Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Domofon zintegrowany z telefonem

Domofon zintegrowany z telefonem

sirmark 27 Kwietnia 2007 11:36

0 0

Siemens zaprezentował domofon Siemens Gigaset HC450, który umożliwia łatwą integrację z bezprzewodowymi telefonami z serii Gigaset.

siemens gigaset hc450 Nowy domofon Gigaset HC450 zapewnia wszechstronny i prosty sposób kontrolowania dostępu za pomocą bezprzewodowego telefonu z serii Gigaset. Goście są anonsowani nie tylko dźwiękiem dzwonka, ale także ostrzeżeniami audiowizualnymi ze wszystkich słuchawek Gigaset w domu. Użytkownicy mogą w bardzo łatwy sposób z nich korzystać, aby rozmawiać z gośćmi stojącymi przed drzwiami, a także otwierać drzwi i włączać światła. Funkcja przekazywania połączeń umożliwia sterowanie tymi funkcjami przez telefon komórkowy.

Urządzenie łatwo zainstalować i nie wymaga ono żadnego nowego okablowania. Gigaset HC450 jest podłączany do standardowego, dwużyłowego przewodu zasilania. Do systemu można też podłączyć automatyczne moduły do otwierania zamków. Użytkownik rejestruje domofon w telefonie bazowym w ten sam sposób, jak rejestrowana jest każda nowa słuchawka Gigaset.
Słuchawka Gigaset może anonsować dzwonek do drzwi innym dzwiękiem niż w przypadku telefonu. Na wyświetlaczu ukazuje się także napis "Doorbell". Wyposażony w dwa oddzielne przyciski dzwonka Gigaset HC450 pozwala niezależnie skonfigurować połączone telefony, tak aby dzwoniły na różne telefony w poszczególnych częściach domu.

Z systemem domofonu są zgodne zestawy Gigaset SL550, SL560, S450, E450, S440 oraz ich warianty z funkcjami ISDN i (lub) automatycznej sekretarki. W chwili obecnej nie wiadomo, czy produkt będzie dostępny w Polsce.

Źródło tekstu: Siemens     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet