Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładuj telefon na kartę w aplikacji PeoPay

Doładuj telefon na kartę w aplikacji PeoPay

orson_dzi 26 Października 2016 09:41

0 2

Użytkownicy PeoPay mogą teraz w prosty sposób doładować telefon na kartę, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.






Od 24 października użytkownicy płatności mobilnych PeoPay doładują telefon na kartę korzystając z aplikacji. Aby doładować telefon na kartę wystarczy wybrać nową, fioletową opcję "doładowania" na głównym ekranie aplikacji, wybrać z książki telefonicznej numer telefonu, który chcemy doładować, wybrać operatora i wpisać kwotę doładowania. Całą operację będzie można przeprowadzić jeszcze szybciej, jeśli zapiszemy dane osoby, której doładowujemy telefon jako doładowanie zdefiniowane. Można też ustawić doładowanie jako płatność cykliczną, dzięki czemu w ogóle nie trzeba pamiętać o płatności. Doładowując telefon, użytkownicy nie ponoszą dodatkowych kosztów. Nowa funkcjonalność umożliwia doładowania dowolnego telefonu na kartę u operatorów: Orange, Plus, T-Mobile, Play, Nju, Heyah, Plush oraz VirginMobile.

Źródło tekstu: pekao     

Dodaj do:

Tagi: peopay

w sumie: 21
  • 0

    2.  2016-10-26 10:28:49

    "Użytkownicy PeoPay mogą teraz w prosty sposób doładować telefon na kartę, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów. " - a do tej pory trzeba było za to dopłacać?

  • 0

    3. ~Piotrek  2016-10-26 10:33:52  host: apn-37-248-27-96.dynamic.gprs.plus.pl

    KIedy PEKAO SA zrozumie że w pojedynkę niewiele może i przyłaczy się do BLIKa?? Nawet żądnej promocji na doładowania nie zrobili aby zachęcić ludzi do doładowań swoją aplikacją :-(

  • 0

    4.  2016-10-26 11:27:09

    PEKAO SA zawsze było dziwne i drogie. Znajomy miał tam konto i po wielkich bólach w końcu zmienił bank

  • 0

    5. ~pabloki  2016-10-26 12:07:46  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    serio wczesniej to było płatne? rewolucja , ludzie ludzie. teraz można doładowac telefon bez kosztów. odkryto koło na nowo.

  • 0

    6. ~paw3l  2016-10-26 13:41:12  host: 91-224-118-245.fttx.telefonserwis.pl

    można by napisać że artykuł sponsorowany

  • 0

    7. ~r  2016-10-26 14:01:39  host: public-gprs361758.centertel.pl

    @4: Ja chciałem wpłacić w siedzibie PKO SA kasę na konto w ich banku to chcieli ode mnie prowizje 11,50 zł. Zrobiłem przelew międzybankowy ze swojego banku i zapłaciłem 5 zł. Jak dla mnie to jest chory bank. Na pewno nie będę z ich usług w życiu korzystał. No chyba że inne banki skasuja :-)

  • 0

    8. ~pabloki  2016-10-26 14:05:36  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    7 a gdzie jest taki bank jak PKO SA? bo chyba nie w polsce.

  • 0

    9.  2016-10-26 14:22:52

    8 - Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski jest jak najbardziej spółką akcyjną, więc jaki problem? Że PKO BP ma być? Jak już to PKO BP S.A. raczej?
    A że ktoś nie wie co pisze... To insza inszość ;-)

  • 0

    10. ~wlo piąty redaktor  2016-10-26 14:30:24  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    9 ale ty głupi jesteś. w kontekście newsa o PeKaO s.a. tu chodzi o bank polska kasa opieki s.a. nie o PKO BP s.a.

