Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowanie prepaidów Polkomtela SMS-em dla klientów mBanku

Doładowanie prepaidów Polkomtela SMS-em dla klientów mBanku

WitekT 22 Czerwca 2010 15:55

0 0

mBank udostępnił proces zasilania prepaidów Polkomtela (Simplus, MixPlus, Sami Swoi, 36.6) za pomocą SMS-a. Dotychczas podobna usługa była dostępna tylko dla użytkowników mBank mobile.

Usługa doładowania SMS pozwala na zasilenie konta o dowolnej porze dnia, środkami wprost z eKonta, bez konieczności logowania się do systemu. Aby doładować konto, wystarczy wcześniej aktywować usługę w systemie transakcyjnym mBanku. Należy w tym celu wybrać opcję Doładuj telefon, określić operatora sieci oraz wpisać kwotę doładowania, np.: 20.




Aktywacja usługi jest bezpłatna, a koszt wysłania wiadomości SMS rozliczany jest zgodnie z cennikiem operatora. Dla użytkowników mBank mobile wysłanie wiadomości pod numer 3388 jest bezpłatne. Pobranie środków z rachunku bankowego następuje automatycznie. Minimalna kwota jednorazowego doładowania to 5 zł, maksymalna - 50 zł.

Źródło tekstu: mBank     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~pduncz  2010-06-22 16:14:09  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    Byłoby super, gdyby nie jeden poważny szkopuł: nie jest możliwe doładowanie, jeżeli wyczyściliśmy sobie konto "do zera". To sprawia, że cała zabawa jest bez sensu.

  • 0

    2.  2010-06-22 16:15:59

    @1 Dokladnie. Sms powinien być bezpłatny . Wtedy gdy nagle skonczy sie nam kasa na koncie mielibysmy mozliwosc uzupełnienia konta.

  • 0

    3.  2010-06-22 18:29:47

    za darmo umarło :D

  • 0

    4.  2010-06-22 19:57:18

    No akurat żeby nie doładować mojego 60zł MusicPacka... ;/

  • 0

    5. ~feofor  2010-06-22 21:21:58  host: 52-kr5-12.acn.waw.pl

    dlaczego w Polsce nie można doladowac telefonu dzwoniąc do bok i podając numer karty kredytowej?

  • 0

    6.  2010-06-22 21:26:24

    U nas płatności poprzez karty są jeszcze mało lubiane i mało akceptowane. Też na to narzekam ale nic się z tym nie da zrobić. Taka możliwość o której mowa powyżej w artykule na pewno nie sprawi że ludzie przestaną uciekać z Plusa.

  • 0

    7. ~milimetr  2010-06-22 22:02:18  host: host-81-190-44-151.lodz.mm.pl

    Ad5 bo po pełnym miesiącu zdziwisz się ile doładowań zrobiłeś"bez twojej wiedzy".

  • -2

    8. ~Kejmul  2010-06-22 22:06:39  host: host-87-99-0-244.lanet.net.pl

    Dziwne, że jeszcze nie ma komentarzy typu "AAAA A W PLAYU 5 ZŁ PRZEDŁUŻA WAŻNOŚĆ KONTA NA ROOOOK I JEST STAN DARMOWY I BLOG PLAY NA KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ FAJNE NAGRODY I TRZYMACIE Z W3 JESTEŚCIE GŁUPI MY MAMY TANIEJ AAAA" czy "Era ładuje podwójnie!!!" albo "A ja to przeszedłem do GaduAir. W GaduAir dostaję numer gg taki sam jak telefonu i całe moje gimnazjum też przeszło oh yeah"... Schodzą czytelnicy tego portalu na psy.

  • 0

    9.  2010-06-22 22:15:56

    Kejmul 98) - Czytając od jakiegoś czasu Twoje głupawe posty również dochodzę do podobnego wniosku...

  • -1

    10. ~  2010-06-22 22:34:53  host: 91.216.160.25

    @9: Ja czytając Twoje również...

  • 0

    11.  2010-06-22 23:04:36

    fajne to jest, ja w mBank mobile ładuje praktycznie tylko tym sposobem @1: co do czyszczenia konta do zera to chyba przesadzasz, przecież przychodzi sms że zostało ci jeszcze 5 PLN co daje ponad 25 minut rozmowy, chyba zdążysz zakończyć rozmowę w ciągu 25 min i wysłać sms-a? czy dusisz telefon do ostatniego grosika?

  • 0

    12.  2010-06-22 23:56:52

    10 - No to zdrówko! :-/

  • 0

    13. ~  2010-06-23 01:03:24  host: chaos.tpnet.pl

    @11. pocoloco: To naprawdę jest bardzo poważna wada tego systemu! Przekonasz się może o tym sam kiedyś, jak Ci się skończy ważność konta na rozmowy wychodzące, a jest na to wiele możliwości. Pomysł z tymi doładowaniami doskonały, ale realizacja jak zwykle do d... :( Ja też byłem tym pomysłem zachwycony, ale tylko do momentu, gdy przegapiłem termin ważności konta i okazało się że już konta SMS-em nie doładuję.

  • 0

    14. ~Koniuszko M.  2010-06-23 01:06:02  host: t15-11.opera-mini.net

    Super sprawa to doladowanie w mbanku smsem. Glupota totalna bylo wczesniej moje siedzenie w abonamencie.

  • 0

    15. ~  2010-06-23 07:05:58  host: t22-08.opera-mini.net

    Niestety funkcje zasilania konta telefonu z powiazanego z nim konta bankowego sa dosc skromne. Brakuje mi np. mozliwosci automatycznego doladowania wczesnie zdeklarowana kwota w przypadku gdy wartosc konta znajdzie sie ponizej wartosci krytycznej (np. 2 zl). Inna mozliwosc to automatyczne doladowanie w ostatnim dniu waznosci na wychodzace.

  • 0

    16. ~  2010-06-23 23:18:06  host: apn-95-40-234-200.dynamic.gprs.plus.pl

    do 15. Akurat to drugie jest. Nazywa się Stałe Doładowanie. Ustawiasz z wyprzedzeniem, kiedy ma się realizować doładowanie automatycznie i zapominasz o tym :)

Dodaj swoją opinię