Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Doładowanie prepaida - prepaidem

Doładowanie prepaida - prepaidem

WitekT 14 Sierpnia 2006 13:57

0 0
W całej grupie Orange wprowadzona zostanie nowa, ciekawa usługa – doładowanie konta prepaid z innego konta prepaid.

Nie są znane bliższe szczegóły usługi, szczególnie jej polskiej wersji, ani termin jej wdrożenia – m.in. minimalna kwota "przekazania", co będzie działo się z przedłużeniem rozmów wychodzących, itp. Nie wiadomo też czy ograniczenia nie dotkną użytkowników Zetafona.

Więcej szczegółów będziemy publikować wraz z napływającymi do nas informacjami.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27. ~Betsy  2006-08-14 17:28:43  host: auc52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W czeskim Eurotelu karta jest ważna 1.5 roku od zasilenia konta.

  • 0

    28.  2006-08-14 19:17:00

    W Niemczech tylko easymobile ma nieograniczoną ważność konta i to nie wiem,czy nie z jakimiś zastrzeżeniami i nie należy tego uogólniać na wszystkie niemieckie sieci i operatorów.

  • 0

    29. ~AMZ  2006-08-14 21:41:23  host: proxy9.reqwireless.com

    A ja wiem, od qmpeli ktora tam jest, ze np.D2 ma bezterminowo prepaida.

  • 0

    30.  2006-08-14 22:10:09

    ***AMZ*** w Vodafone ważność konta na połączenia wychodzące może wynosić maks. 15 miesięcy.W T-mobile to 12 miesięcy.Przeważnie u reszty też jest to rok po doładowaniu.Tylko easymobile ma bezterminowo.

  • 0

    31. ~  2006-08-15 00:51:48  host: dtv176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widocznie mają przestarzałe bazy i nie opłaca im się ich optymalizacja po usunięciu nieaktywnego numeru ;)

  • 0

    32.  2006-08-15 12:07:02

    Witek
    to zapewne bedzie na takiej zasadzie
    PRZYKLAD
    wysylasz sms na numer 8xxx o tresci
    /i ta kwota jest przelewana na prepaida uzytkownika/kwota zostanie odjeta z twego konta prepaid .

  • 0

    33.  2006-08-15 12:09:59

    a u nas jest najgorzej + 1 miesiac w plusie i erze kicha w orange przynajmniej 12 miesiecy

  • 0

    34.  2006-08-15 12:15:12

    potargany: dokładnie tak może być, jak mówisz.

  • 0

    35.  2006-08-15 12:16:13

    zjadlo mi literki
    8xxx zasil-kwota-numer

  • 0

    36.  2006-08-15 14:36:37

    A w popie chyba maja jakis problem potem z ważnością.;) Po 5 latach stażu z jednym numerem.. Od 4 miesiecy Pani z *500 podaje mi tylko ważność na przychodzące a mam kase na koncie i mogę dzwonić.(ważność na wychoedzące skończyła sie 2 miesiące temu) Także ostatnio doładowuję tylko sim kartami za 5zł.

  • 0

    37. ~B  2006-08-15 15:19:38  host: dsd242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pewnie jak zwykle w orange przez pierwsze 3 miesiace nic nie bedzie dzialao, a pozniej beda dalsze pol roku szukac zgubionej po drodze kasy.

  • 0

    38. ~AMZ  2006-08-15 18:37:58  host: porsche04.eranet.pl

    Arek, w Erze tak rzeczywiscie jest 11m-cy waznosci karty, a nie 1m-c!!!

  • 0

    39. ~mtpg  2006-08-15 21:27:59  host: cable-81-219-161-115.sttb.pl

    pomysl, niezly, jak dla mnie to waznosc konta moze byc zmniejszana zeby nie bylo kombinatorow ktorzy beda brac zetafon i sprzedawac na allegro doladowania, byle tylko nie brali jakies wielkiej prowizji.

  • 0

    40. ~Krzysiek  2006-08-16 18:13:55  host: chello084010048089.chello.pl

    A ja mam na to wyje.... ja mam telefon na abonament i mam w nosie waznosc konta :P

  • 0

    41.  2006-08-16 19:44:53

    aha a z zkąd wiesz ze 11 miesiecy w erze ?

  • 0

    42. ~AMZ  2006-08-17 00:33:42  host: porsche04.eranet.pl

    Z tad, ze jestem prawie 7lat w Erze i wiem praktycznie wszystko, a moze i wiecej...

  • 0

    43. ~;pp  2006-08-17 15:25:51  host: efq197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli czytają to experci z działu marketingu Orange i cenią sobie zdanie swoich klientów to ja bym poprosił, żeby takie doładowanie zaplanowali w ten sposób, abym mógł doładować komuś (czyt. sobie) Popa wykorzystują swoją kwotę deklarowaną (dałem się wrobić w g*** abo, już nawet mixowy z jedną ideą mix mięli lepiej, bo mogli korzystać z pakietów wykorzystują swoją kwotę deklarowaną... wrrr... już się nie dam tak następnym razem) nie skorzystam z tej Waszej propozycji (chyba, że się zmieni na lepsze) ufff... ale się wypróżniłem :D

  • 0

    44.  2006-08-18 13:29:29

    to czekamy na to, ciekawe jak to zostanie w polskich warunkach rozwiązane.

  • 0

    45. ~szogun  2006-08-23 15:36:39  host: pa64.sompolno.sdi.tpnet.pl

    walcie sie wszyscy

  • 0

    46. ~adamek369  2006-08-23 17:28:10  host: dwo154.internetdsl.tpnet.pl

    w simplusie to doładowanie już mają :]

Dodaj swoją opinię