Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dom Plus - telefon stacjonarny w Plusie

Dom Plus - telefon stacjonarny w Plusie

sirmark 19 Września 2005 13:06

0 0

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób dotychczas niekorzystających z usług telefonii komórkowej, Plus GSM wprowadził ofertę Dom Plus z dedykowanym aparatem telefonicznym i planami taryfowymi konkurencyjnymi wobec ofert telefonii stacjonarnych.

jablotron gdp 02 Dom Plus to telefon stacjonarny z kartą SIM. Jest to oferta atrakcyjna dla osób nieużywających telefonów komórkowych głównie z powodu niewielkich rozmiarów zarówno samych aparatów, jak i ich elementów funkcjonalnych, takich jak wyświetlacz czy klawiatura. Dzięki niej użytkownicy telefonów stacjonarnych mogą uwolnić się od niedogodności typowych dla telefonii stacjonarnej - pustego abonamentu, opłaty za rozpoczęcie połączenia, impulsowego naliczania opłat. Na telefon w ofercie Dom Plus nie trzeba też czekać latami, nie jest również konieczne niszczenie ogródka lub ścian dla położenia kabli.

Telefon działa w zasięgu Plus GSM, bez oczekiwania na instalację. Wystarczy go tylko podłączyć do kontaktu lub skorzystać z baterii. Można go używać zarówno w domu, jak i na działce, można także zabrać na wakacje i ciągle mieć zapewniony kontakt z najbliższymi.

Proponowany w ofercie aparat to telefon biurkowy z dużym, czytelnym graficznym wyświetlaczem, pełną klawiaturą do pisania wiadomości tekstowych, 6 klawiszami szybkiego wyboru numeru i z urządzeniem głośnomówiącym. Telefon ten oferuje wiele więcej możliwości niż typowe urządzenie stacjonarne:
książka telefoniczna w aparacie oraz na karcie SIM umożliwia zapisanie aż 400 kontaktów,
abonent zyskuje bezpłatną identyfikację numeru dzwoniącego oraz pocztę głosową z bezpłatną usługą oddzwaniania,
możliwe jest także korzystanie z usług SMS – wysyłanie wiadomości tekstowych do abonentów sieci komórkowych.




Specjalne plany taryfowe stanowią konkurencyjną propozycję wobec ofert operatorów stacjonarnych.
W abonamencie już za 30 zł brutto (Domowa 30) abonent otrzymuje aż 60 darmowych minut na połączenia z wszystkimi numerami sieci stacjonarnych oraz do Plusa.
W abonamencie za 60 zł brutto (Domowa 60) oprócz podwojonej liczby darmowych minut, tj. 120 min do wykorzystania o dowolnej porze, Plus GSM oferuje dodatkowo przez cały okres kontraktu po 300 minut miesięcznie na rozmowy do Plusa i sieci stacjonarnych wieczorami (codziennie od godz.18.00 do godz. 8.00) oraz w weekendy (od godz. 18.00 w piątek do godz. 8.00 rano w poniedziałek).
Dodatkowym atutem oferty Dom Plus są bardzo atrakcyjne stawki na połączenia po wykorzystaniu wliczonych minut oraz do innych sieci komórkowych, a także jednosekundowe naliczanie (bez opłaty za rozpoczęcie połączenia).

W taryfach nie ma możliwości nie ma możliwości aktywowania promocyjnej usługi "Swojaki" ani "Strefa Plus". Więcej informacji dostępne będzie w regulaminie.

Cena telefonu biurkowego Jablotron GDP-02, przy zawarciu umowy wynosi:
dla taryfy Domowa 30 - 199 zł
dla taryfy Domowa 60 - 99 zł

Ulotka:
ulotka dom ulotka dom

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2005-09-19 14:27:59

    widze coś podobno jak czeski Vodafone zrobił...ale prawo że PlusGSM walczy z TP S.A.!! :)

  • 0

    5.  2005-09-19 14:53:31

    No No bardzo mi się podoba. Myśle że znajdą się chętne osoby na ta usługę. Brawo Plus

  • 0

    6. ~wilu  2005-09-19 15:27:27  host: asr130.internetdsl.tpnet.pl

    BRAWO!!!!!!!!!! naprawde wreszcie cos sensownego alternatywnego dla tpsa.

  • 0

    7. ~poznaniak  2005-09-19 15:36:12  host: c2-92.icpnet.pl

    Czy beda dawac do tego numer sieci stacjonarnej?

  • 0

    8. ~spartacus  2005-09-19 15:42:38  host: host-62-141-247-173.tomaszow.mm.pl

    Bardzo fajne, tylko ciekawe ile będą płacić ci co do mnie dzwonią ze stacjonarnego?? Czy według stawki jak na komórkę, czy jak na stacjonarny?

  • 0

    9. ~OKO  2005-09-19 15:54:19  host: rm102.internetdsl.tpnet.pl

    spartakus>dziwne pytanie!Wyraźnie napisano- z kartą SIM!

  • 0

    10.  2005-09-19 16:13:21

    Od kiedy to rusza, nie widziałem tego na stronie Plusa

  • 0

    11. ~  2005-09-19 16:20:57  host: dmn107.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może niech dzwoniący się sami martwią o siebie i swoje finanse? Może jeszcze osiemsetkę mam sobie dla takich założyć???

