Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Donald Trump korzysta z iPhone'a

Donald Trump korzysta z iPhone'a

orson_dzi 29 Marca 2017 16:37

2 11

donald trump

Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych korzysta ze smartfonu Apple. To spora zmiana w stosunku do jego poprzednika.

Barack Obama na początku swojej prezydentury korzystał ze smartfonu BlackBerry, który udało mu się zamienić na Samsunga Galaxy S4. Czy była to dobra zmiana? Niekoniecznie, ponieważ większość funkcji była w nim zablokowana. Oczywiście ze względów bezpieczeństwa.




Zobacz: Barack Obama używa Samsunga Galaxy S4

Donald Trump w trakcie kampanii wyborczej używał jednocześnie smartfonu Apple'a oraz Samsunga z Androidem, najprawdopodobniej model S3 lub S4. Co ciekawe przyszły prezydent nawoływał w 2016 roku do bojkotu Apple'a ze względu na backdoor, który pozwalał FBI na dostanie się do danych użytkowników.

Dan Scavino Jr. odpowiedzialny w Białym Domu za media społecznościowe poinformował na Twitterze, że od kilku tygodni Trump korzysta z iPhone'a i za jego pomocą obsługuje Twittera. Oznacza to, że smartfon Apple'a musiał spełnić wygórowane wymagania bezpieczeństwa stawiane przez amerykański służby. Dodatkowo wygląda na to, że Trump ma większą swobodę niż swój poprzednik. Galaxy S4 Obamy nie pozwalał mu na korzystanie z serwisów społecznościowych.

Źródło tekstu: Dan Scavino Jr.; wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone | donald trump | samsung

w sumie: 18
  • 3

    3. ~  2017-03-29 16:57:18  host: user-94-254-130-186.play-internet.pl

    Musi byc zamożnym człowiekiem jezeli stac go na iphona

  • -1

    4. ~Heyah bananami  2017-03-29 17:14:10  host: user-94-254-128-97.play-internet.pl

    Chyba dobra zmiana, xoxoxo xdxdxd

  • 0

    5. ~Ziendal  2017-03-29 17:18:44  host: schprx11-def.ignite.net

    "Dodatkowo wygląda na to, że Trump ma większą swobodę niż swój poprzednik. Galaxy S4 Obamy nie pozwalał mu na korzystanie z serwisów społecznościowych."

    Na pewno ma osobny telefon do "pracy" i do mediów społecznościowych :D.

  • -1

    6. ~Vahtanguri  2017-03-29 17:28:32  host: 195.117.63.252

    A ja też używam fona a dokładnie myphonea

  • 1

    7. ~ola  2017-03-29 17:33:50  host: public-gprs393076.centertel.pl

    a ja z sagem myh10 - idealnie pasuje jako telefon kuchenny

  • 0

    9. ~  2017-03-29 18:34:54  host: 31.63.208.129.ipv4.supernova.orange.pl

    A juz myslałem, że uzywa Lumie 950XL :D Jak ja, ale jednak nie on woli Apple czyli co? Sra pieniędzmi i ma w *** cały świat :P Jak Tusk i Merkel

  • 0

    10. ~tsktsk  2017-03-29 18:43:29  host: 188.146.15.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A kogo to interesuje z czego trampek korzysta??? miliarderowi mało to został prezydentem na stare lata, może se korzystać nawet z tel na korbkę

  • 1

    11. ~  2017-03-29 18:43:40  host: public-gprs373520.centertel.pl

    POLACZKI KOMENTUJA :)

  • 0

    12. ~:-)  2017-03-29 18:44:17  host: 8.37.225.70

    A ta córka, bodaj Ivanka (?) też z ajfona korzysta ..?

  • 0

    13. ~Olek  2017-03-29 19:48:49  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    @ orson_dzi

    Może jutro napiszesz co jadł, ile godzin spędził w kiblu....... Co nas ma interesować ,że firma aple wygrała przetarg dla białego domu,jeśli dostali urządzenia to z nich korzystają i co z tego.....Ostatnio wpisy u Was są gorsze niż na interii czy pudelku....

  • 0

    14.  2017-03-29 19:57:05

    @13 A mimo wszystko je regularnie czytasz, czyli trafiają do odbiorcy. Robota wykonana w 100%.

  • 0

    15. ~CalmVII  2017-03-29 20:50:27  host: user-94-254-178-223.play-internet.pl

    Ja też korzystam z iPhone'a SE:-D Najlepszy telefon na świecie po przez swoje kompaktowe rozmiary:-D drugiego takiego nie znajdziecie:-D

  • 1

    16.  2017-03-29 22:44:33

    a tez ma problem z simlockiem ?

  • -1

    17. ~ja dziękuję  2017-03-30 10:52:13  host: 89-64-169-28.dynamic.chello.pl

    Ile tu snobów się licytują . a ja korzystam i co to kogo obchodzi z czego ?

  • -1

    18. ~  2017-03-30 11:50:01  host: apn-31-0-45-236.dynamic.gprs.plus.pl

    A jakie nosi gacie, może te na wacie?

  • 0

    19.  2017-03-30 14:22:18

    nie wiem czy byla informacja w przeszłości, ktora interesowałaby mnie mniej

  • 0

    20.  2017-03-30 14:26:51

    Ale ten gość pewnie ma model 12 a nie "jakąś tam" szóstkę czy siódemkę.

  • 0

    21. ~  2017-03-30 18:31:31  host: user-94-254-140-218.play-internet.pl

    a czy jego iphone złapie zasieg w osssa?

Dodaj swoją opinię