Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dotykowe gry na platformę N-Gage

Dotykowe gry na platformę N-Gage

LuiN 30 Października 2008 20:03

0 0

Rynek gier mobilnych stoi w miejscu, Nokia upatruje jego przyszłość w grach na dotykową wersję Symbiana S60, która trafiła jak do tej pory na jeden tylko telefon - Nokię 5800 ExpressMusic.

To bardzo trudny rok dla rynku mobilnych gier, głównie z powodu kryzysu na rynkach Ameryki Północnej i Europy Zachodniej. Sprawa dotyczy całego rynku gier (nie tylko mobilnych), który aktualnie stoi w miejscu - powiedział w wywiadzie dla Reuters Jaakko Kaidesoja.

Nokia w dalszym ciągu wiąże jednak ze swoją platformą N-Gage wielkie nadzieje. Największy sukces do tej pory platforma odniosła w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Australii i Hiszpanii, wciąż jednak ponad 20 mln użytkowników telefonów zgodnych z N-Gage nie uruchomiło tej usługi.

Producent chce zwiększyć skalę prowadzonych akcji promocyjnych, patrzy też w przyszłość - w 2009 roku pojawią się pierwsze gry N-Gage na dotykowe telefony Nokii. Jedną z pierwszych gier będzie Guitar Rock Tour firmy GameLoft.
Nokia nie zapomina także o dotychczasowych użytkownikach platformy N-Gage. Kilka dni temu portfolio uzupełniła długo wyczekiwana pozycja One (gra kosztuje 18 zł):Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lotus  2008-10-31 19:00:01  host: dynamic-78-8-129-134.ssp.dialog.net.pl

    Ta gra jest zaje..... Mam ją, zainstalowałem ją na mojej n95. Aplikacja N-Gage to strzał w 10!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet