Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładuj telefon w TELEPOLIS.PL

Doładuj telefon w TELEPOLIS.PL

WitekT 28 Lutego 2006 21:22

0 0

Od dziś nasi czytelnicy mogą łatwo i szybko doładować telefon prepaid.

Aby doładować telefon, wystarczy kliknąć w ikonę w nagłówku serwisu podpisaną jako Doładuj telefon!, bądź wpisać w przeglądarce adres doladowania.telepolis.pl. Dalsze postępowanie jest już intuicyjne. Doładowanie następuje natychmiast po zatwierdzeniu transakcji.




Od strony technicznej doładowania obsługuje firma Blue Media. Mimo prawie trzymiesięcznych testów nie udało się uzyskać zgody PTC na komercyjne wdrożenie usługi, więc niestety użytkownicy TakTaka i Heyah nie mogą jeszcze doładować konta korzystając z naszego serwisu. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26.  2006-03-01 16:02:50

    Marek.: moja reakcja wynika ze względu na autorytatywny sposób Twojej wypowiedzi w stylu "ja wiem wszystko najlepiej", na dodatek zarzuciłeś nam mijanie się z prawdą, a tego bardzo nie lubimy. Dajemy Ci możliwość weryfikacji informacji - jeżeli nie chcesz z niej skorzystać, to najwyraźniej Twoja postawa nie ma żadnego wsparcia w wiedzy i faktach. Resztę ocenią czytelnicy.

  • 0

    27. ~man  2006-03-01 16:30:54  host: 80.50.243.158

    Witek dobrze zrobiliscie,nie przejmuj się Markiem kazdy sposób legalny jest dobry aby zarabiać,ale ja nie kupię dlatego że kupuje zdrapki na allegro bo jest taniej

  • 0

    28.  2006-03-01 16:41:02

    WitekT i Marek: Panowie spokojnie :)) Moje pytanko bylo troche nie na miejscu, nie chcialem nikogo obrazac. Ach ta moja ciekawosc :/

  • 0

    29. ~Era24.pl  2006-03-01 16:44:28  host: aami132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm... niestety, ale potwierdzam, na doladowaniach juz sie nie zarabia tak jak kiedys, zysk ze sprzedazy to zaledwie kilka procent, wyżyc moza jeszcze z sprzedaży starterów, 15% gdzieś jest. Chyba ze mamy zbyt na karty o nominale np. 150zł, wtedy nawet 5% to dużo, ale ile się takich kart w miesiącu sprzeda, 1-2 ? Doladowania na stronie do jedynie dodatek do całości... tak jak klimatyzacja w samochodzie, poprostu najlepiej gdyby była... Pozdrawiam

  • 0

    30.  2006-03-01 16:52:59

    messer: jest spokojnie. Ja nigdy nikomu nie zarzucam kłamstwa ani nie staram wypowiadać się autorytatynie. Zawsze z każdym porozmawiam. Po prostu nie lubię, jak ktoś wbrew faktom (ba, z możliwością ich zweryfikowania!) zarzuca mi mijanie się z prawdą, na dodatek celowe. I tyle.

  • 0

    31.  2006-03-01 17:34:40

    WitekT: Thx:) za odp, nio era nie moze sie najesc.

    A tak wogóle to nie dostanie TELEPOLIS.PL za ta usluge duzo pieniedzy, tylko chodzi o zwiekszenie funkcjonalnosci, a ci idzie w parze większej liczby odwiedzanych serwis.

  • 0

    32.  2006-03-01 18:16:57

    Z innej beczki zadzwoniłem do hurtowni i odpowiedziano Mi że na początek 8% mogą Mi zaoferować na wszystki zdrapki i nominały, może oni mają jeszcze stare cenniki

  • 0

    33.  2006-03-01 18:18:47

    A ci co na allegro sprzedają o 8 - 10 % taniej to dopłacają, myślę że tak to jeszcze u nas nie jest

  • 0

    34.  2006-03-01 18:20:50

    Ja nikomu nic staram się niezarzucać, wydawało Mi się poprostu niezmiernie dziwne to, że mogąc zarabiać 8% zarabia się mniej, ale cóż mamy czwartą RP może teraz tak będzie

  • 0

    35.  2006-03-01 19:02:09

    heh dajcie juz na wstrzymanie... jest jak jest, doladowania w Telepolis sa i to najwazniejsze, chcesz doladuj, nie chcesz nie rob tego!! Tyle z mojej strony chyba. Ja nie skorzystam z tego i tak bo mam na abonament.

  • 0

    36. ~wtol  2006-03-01 20:52:41  host: absy249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    blom: chyba wszyscy operatorzy korzystają z
    blue media.

  • 0

    37. ~beny  2006-03-01 22:14:01  host: cpd98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek niepotrzebnie się wdajesz w wyliczanki ze smarkaczami, dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają i w zupełności wystarczy pierwsza wypowiedź "mamy jakieś grosiki". a człowiek który próbuje was rozliczać, szczególnie publicznie, czy chodzi o 3% czy 8% czy może o 10% reprezentuje poziom przekupy przychodzącej do magla na plotki o sąsiadach.

  • 0

    38.  2006-03-01 22:42:43

    beny: pewnie masz rację... Być może miałem zły dzień i tak zareagowałem na traktowanie mnie z góry... ;)

  • 0

    39. ~Wojtek1981  2006-03-02 01:55:34  host: gprs1.plusgsm.pl

    Nie ma co sie przejmowac takimi jak Marek. Widac zazdrosci Telepolis.pl tych kilku %. Sknera jedna. Wiadomo ze sa ciezkie czasy, kazdy chce zarobic a pozatym utrzymanie serwera kosztuje. Az dziw ze ludzie maja taki tupet. Ale to Polska wlasnie. Tu pelno debili. Wazne ze telepolis.pl sie ciagle rozwija i jest w czolowce czego Wam gratuluje! A swoja droga, kazdy ma wolny wybor :-)

  • 0

    40.  2006-03-02 06:37:18

    Wazeliniaże jesteście co poniektórzy, trzeba mieć swoje zdanie.

  • 0

    41. ~konkursy@o2.pl  2006-03-02 09:36:28  host: base7.g-net.pl

    brawo telepolis ;) dobre i 4 % z każdego doładowania, sam również posiadam owe doładowania na swoim portalu, to bardzo dobre i funkcjonalne rozwiązanie.

    pozdrawiam

  • 0

    42. ~Era24.pl  2006-03-02 10:46:41  host: aami81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakby to powiedzial K.Marcinkiewicz, yes, yes, yes... zgadzam sie przedmowca, kto nie ma zazdrosci, jaki kraj, tacy ludzie...

  • 0

    43.  2006-03-02 11:38:02

    Marek.: czy wazeliniarzem będziesz nazywał każdego, kto ma zdanie inne od Twojego?

  • 0

    44. ~spiro  2006-03-13 00:37:38  host: chf183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy bedzie mozliwosc ladowania popa kwota 5zł???

  • 0

    45.  2006-03-18 16:47:04

    nie wiem czy zauważyliście, bo na pewno BlueMedia informuje raz na pół roku, że jest nowy serwis bezpśrednich doładowań - topup.pl - widać że dobrze się do tego zabrali :)

Dodaj swoją opinię