Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dostęp do Acrobat.com dla iPhone'a i BlackBerry

Dostęp do Acrobat.com dla iPhone'a i BlackBerry

Q! 24 Listopada 2009 20:03

0 0
acrobat access mobileAdobe zaprezentował aplikację Acrobat.com Mobile, która daje użytkownikom urządzeń iPhone oraz BlackBerry dostęp do konta w serwisie.

Aplikacja Acrobat.com Mobile pozwala na przeglądanie i przefaksowywanie dokumentów dostępnych z poziomu konta w serwisie Acrobat.com. Umożliwia ona również wysyłanie obrazów wprost z poziomu telefonu i dostarczanie ich na konto w formacie PDF.

Obecnie aplikacja dostępna jest dla mieszkańców USA, Francji, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.


Źródło tekstu: IntoMobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet