Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dostępna aktualizacja AutoMapy

Dostępna aktualizacja AutoMapy

sirmark 19 Września 2006 12:15

0 0

Na stronie producenta AutoMapy dostępna jest do ściągnięcia najnowsza wersja programu. To druga w tym roku aktualizacja wszystkich map popularnego systemu do nawigacji satelitarnej w Polsce.

Od dłuższego czasu AutoMapa oferowała użytkownikom pełne pokrycie wszystkich dróg w Polsce, czyli 453 tys. km dróg wszystkich kategorii. Dzięki nowej wersji, kierowcy będą mogli dokładanie nawigować po 865 miastach, ze wszystkich 889 w naszym kraju. Kolejnym ulepszeniem jest zwiększenie liczby obrysów poszczególnych budynków do 1,5 mln, a danych adresowych - do 1,1 mln.
Nowa AutoMapa zawiera ponadto m.in. nowe odcinki autostrad, poprawione przebiegi dróg numerowanych (na podstawie nowych rozporządzeń), liczne poprawki w warstwie miejscowości i kolei, a także korektę przebiegu dróg w ponad 200 miastach. Podczas pracy nad nową aktualizacją, brane były pod uwagę sugestie zgłaszane przez samych użytkowników AutoMapy. Każda konstruktywna propozycja była weryfikowana i wprowadzana do systemu. W najnowszej wersji AutoMapy - 3.9.7, dostępny jest także spokojny i opanowany głos lektora - Krzysztofa Hołowczyca, który uprzedzi przed każdym kolejnym manewrem i skutecznie poprowadzi do celu.

Nowe mapy pobrać można w każdej chwili ze strony: www.AutoMapa.pl.

Źródło tekstu: AutoMapa     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~wlo  2006-09-19 18:03:58  host: any76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmmm... Myślałem, że częściej aktualizują prawdę mówiąc... W tej sytuacji wydaje się, że mapy on-line są zdecydowanie lepsze. Chociaż... Przy tempie zmian jakie mamy w drogownictwie ;-) Ale nie - ważne są też remonty - a mapy w systemie nawigacji on-line takie rzeczy uwzględniają.

  • 0

    2. ~GPS_maniak  2006-10-19 18:33:26  host: ejk166.internetdsl.tpnet.pl

    i tak aktualizuja automape najcześcuej na rynku....wiec jest the best

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet