Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doom Resurrection na iPhone'y

Doom Resurrection na iPhone'y

LuiN 12 Czerwca 2009 10:55

0 0

apple iphone 3g Weteran rynku gier komputerowych - id Software - postanowił pokazać pazur również na rynku gier na komórki. Producent legendarnej gry Wolfenstein 3D, serii Doom i Quake chce podbić serca użytkowników iPhone'ów i iPodów Touch sieciową grą Doom Resurrection. Czy i tym razem przyciągnie do ekranów miliony graczy?

Gry na małych ekranach to od lat kwitnący rynek - zarówno gdy chodzi o konsole, jak i o telefony. W przypadku tych ostatnich liderem stał się w zeszłym roku koncern Apple, za sprawą swojego błyskawicznie rozwijającego się App Store. To właśnie do sklepu Apple'a trafi gra Doom Resurrection, która patrząc na poniższy trailer może okazać się prawdziwym hitem - pod warunkiem, że sterowanie postacią będzie wygodne.






Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~spiro  2009-06-12 11:08:44  host: mx.psat.pl

    doom wiecznie żywy :)

  • 0

    2. ~  2009-06-12 11:36:59  host: chello087207239113.chello.pl

    jest mega

  • 0

    3. ~rodri  2009-06-12 13:20:50  host: 94.254.173.206

    jeśli sterowanie będzie mniej więcej takie jak w terminatorze to będzie git

  • 0

    4. ~nick  2009-06-12 15:34:48  host: afjo192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No właśnie - jak bez myszy grać w FPSa?

  • 0

    5.  2009-06-12 15:57:28

    hmmm... celownik samoistnie "celuje" do obslugi klania sie multitouch i machanie fonem :D hehe :D fajna giera :P szczegolnie porty starego DOOMa na symbiana (siemens sx1, SE W950i) :D

  • 0

    6. ~Boj  2009-06-12 16:58:54  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Miliony pojebusów.

  • 0

    7. ~Gal  2009-06-12 19:06:39  host: 80.50.235.110

    Eee... To gra z 2009 roku, czy z 1989 bo patrzac na grafike... Wy sie, od D3 i dodatku, ze tak powiem odpatyczcie. To jedne z lepszych gier FPP, mam nawet oryginal. To cos natomiast to farsa. I pisze to nie jako osoba niechetna iPhonowi ale jakiejkolwiek platformie, ktora z doskonalego produktu tworzy kiepski dowcip.

  • 0

    8. ~  2009-06-13 00:42:09  host: aepw141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pokaz mi lepsza gre na telefon a zrobie ci loda

  • 0

    9. ~Lotus  2009-06-13 12:21:33  host: 94-40-61-2.tktelekom.pl

    Tetris, Wąż - ale nagrode nieh odbierze Gal

  • 0

    10. ~Gal  2009-06-13 12:59:54  host: 213-238-115-201.adsl.inetia.pl

    8 - jezeli jestes blondynka z minimum C to nie ma sprawy.

  • 0

    11. ~Ben  2009-06-13 19:21:08  host: admj111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jesli chodzi o tego producenta to polecam najnowszy ich projekt QUAKELIVE.COM sa nawet PL serwery i mozna spotkac wielu rodakow :)

  • 0

    12. ~Ben  2009-06-13 19:23:51  host: admj111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    QUAKELIVE.COM to chyba pierwszy tego typu projekt - gra jest calkowicie darmowa (zadnych ukrytych platnosci jak np. mikroplatnosci), do gry uzywamy przegladarki przy czym grafika wyglada naprawde rewelacyjnie, a gra ma sie utrzymac z reklam!

  • 0

    13. ~Gollum  2009-06-14 09:37:45  host: antresola.pjwstk.edu.pl

    id mocno upadło skoro zadowala się już tylko takimi prostymi produkcjami. ALe cóż, nic nie trwa wiecznie, świetność id się już jakiś czas temu skończyła.

  • 0

    14. ~Gall  2009-06-14 16:20:13  host: adln10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    id software przezywa teraz nowa swietnosc, quakelive jest tego dowodem, sa swego rodzaju prekursorami, bo kto inny daje teraz rozrywke on-line na wysokim poziomie z mnostwem serwerow rozsianych po calym swiecie za darmo? A to ze i na iPhona tez cos tworza oznacza sie szybko potrafia sie dostosowac to zmian na rynku...

  • 0

    15. ~Gall  2009-06-14 16:23:03  host: adln10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ostatnie zdanie: A to ze i na iPhona tez cos tworza oznacza ŻE szybko potrafia sie dostosowac to zmian na rynku...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-158-65.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~K&S | 2017-09-19 13:32:04

awaria na infolini T ,a moze ja wylaczyli calkowicie? (602960200)


~ | 2017-09-19 13:27:08

6, a jakie pytanie niby zadajesz?


~ | 2017-09-19 13:21:50

@20 idź się wyspać


~ | 2017-09-19 13:19:05

@1 nie wypowiadaj sie na tematy które cie przerastaja


kokos- | 2017-09-19 13:16:59

6:Skąd pewność?

Ankieta

Jak oceniasz nową generację iPhone'ów Apple'a?

Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet