Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doskonały rok Ericssona w Rosji

Doskonały rok Ericssona w Rosji

WitekT 2 Marca 2005 17:06

0 0
Ericsson poinformował, że w 2004 r. jego sprzedaż zwiększyła się o 79% w porównaniu z rokiem 2003 i osiągnęła wartość 540 mln dolarów.

Tak dobry wynik został uzyskany głównie dzięki gwałtownemu wzrostowi liczby nowych abonentów, których w zeszłym roku przybyło aż 38 mln osiągając ogółem 70 mln. Sprzedaż infrastruktury sieciowej zanotowała jeszcze większy wzrost, osiągając 30% udział w rynku.

Dynamiczny wzrost w Rosji chcą wykorzystać także nasi konkurenci, co ma duży wpływ na ceny rozwiązań sieciowych i telefonów - powiedział Eddie Ahman, prezes rosyjskiego oddziału Ericssona.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-03-02 18:44:00  host: 213.199.218.2

    a za rok bedzie ze eryki i ich oprogramowanie ma hiper dziure na wirusy jak teraz nokie i bedzie cza wymienic bts w polowie europy.....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.