Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Doładuj z abonamentu", ale nie z taryf biznesowych

"Doładuj z abonamentu", ale nie z taryf biznesowych

WitekT 12 Grudnia 2008 17:09

0 0

Dziś w nocy Era wyłączy możliwość doładowania TakTaka i Heyah z telefonu abonamentowego w praktycznie wszystkich starszych taryfach biznesowych.

Doładowanie będzie niedostępne dla taryf Nowy Pakiet Biznes 20, Nowy Pakiet Biznes 40, Nowy Pakiet Biznes 70, Nowy Pakiet Biznes 120, Nowy Pakiet Biznes 230, Nowy Pakiet Biznes Prestiż oraz Pakiet Biznes 20, Pakiet Biznes 40, Pakiet Biznes 60, Pakiet Biznes 120, Pakiet Biznes 230 i Pakiet Biznes Prestiż.




Oznacza to, że doładowanie jest możliwe tylko praktycznie z najnowszych taryf Firma (z pakietami minut).

Szerzej o usłudze Doładuj z abonamentu pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61. ~Agagat  2008-12-15 19:58:58  host: apn-77-112-223-105.gprs.plus.pl

    Do Rysiek. Jeśli tak to w takim razie nie powinno się to nazywać "przekazanie z abonamentu" lub "przelanie z abonamentu" lub jakoś inaczej ale nie doładowanie bo co to ma z tym w spólnego skoro przekazujesz swoje środki na czyjeś konto. cikawe czy takie przekazanie pieniędzy wydłuża ważność konta

  • 0

    62. ~Agagat  2008-12-15 20:04:12  host: apn-77-112-223-105.gprs.plus.pl

    Do Rysiek. Wprowadziłeś mnie w bląd. Właśnie przeczytałem o tym doładowaniu i niestety ale kwota jest doliczana do abonamentu. Tu jest info o tym doł. http://www.telepolis.pl/news.php?id=6936

  • 0

    63. ~rr  2008-12-15 21:04:33  host: 78.8.139.53

    żebu ładowć wystarczy zmienić taryfe na firma55

  • 0

    64. ~Rysiek  2008-12-15 21:43:25  host: user30.128.udn.pl

    Agagat. W taryfach NPB zchodzi to z pakietu kwotowego :-)

  • 0

    65. ~przemoo  2008-12-15 23:08:02  host: ebf60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dokladnie jeżeli poszło o doładowywania allegro to trzeba ograniczyć do 100zł albo wprowadzić konieczność zdefiniowania max 3 numerów i po sprawie. Tez korzystałem z tej usługi i od soboty się wkurzam, że mi ją wyłączyli. Nie wiem co się ostatnio dzieje z erą ale to nie idzie w dobrą stronę:((

  • 0

    66. ~Koval  2008-12-16 16:17:31  host: 77.252.231.129

    No to się zasmuciłem :( szkoda trochę bo faktycznie schodziło doładowanie z pakietu kwotowego.

  • 0

    67. ~intrex  2008-12-17 17:32:26  host: aatg197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ma ktoś poprzedni regulamin ery dotyczący doładowania z abonamentu? Doładowałem sobie konto przed zmiana regulaminu, powinienem dostać 600 sms-ów bądź 10 minut gratis w Heyah - nie dostałem, a oni teraz twierdzą, że nigdy takiej promocji nie było!! Żeby złożyć reklamację, muszę mieć poprzedni regulamin, a ten już został ściągnięty ze strony:/ Jeśli ktoś ma, proszę o przesłanie na mój e-mail. Z góry bardzo dziękuję! - intrex@wp.pl

  • 0

    68. ~Koval  2008-12-18 16:19:35  host: 77.252.231.129

    Dziś dostałem esa że doładowanie z abo możliwe za 50 zł. W simextra widziałem, że jest opcja, mam NBP120 to w końcu będzie to doładowanie czy nie? Ktoś się orientuje

  • 0

    69. ~geno  2008-12-18 18:52:41  host: 195.150.233.10

    Ja dziś doładowałem za 50 z NPB 70.

  • 0

    70. ~Koval  2008-12-18 20:08:32  host: 94.254.183.205

    Wygląda na to, że to jakiś lipny news

  • 0

    71. ~dzisiaj PLAY jutro game over  2008-12-18 21:13:15  host: acod226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko dla npb prestiz i npb230 jest to niedostepne... zle info (chyba)... pozdrawiam

  • 0

    72. ~rico  2008-12-19 09:27:35  host: dynamic-87-105-160-49.ssp.dialog.net.pl

    ja też mam npb20 i mogę ładować za 50zł ale koledzy w regulaminie pisze że ta usługa jest niedostepna w pakietach biznes http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/reg_doladuj_z_abo namentu_z_premia.pdf

  • 0

    73. ~rico  2008-12-19 09:28:45  host: dynamic-87-105-160-49.ssp.dialog.net.pl

    to sam już nie wiem jak to jest może wypowie się na ten temat jakiś konsultant ery

  • 0

    74. ~rico  2008-12-19 12:25:40  host: dynamic-87-105-160-49.ssp.dialog.net.pl

    może to jest dla tych co dopiero wchodzą do ery biznes

  • 0

    75. ~  2008-12-20 10:18:49  host: alz217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zerknijcie na punkt 14 http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/reg_doladuj_z_abo namentu_z_premia.pdf

  • 0