47  host: p21-04.opera-mini.net

    Wszystko działa, kody *111# i p24. Mam was podać do sądu za kłamstwa?

  • 0

    35. ~  2011-01-19 21:02:53  host: z16-11.opera-mini.net

    Play najbardziej awaryjna siec w Polsce!

  • 0

    36. ~Elektron  2011-01-20 09:20:57  host: 77-253-9-75.adsl.inetia.pl

    Ad 28.: "znowu bełkot - bez argumentów" - bardzo trafny tytuł nadałeś swojemu komentarzowi ;) No w w twoim wpisie rzeczywiście znowu bełkot - bez argumentów! ;)

  • 0

    37. ~Bond  2011-01-20 15:36:39  host: adsl.viettel.vn

    Podoba mi się wygląd tej Nokii X3-02. Parametry i wyposażenie również są całkiem dobre i zupełnie wystarczają one żeby spełnić moje oczekiwania względem telefonu komórkowego. A to dla mnie dużo ważniejsze niż jakieś tam rewolucyjne rozwiązania - ponadto z praktyki wiem, że jak coś jest super, hiper nowością to bardzo często lubi się to psuć, gdyż jest jeszcze niedopracowane. Dlatego ja dla siebie wolę sprawdzone rozwiązania, a inni niech będą królikami doświadczalnymi - do testowania innowacji. W swojej przygodzie z telefonem komórkowym miałem już kilka modeli Nokii - ze średniej i niższej półki cenowej i żaden z nich się ani razu nie zepsuł - tak więc ja nie wietrzę w te bzdury o jakoby awaryjnych Nokiach, które tu rozpowszechnia niejaki "Kamil_K" - on w ogóle jest dla mnie jakiś podejrzany i jakoś za bardzo mu zależy, na tym żeby oczernić Nokię.

Dodaj swoją opinię