  • 0

    11.  2016-10-26 15:06:16

    @wewewe (1), ten "koronny argument o braku środków w środku lasu", przeciwko korzystaniu z prepaid, nie ma racji bytu od kiedy są tylko dostępne są doładowania w formie zdrapek (1998), czyli od zawsze. ;-)

  • 0

    12.  2016-10-26 15:31:51

    10 - kontekst jak najbardziej zrozumiałem - stąd ostatnie zdanie mojego postu. Natomiast odniosłem się do tego czy taki bank jest czy nie ma takiego banku ;-)
    Ty w swojej głupocie teraz zrozumiałeś?

  • 0

    13. ~wlo piąty redaktor  2016-10-26 15:47:34  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    12 dalej z postu #9 wynika że piszesz o PKO BP s.a. rozwijasz wczesniej jego nazwę. no własnie to ostatnie zdanie tylko dopełnia twoją głupotę bo gościowi z #7 chodziło o pekao s.a. a nie pko bp s.a. a to że #7 pisze o pekao s.a. dowodzi że to odpowiedź na post 4 w którym mowa jest o pekao a nie pko bp. teraz próbujesz wybrnąć ale ci sie to nie udaje. nie widzisz że pko bp i pekao maja inne rozwinięcie skrótowców nazw. nie naginaj rzeczywistości bo widać jasno że krecisz sie tylko wokół pko bp. ja wiem że klienci czesto właśnie uzywaja skrótu pko sa zamiast pekao sa.

  • 0

    14.  2016-10-26 16:05:00

    13 - no dlatego napisałem, ze gość nie wie co pisze - w kontekście newsa ;-)
    Ja nie mam problemu, Ty raczej skup się nad tekstem ;-)

  • 0

    15. ~wlo piąty redaktor  2016-10-26 16:12:06  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    14 ale naginasz rzeczywistość. gośc doskonale wie co pisze bo pisze kontekstowo. niesty nie masz wytłumaczenia. wkopałes sie.

  • 0

    16.  2016-10-26 16:13:29

    15 - jeśli tak uważasz... Twoja sprawa - mam to gdzieś co uważasz ;-)

  • 0

    17.  2016-10-26 16:16:33

    15 - w kontekście newsa 7 pisał o Pekao, czemu więc 8 głupio pyta o fakt istnienia banku PKO S.A.? Żeby debila z siebie zrobić tylko? Zauważ, ze ja nie do gościa spod 7 pisałem ;-)

  • 0

    18. ~  2016-10-26 18:21:32  host: 188.146.24.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3, 4: UniCredit (właściciel Banku Pekao) wystawia na sprzedaż "polski" bank. Ponoć zainteresowane kupnem jest PZU (udziałowiec większościowy m.in. Alior Banku i BPH). Może oni przyłączą Pekao do BLIK-a.

  • 0

    19. ~wlo piąty redaktor  2016-10-26 18:36:01  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    17 by zwrócić uwagę że używa 7 złej nazwy . cały wlo gdy trzeba sie przyznać do błedu obraca kota ogonem. 8 użył nazwy którą napisał 7. a gdzie widzisz w siódmym poście nazwę pekao ? ja widze pko sa. a że kontekstowo jest pekao to co ja poradze że odpowiadasz na 8 w 9 poście pisząc o PKO BP. no nic nie poradzę . ale dobry goj z ciebie, bo tępy.

  • 0

    20.  2016-10-26 19:49:12

    Peopay nie jest tak popularny jak BLIK. Peopay to system płatności, który jest TYLKO w banku Pekao SA, natomiast BLIK jest w 7 czy ośmiu bankach. Niemniej fajnie, że Pekao rozszerzył funkcje Peopay. Łatwiej będzie doładować prepaid. Często banki PKO BP Wolę na PKO BP SA mówić "Skarbonka" a na Pekao SA "Żubr" i wszystko jest jasne. Wprawdzie Bank Pekao SA zmienił logo przy wejściu UniCredito do Polski zawsze kojarzę go z żubrem.

  • 0

    21.  2016-10-27 07:44:49

    A doładowanie PLAY dojdzie, jak przez to PeoPay klepne ? czy też nie ?

Dodaj swoją opinię