  • 0

    12. ~:-)  2005-09-19 16:41:59  host: bol129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rewelacja! Stawki za połączenia jeszcze lepsze niż w "samych swoich". Zastanawiam się czy karta sim ma takie same wymmiary jak w telefonie komórkowym - można by podmienić.

  • 0

    13. ~spartacus  2005-09-19 16:43:44  host: host-62-141-247-173.tomaszow.mm.pl

    do OKO- owszem to że jest karta SIM, świadczy również, że jest to telefon bezprzewodowy, ale nie wyjaśnia jaki będzie nr telefonu i jak będzie traktowany czy jako komórkowy czy stacjonarny?

  • 0

    14. ~matryks  2005-09-19 21:08:46  host: host-81-190-247-122.grudziadz.mm.pl

    Ciekawy jestem jaki bedzie ruch ERY ,oraz co Zrobi tepsa? chyba nic ona nie zrobi przynajmniej do czasu uruchomienia WLR!!!

  • 0

    15. ~Przemo  2005-09-19 21:38:52  host: cache-mtc-ac02.proxy.aol.com

    Brawo!!! Super prezent pod choinke bedzie dla kogos starszego!! a co do tego ze to nr kom, to wlasnie niech ten co dzwoni robi tak zeby mial najtaniej. ja mam tylko kom,i jakos wszyscy dzwonia bez problemu??? p.s.tpsa ma teraz pole do popisu,haha

  • 0

    16. ~baś-baś  2005-09-20 12:32:47  host: cca39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polkomtel nie ponosi kosztu połączenia z własnego numeru stacjonarnego (w Katowicach np. 797xxxx, w Warszawie 426xxxx), zatem mógłby uruchomić przekierowanie połączeń z własnych zasobów numeracyjnych stacjonarnych na nr karty sim terminala – wówczas osoba dzwoniąca do DOM PLUSa ponosiłaby koszt rozmowy lokalnej. Ale to nie takie proste – przy połączeniach kabel-kabel interkonekt jest znacznie tańszy, zatem Polkomtel zarabiałby mniej na rozmowach odebranych ;-) Proste jak metr sznura w kieszeni!!

  • 0

    17. ~  2005-09-20 13:29:18  host: dmn7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Każdy kto uważa, że trzeba utrzymywać stacjonarny telefon tylko po to aby dzwoniący do niego mieli taniej niech sobie zamówi osiemsetkę.

  • 0

    18. ~pyp  2005-09-21 09:15:37  host: 212.160.116.247

    Oferta jest extra. Tylko pozostaje kwestia numeru czy bedzie to numer komórkowy czy stacjonarny. Jak bedzie to jeszcze numer telefonu stacjonarnego to napewno duzo osób zmieni tepse na PlusGSM.

  • 0

    19. ~stz  2005-09-22 20:20:32  host: ckj129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobra oferta dla ludzi starszych, którzy boją sie telefonu komórkowego. Znakomita alternatywa dla TPSA i jeszcze rachunek szczegółowy za darmo, a nie jak w Telekomunie płatny.

  • 0

    20.  2005-09-22 20:23:14

    cd. Trochę zniechęcające do rezygnacji z TPSA mogą być ceny telefonów.

  • 0

    21. ~ehmm  2005-09-23 11:42:30  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

    do pyp: niestety bedzie to nr najprarawdopodobniej plusa a nie stacjonarny - ponieważ na dole oferty wyraźnie pisze (chociaż małym drukiem..): "Połączenia z telefonu stacjonarnego na Dom Plus rozliczane są zgodnie z cennikiem operatora sieci stacjonarnej do sieci komórkowych" - a więc niestety - plus w jednej sprawie pomyślał (tel jak stacjonarny (bo dla osób starszych pewnie) połaczenia w miarę dobre (18rg/min brutto do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce) 36gr/min brutto do sieci PlusGSM) niestety, umowa jest obowiązkowa na 2 lata:((, jeśli weźmie się abonament za 30zł brutto to będzie się miało aparat za 199zł, a jeśli za 60zł to będzie się miało aparat za 99zł brutto.
    Poważny minus w Plusie = brak na ten aparat numeru stacjonarnego...:((

  • 0

    22. ~  2006-09-14 16:35:04  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    Ciężka lipa plus nabija w butelkę klientów ideą stacjonarnego telefonu jest w miarę tanie połączenie w obie strony jest przecież rzeczą normalną że osoba która będzie do mnie miała dzwonić w moim interesie oleje mnie widząc nr komórkowy

  • 0

    23. ~dareczek  2006-10-24 13:12:34  host: muflon.autocom.pl

    LIPA, Era bije PLUSA na głowę. ERA ma numery stacjonarne więc jak ktoś dzwoni do abonenta płaci taniej. Wogóle Plus się nie popisał i pokazał tylko telefon ze zwykłą kartą SIM.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-158-65.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~K&S | 2017-09-19 13:32:04

awaria na infolini T ,a moze ja wylaczyli calkowicie? (602960200)


~ | 2017-09-19 13:27:08

6, a jakie pytanie niby zadajesz?


~ | 2017-09-19 13:21:50

@20 idź się wyspać


~ | 2017-09-19 13:19:05

@1 nie wypowiadaj sie na tematy które cie przerastaja


kokos- | 2017-09-19 13:16:59

6:Skąd pewność?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet